En iyi online oyunlar karşınızda!

CHIP Online
20-05-2008, 01:22   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

İnternet üzerinden oynanabilen en iyi online oyunları sizler için inceledik.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/en-i ... arsinizda_6966.html

Resimlerle: Online oyunların resimleri

Önemli not: Bu yazının güncel versiyonu ve en yeni online oyunlar için tıklayın:
Ücretsiz Online oyunlar dünyası!

Bilgisayar başında kimimiz haber sayfalarını gezerek vakit geçirirken, kimisi arkadaşlarıyla sohbet etmeyi yeğliyor. Kısacası herkesin internette olması için kendince bir nedeni var.

İnternete sık sık giren biriyseniz, online oyunlar hakkında bir takım şeylere de vakıfsınız demektir. Online oyunlar, internete bağlıyken oynanabilen, kimisi sayı ve istatistiki bilgilerle oynamanıza izin verirken, kimisi World of Warcraft gibi dünyanın her yerindeki oyuncularla beraber oyun oynamanıza olanak tanır.

Online oyunlar, genişbant internet bağlantısının yaygınlaşmaya başlamasıyla ülkemizde daha çok rağbet görmeye başladı. Ogame veya Travian gibi oyunların popülerliği de aslında buradan geliyor. Bu oyunları internete bağlı olmaksızın oynamanız söz konusu değil. Kesintisiz bir internet bağlantısına sahipseniz, uzun soluklu online oyunlara bir göz atmanızı öneriyoruz.

Bu makalemizde belli başlı online oyunları sizler için araştırdık ve inceledik.

Tüm konu: En iyi online oyunlar karşınızda!

Resimlerle: Online oyunların resimleri

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Siz hangi online oyunu oynuyorsunuz?

ilkers
21-05-2008, 00:35   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
7 mesaj

ben şuan silkroad online yi oynuyorum bence grafikleri mükemmel ama şu sıralar WOW u inceliyorum oyun hakkındaki duyumlarım harika ve internet üzerinden araştırmamda olumlu , paralı olması daha hoş diğer oyunlar ücretsizde no oluyor kalabalıktan giremiyoruz bile:)

Omer KARADENIZ
21-05-2008, 21:35   |  #3  
Yıllanmış Üye
113 mesaj

Merhaba
Online Oyun Listesi 'nin başına World Of Warcraft gibi dünya devi bir MMORPG yi koymayan chip editörünü kınıyorum. Böyle bir oyun tek bir kelime ile geçiştirilemez. Halen yeryüzünde 9 Milyon userı olan bir dünyadan bahsediyorum. Evet serverları için aylık para ödüyorsunuz, oyunu almak hatta ek paketlerini almak için para ödüyorsunuz ama karşılığını kesinlikle alıyorsunuz.

Bir zamanlar bende en sıkı fanatiklerinden olmama rağmen çok vakit aldığı için bıraktım.
Tadında bırakmanızı tavsiye ediyorum.

eolos
22-05-2008, 02:23   |  #4  
Yıllanmış Üye
2,036 mesaj

ben online oyun oynamayı başa gecirilen zaman olarak görüyorum oynayan arkadaşlara da saygı duyuyorum ben online oyun yerine bilgisayara kurulup oynanan oyunları tercih ediyorum

maboglu
22-05-2008, 10:43   |  #5  
Taze Üye
2 mesaj

ben 2 yıldır kırmızı alarm oynuyorum. çok süper bir oyun bağımlılık yapıyor bırakamıyorum.

ankman
22-05-2008, 13:45   |  #6  
Taze Üye
2 mesaj

Sayın chip editörleri kırmızı alarmı inceleyip listeye eklermisiniz
biz bağımlısı olduk, dostluk çok güzel savaşmakta öyle sizide bekleriz
chip forumdan gelene maddi destek benden:))
orada da nickim ankman ka01 deyim herkezi beklerim

KelleJii
31-05-2008, 08:42   |  #7  
Üye
54 mesaj
Omer KARADENIZ
Merhaba
Online Oyun Listesi 'nin başına World Of Warcraft gibi dünya devi bir MMORPG yi koymayan chip editörünü kınıyorum. Böyle bir oyun tek bir kelime ile geçiştirilemez. Halen yeryüzünde 9 Milyon userı olan bir dünyadan bahsediyorum. Evet serverları için aylık para ödüyorsunuz, oyunu almak hatta ek paketlerini almak için para ödüyorsunuz ama karşılığını kesinlikle alıyorsunuz.

Bir zamanlar bende en sıkı fanatiklerinden olmama rağmen çok vakit aldığı için bıraktım.
Tadında bırakmanızı tavsiye ediyorum.

