EN İYİ OYUN HANGİSİ

Blueteardrop
22-04-2007, 15:41   |  #26  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
233 mesaj

Ghost Recon  oynuyorum mükemmel bir oyun tavsiye ederim herkese.

theironman
22-04-2007, 18:18   |  #27  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

bu aralar oyunlardan o kadar koptum ki, en iyi oyunu bırakın bu aralar hangi oyunlar çıkıyor, ya da çıkacak ondan bile bihaberim.

CU_GS7
22-04-2007, 19:59   |  #28  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
elvis32
bu aralar oyunlardan o kadar koptum ki, en iyi oyunu bırakın bu aralar hangi oyunlar çıkıyor, ya da çıkacak ondan bile bihaberim.
O zaman yanlış başlığa bakıp zaman kaybetmişsin..Beğenmedim
Bence en iyi oyun PES6 Online..

theironman
22-04-2007, 20:13   |  #29  
theironman avatarı
Genel Denetmen
8,347 mesaj
CU_GS7
elvis32
yo zaman kaybı olmadı benim için, şahsen başkalarının hangi oyunları iyi bulduğunu öğrenip internetten ufak bir araştırma yapabilirim mesela, al sana bir kaynak işte. Demek ki neymiş, oyunlardan bu aralar uzak olsam da bu konu bana faydalı olabiliyormuş.

CU_GS7
22-04-2007, 21:45   |  #30  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
elvis32
CU_GS7
elvis32
yo zaman kaybı olmadı benim için, şahsen başkalarının hangi oyunları iyi bulduğunu öğrenip internetten ufak bir araştırma yapabilirim mesela, al sana bir kaynak işte. Demek ki neymiş, oyunlardan bu aralar uzak olsam da bu konu bana faydalı olabiliyormuş.
Yooo..Yine uzun süre uzak kalıcan oyunlardan sonra yine oynanan oyunlar değişicek,sonra yine gelicen bu konuya bakıcan,yine yazıcan,yine oyunlar değişecek..Ama hiçbir zaman konudaki soruya cevap veremeyeceksin..
Bu kısır döngü böyle sürüp gider..Olan zamana olur sonuçta..

make-believe
22-04-2007, 21:56   |  #31  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,836 mesaj

Ya çocuklar, STALKER adlı şahane bir FPS'nin az önce ana sitesinden 'Screenshot'larına baktım. Oyun tam FEAR tarzı, muhteşem bişey. Acaba korsancılara gelmişmidir. İndirecem ama kotam doluyor. Gülümseme

CU_GS7
22-04-2007, 22:06   |  #32  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
make-believe
Ya çocuklar, STALKER adlı şahane bir FPS'nin az önce ana sitesinden 'Screenshot'larına baktım. Oyun tam FEAR tarzı, muhteşem bişey. Acaba korsancılara gelmişmidir. İndirecem ama kotam doluyor. Gülümseme
Evet birçok sitede "çıkmadan efsaneleşen oyunlar"dan şeklinde tanıtılmış,ön incelemesi yapılmış..
Çıkış tarihi Mart 2007 demişler..Korsana kesin düşmüştür bence..Kotanı harcamadan önce 1-2 yere bence bak make-believe abim..Göz kırpma

make-believe
22-04-2007, 22:07   |  #33  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,836 mesaj

Teşekkürler CU_GS7. Göz kırpma

theironman
22-04-2007, 22:08   |  #34  
theironman avatarı
Genel Denetmen
8,347 mesaj
CU_GS7
elvis32
CU_GS7
elvis32
Yooo..Yine uzun süre uzak kalıcan oyunlardan sonra yine oynanan oyunlar değişicek,sonra yine gelicen bu konuya bakıcan,yine yazıcan,yine oyunlar değişecek..Ama hiçbir zaman konudaki soruya cevap veremeyeceksin..
yalnız şu zamanı kullanma olayını bana bıraksan, e herkesin zamanı kendine, öyle değil mi? Bu konu benim işime yarar yaramaz benim sorunum.

CU_GS7
22-04-2007, 22:16   |  #35  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
elvis32
CU_GS7
elvis32
CU_GS7
elvis32
yalnız şu zamanı kullanma olayını bana bıraksan, e herkesin zamanı kendine, öyle değil mi? Bu konu benim işime yarar yaramaz benim sorunum.
Yav konuya döndük make-believe abim sağolsun..
Yine bulup alttan devam ettiriyosun..
S.T.A.L.K.E.R bence FEAR kadar başarılı olacak bir oyun..Almaya değer gerçekten..Yarın bizim korsancıya bakıcam..Test Drive Unlimited da alıcam..Sistemim sadece açar ama merak ediyorum..Gülümseme

Haaaaa bu arada.."Gaffur konusu"nda uzatıp uzatmama lüzumu da benim sorunum..Anladın sen hehe..

Sayemizde o konuya geç kalmış 1 kilit vuruldu..Yine de yaptığımız bir yerde kamu hizmeti yahu zuhahaha..

Son Düzenleme: CU_GS7 ~ 22 Nisan 2007 22:21
theironman
22-04-2007, 22:22   |  #36  
theironman avatarı
Genel Denetmen
8,347 mesaj
CU_GS7
Yine de yaptığımız bir yerde kamu hizmeti yahu zuhahaha..
tabii ya, ne demezsin.

