en iyi teknik servis

vmesut
24-06-2010, 00:28   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
264 mesaj

Bir dizüstü seçerken özelliklerine, fiyatına, markasına, tasarımına vs. dikkat ediyoruz. Bence teknik servis de seçim yapmada önemli biir kriter olmalı. Sizce hizmet kalitesi olarak en iyi teknik servis hangi markada var?

Anket
mcafee23 ayrılmıştır
24-06-2010, 00:37   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 7
3,717 mesaj

teknik servis olayı artık satıcının elinde
acer alıyorsun vatan computer'dan o ilgileniyor teknik olayı ile.
Bilgisayarı gönderdiği olmuyor mu oluyor.Onların hepsinin süper teknik servis hizmeti verdiğini varsayalım genelde satıcı dan dolayı gecikme ve garip durumlar oluyor.
Şöyle sormalıydın vatan mı gold'mu tenosa'mı iyi teknik servis hizmeti/garanti veriyor
Çoğunun merkezine gidip görmüş biri olarak diğer soruna cevap verirsek exper'in servisi iyi
toshibayı da oylamadan kaldırın.Onlar teknik servis hiçbir zaman olamadılar

Son Düzenleme: mcafee23 ayrılmıştır ~ 24 Haziran 2010 00:40
infoman
24-06-2010, 08:34   |  #3  
infoman avatarı
Yıllanmış Üye
2,884 mesaj

monster iyidir. teknik servis elemanıyla otur msnden muhabbet et sana o an ne yaptığı anlık anlatsın:) müdürüne kadar herkes online:) 8 saat online:)

-slm
-aslm
-Dayı napıyon?
-Yeğenim senin bilgisayarı söküyom
-Dayı sağolasın, bilgisayar biraz gıcırdıyor kaldırıp koyarken ona da bakar mısın?
-Yeğenim termal macununa kadar her şeyine bakacam
-Eyvallah Dayı, sana kolay gelsin
-Sağol yeğenim sanada kolay gelsin

appleapple
25-06-2010, 16:06   |  #4  
Taze Üye
4 mesaj

Arkadaşlar hepsinde birden çok iyi servs veren bi firma biliyorum ben dell kullanıyorum ama böyle bir özel serviste bu kadar kalite beklemiyordum. facebookta bile hayranları var. www.notebooktamirpoint.com mümkün olduıkça yazıyorum hakları bende çok ölü notebookları diriltme işleri anladığım bu. mutlaka incelaeyin.