En iyi PDF araçları

OBA
23-04-2007, 20:59   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,757 mesaj

Pdf okumak veya yaratmak için Adobe reader veya acrobata gerek yok. sadece 1.5 mb büyüklüğündeki foxit ile bunları yapabilirsiniz. üstelik programın exe dosyasını yanınızda taşıyarak diğer pclere kurmadan da kullanabilirsiniz. Normal sürümü ücretsiz olan bu türçke programı denedikten sonra vazgeçemiceksiniz.

Pdf için biraz daha ayrıntı istiyorsanız Foxit PDFEditor size yardım edecektir. yine bu 1.5 mblık dosyayı yanınızda taşıyabilirsiniz. Programın bir özelliği ise acrobatın düzenleyemediği korumalı pdfleri de düzenleyebilmesi.

doğrusu bu kadar özellik olup böyle küçük program yaratmaları inanılmaz. bence acrobat 3d gibi bilgisayarınızda 1gb yer kaplayan ( evet yanlış okumadınız) pdf oluşturma ve okuma aracı olarak foxit sizi fazlasıyla memnun edecektir.

TuncaBozkurt
23-04-2007, 22:27   |  #2  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj

Bence çok güzel bir paylaşım. Adobe Reader veya Acrobat Professional gibi hem hantal hem de çok yer kaplayan yazılımlara alternatifler olması çok iyi.

OBA
23-04-2007, 22:38   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
3,757 mesaj

6 aydır bu programı kullanıyorum açamadığı pdf ye rastlamadım. bence herkesin elinin altında bulunması lazım

sdrzm
24-04-2007, 16:08   |  #4  
Yıllanmış Üye
215 mesaj

Sağol ismini çok duydum ama kullnamak için böyle bir açıklama  gerekiyordu demek