en İYİ OPTİK MOUSE

nukanta
04-06-2006, 17:36   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
256 mesaj

ben optik mouse mu değiştiricem sizce en iyisi hangisi siyat aralığı 30-50 ytl

shehsuvar
05-06-2006, 00:20   |  #2  
Yıllanmış Üye
779 mesaj

http://www.a4tech.com/en/product2.asp?CID=1&SCID=8&MNO=WOP-35

ben bunu  kullanıyorum  gayet memnunum .  piyasada  daha  janjanlıları var  doğrudur ama   bana  bu yetiyor .fiyatı 10-15 ytl arası

Son Düzenleme: shehsuvar ~ 05 Haziran 2006 00:26
TuncaBozkurt
05-06-2006, 16:03   |  #3  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj

microsoft wireless optik mouselardan veya logitech mediaplay mouse lalbilirsin.ama logitech mediaplay mouse çok ağır onu söyliyim.

make-believe
05-06-2006, 16:14   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,836 mesaj

Arkadaşlar bu optik mouseların bir sorunu mu bilmiyorum ama bir kaç farklı microsoft markalı optik mouse kullandım, mouseu hareket ettirirken, ekrandaki imleç sürekli ekranın orasına burasına sıçrama ve kayma yapıyor. Bir bakmışşsınız imleç başka bir yerde. Sinir bir durum. bu yüzden hala klasik microsoft toplu( ball) mouse kullanıyorum.

ferrarili adam
05-06-2006, 22:58   |  #5  
Yıllanmış Üye
457 mesaj
make-believe
Arkadaşlar bu optik mouseların bir sorunu mu bilmiyorum ama bir kaç farklı microsoft markalı optik mouse kullandım, mouseu hareket ettirirken, ekrandaki imleç sürekli ekranın orasına burasına sıçrama ve kayma yapıyor. Bir bakmışşsınız imleç başka bir yerde. Sinir bir durum. bu yüzden hala klasik microsoft toplu( ball) mouse kullanıyorum.
ah make believe kardeşim bende senin gibi ilk optik mouse mu microsoft alma yanlışlığını yaptım aynen dediğin olay oldu mouse kırdım parçaladım

sonra gittim logitech aldım işte mouse bu dedim adam tam 5 sene garanti veriyor 1 senedirde sorunsuz kullanıyorum oyunlardaki işi müthiş.

LOGİTECH MX 310
daha iyileride var tabi

make-believe
05-06-2006, 23:09   |  #6  
Yıllanmış Üye
1,836 mesaj
ferrarili adam
make-believe
ah make believe kardeşim bende senin gibi ilk optik mouse mu microsoft alma yanlışlığını yaptım aynen dediğin olay oldu mouse kırdım parçaladım

sonra gittim logitech aldım işte mouse bu dedim adam tam 5 sene garanti veriyor 1 senedirde sorunsuz kullanıyorum oyunlardaki işi müthiş.

LOGİTECH MX 310
daha iyileride var

Çok ilginç ya. Demekki  bir üretim hatası var Microsoft'un optik mouselarında. Dediğim gibi bir den çok microsoft optik mouse aynı saçmalığı yapıyor. Bizzat kullanarak denedim. Bir bakmışsınız imleç ekranın başka yerinde geziyor... Demek ki 'ferrarili adam'ın dediği gibi bu konuda Logitech markayı seçebiliriz.

TT06
08-06-2006, 04:16   |  #7  
TT06 avatarı
Yıllanmış Üye
726 mesaj

Ben bir oyuncu mouse u olan Razer cooperhead kullanıyorum tek kelimeyle harika bir mouse..bu arada lazer ile optik aynımı?

make-believe
08-06-2006, 10:25   |  #8  
Yıllanmış Üye
1,836 mesaj
TT06
Ben bir oyuncu mouse u olan Razer cooperhead kullanıyorum tek kelimeyle harika bir mouse..bu arada lazer ile optik aynımı?
Evet.