Ömer arkadaşımıza bende katılıyorum.Ayrıca Knight Online gibi grafikten yoksun oynanabilirlik açısından yoksun oyunu hala bir sürü insan oynamakta , bu yoksun oyun yerine World of Warcraft gibi bir çok özelliğe sahip (itemları karşılaştırma,interface ve bir sürü oyunda olmaya Zıplama fonksiyonunu bulunduruan Requiem BloodMare Tercihimdir.Hemde Free olması playerları sevindiriyor.

omer_6134
31-05-2008, 09:34   |  #8  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
2,789 mesaj

Gladiatus'un olmayışı ilginç :)

Crazy_Time
06-06-2008, 00:40   |  #9  
Yeni Üye
34 mesaj

Her Oyuna Bedel Knight Online ..!

57mm
06-06-2008, 13:53   |  #10  
Yıllanmış Üye
336 mesaj

travian oynuyorum. server bitiyo gene başlıyorum :) gene başlıyorum gene gene gene gene gene .....

dj_glow
08-10-2008, 16:39   |  #11  
Yeni Üye
24 mesaj
ankman
Sayın chip editörleri kırmızı alarmı inceleyip listeye eklermisiniz
biz bağımlısı olduk, dostluk çok güzel savaşmakta öyle sizide bekleriz
chip forumdan gelene maddi destek benden:))
orada da nickim ankman ka01 deyim herkezi
kardeş bende üye olcam o oyuna ama hangi serverler iyi bana bi yardımcı olursan sevinirim.

ShoLesLoT
28-11-2008, 16:10   |  #12  
Yıllanmış Üye
354 mesaj

Ben şu ana kadar metin 2 Knıght online Knıght fıght ıkarıam ooyunlarını oynadım.Ama Knıght online o kadar  bağımlılık yapıyor ki okul zamanında silmek zorunda kalıyorum.yani 12 ayda 3 ay oynuyorum :) Diğer oyunlarla bu kadar haşır neşir olmadım ama yine de oynadım.

Ikarıam oynayan varsa Server ßeta ve Xi ve epsilon ama epsilonu bıraktım.Betada 7 bin puanım Xi de daha 1000 :D

Kapalı Hesap (91855)
04-12-2008, 19:12   |  #13  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 27
2,006 mesaj

knight online ve ogame

SpeedySkull
13-05-2009, 17:57   |  #14  
Taze Üye
1 mesaj

Şuan HeroOnline oynuyorum.Zamanında Knight online,pasako,sancakko,metin2,travian,warrock vb cok oyun oynadım arasında en cok zevk aldıgım knight online oldu ama knight online oynamak için item lazım item içinde oyunda para satın alman lazım.Razıysan Aceip zevkli oluor.Nese Herkezi Hero onlineye ßeklerim ßß

batuhanfay
15-05-2009, 20:54   |  #15  
Taze Üye
2 mesaj

ölümüne travian

eMacH
30-05-2009, 13:37   |  #16  
Üye
83 mesaj

Bu oyunları kesinlikle oynamalısınız
Metin 2
Karakter yaratıp level atlaıorsunuz kesinlikle favorim
OFM (Online Football Manager)
Arupa ligleri var takıp alıp yönetiyorsunuz online transferler fln buda zevkli
Travian
Köyünü kurup geliştiryorsunuz
Bitefight
vampir KurtAdam savaşı
KingsAgE
buda travian gibi ama daha iyi bence
DWar
Kendi karakerini yaratıp level atlatıp yeni silahlar alıyorsunuz görevlr var çok zevkli
Karahan Online
bu oyunda yeni cikacak denemenizi öneririm

Son Düzenleme: eMacH ~ 30 Mayıs 2009 13:42
ahmeta03
30-05-2009, 13:43   |  #17  
Üye
89 mesaj

Metin2 de var arkadaşlar unutmayalım ...

By Çağrı
31-05-2009, 15:00   |  #18  
Yeni Üye
27 mesaj

Metin2 yi tek geçerim

ICECUBE
01-06-2009, 00:46   |  #19  
Üye
60 mesaj

Silkroad online diyorum  sadece wow rakip olabilir birazda lineage geri kalan online oyunları rakip olarak bile gormuyorum

4 yıldır oynuyorum halada devam 34284859345 char kasmışımdır yinede bıkmış degilim online oyun tam bir hastalık  oyuna başlarken bu kdr uzun sureli oynuyacağımı soyleseler asla inanmazdım ama alkol gibi bisi pc de durduğu gibi durmuyo :)