CU_GS7
22-04-2007, 22:25   |  #37  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
elvis32
CU_GS7
tabii ya, ne demezsin.
Alkış

theironman
22-04-2007, 22:26   |  #38  
theironman avatarı
Genel Denetmen
8,347 mesaj
CU_GS7
elvis32
CU_GS7
tabii ya, ne demezsin.
Alkış
Beğenmedim

CU_GS7
22-04-2007, 22:27   |  #39  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
elvis32
CU_GS7
elvis32
CU_GS7
tabii ya, ne demezsin.
Alkış
Beğenmedim
KamçıZonk

theironman
22-04-2007, 22:32   |  #40  
theironman avatarı
Genel Denetmen
8,347 mesaj
vistacıgork
nfs carbonda fena değ
bence carbon serinin iyilerindendi, seriyi başından beri takip eden biri olarak buun rahatça söyleyebilirim.

CU_GS7
22-04-2007, 22:37   |  #41  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
elvis32
vistacıgork
nfs carbonda fena değ
bence carbon serinin iyilerindendi, seriyi başından beri takip eden biri olarak buun rahatça söyleyebilirim.
Bence serinin en iyisi Most Wanted..
Sonra da daha çok modifiye olanağı sunan Underground 2..
Carbon ayrıca kariyer modu çok kısaydı..Buna rağmen kendini tekrar eden yapısı ile bitirmiş olma için bitiriliyor gibiydi..

Bu arada Carbon oynadıysan yine oyunları takip ediyorsun yav elvis..Çok eski sayılmaz Carbon..Beğendim

theironman
22-04-2007, 22:41   |  #42  
theironman avatarı
Genel Denetmen
8,347 mesaj
CU_GS7
elvis32
vistacıgork
nfs carbonda fena değ
Bence serinin en iyisi Most Wanted..
Sonra da daha çok modifiye olanağı sunan Underground 2..
Carbon ayrıca kariyer modu çok kısaydı..Buna rağmen kendini tekrar eden yapısı ile bitirmiş olma için bitiriliyor gibiydi..

Bu arada Carbon oynadıysan yine oyunları takip ediyorsun yav elvis..Çok eski sayılmaz Carbon..Beğendim

e olsun o kadar izin ver de :)

sdrzm
22-04-2007, 23:56   |  #43  
Yıllanmış Üye
215 mesaj

Beyler burda age of empires efsanesinden çok az bahsedilmesi olmamış sanki yaw. Söylemezsem çatlıcam. Coquerors bence gelmiş geçmiş en iyi strateji oyunudur. Medieval 2 birincilik için çabalıyor fakat zor.Ah o eski günler, okuldan cafeye kaçıp age of oynamalar, sınıf turnuvaları, ve tabiki zone günleri.

vistacıgork
23-04-2007, 07:41   |  #44  
OP Yıllanmış Üye
129 mesaj

karayip korsanlarının oyunu geliyorrr  geliyorrrr

theironman
23-04-2007, 11:00   |  #45  
theironman avatarı
Genel Denetmen
8,347 mesaj
sdrzm
Beyler burda age of empires efsanesinden çok az bahsedilmesi olmamış sanki yaw. Söylemezsem çatlıcam. Coquerors bence gelmiş geçmiş en iyi strateji oyunudur. Medieval 2 birincilik için çabalıyor fakat zor.Ah o eski günler, okuldan cafeye kaçıp age of oynamalar, sınıf turnuvaları, ve tabiki zone günleri.
öyle ya, conqueror az mı oynadım zamanında, şimdi hatırladım sayende. Saatlerimi almıştır.

ufuks
23-04-2007, 12:07   |  #46  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,430 mesaj
sdrzm
Age of 2yi zoneda bende cok oynadım.Bir de Rainbow Six Rogue Spear ey gidi gunler.56 k baglantı ileydi.

vistacıgork
23-04-2007, 22:24   |  #47  
OP Yıllanmış Üye
129 mesaj

age of da çook süper bi yaa bu kadar da süper olunmaz

theironman
24-04-2007, 10:08   |  #48  
theironman avatarı
Genel Denetmen
8,347 mesaj
vistacıgork
age of da çook süper bi yaa bu kadar da süper
biz de ondan bahsediyoduk, gerçekten öyle. Şu an olsa bile oynarım belki, gerçi göz zevkimi bozar ama :)

PcMaKeR
24-04-2007, 16:45   |  #49  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj
make-believe
make stalker ı buldun mu. eğer bulamadıysan pm ile bildir. süper bir oyun.

jamezkane
25-04-2007, 21:04   |  #50  
Yıllanmış Üye
149 mesaj

1 en iyi strateji oynu: Company of Heroes
2 en iyi spor oyunu: Nba Street
3 en iyi aksion oyunu: God of War
4 en iyi FPS oyunu: Call of duty
5 en iyi smilasyon oyunu: Grand Turismo
6 en iyi yarış oyunu: BurnOut

Tüm zamanların en iyi oyunu: Minesweeper