En iyi ve Yeni Torrent Sitesi

hddiyari
24-05-2014, 23:33   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 3
8 mesaj

Henüz 2 Haftadır Aktif Olan WwW.HDDiyari.NeT Torrent Sitesi Piyasaya Çok Hızlı Girdi. Henüz Sunumlara Başlayalı 10 Gün Olmasına Rağmen 605 Torrent Barındırmakta İçerisinde Fakat Arşivlik BoxSetleride Bu Rakama Dahil Edersek Sistem Şu Anda 813 Torrent Barındırmakta Ve Kaliteli Dual Mini Blurayları ile Dikkat Çekmekte. Piyasada Verilen Avi.Xvid Film Boyutlarında Verdikleri Kaliteli 720P BR-Rip x264 Sunumları Gayet Kaliteli Olmakla Beraber 1Gbitlik Sunuculardan Gönderim Yapmaktadır İndireceğiniz Her Filmin 3 Farklı 1Gbitlik Sunucularda Barındırıp Çok Hızlı Şekilde Download Yapma Şansı Vermektedir. Site Ortalama Günlük 20 ile 70 Arası Sunum Yapmaktadır. İsteklere Hızlı Dönüşleri İle Memnun Kalacağınız Bir Torrent İmkanı Sağlamaktadır Sizlere. Ayrıca Yönetici Ve Uploader Alımlarıda Devam Etmektedir Bu Oluşumda Sitede Bulunmak İsteyen Arakdaşlar Siteye Hemen Üye Olabilirler... 

Chip.Com.Tr ye Ayrıca Tşk Ederiz. Saygılar

Son Düzenleme: hddiyari ~ 25 Mayıs 2014 13:01
hddiyari bu faydalı başlığı için aşağıdaki 2 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
kingarthur
24-05-2014, 23:47   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1 mesaj

Kısa süre önce arkadaşımın tavsiyesi ile üye olduğum ve sonra çıkamadığım torrent sitesi. 1080P ingilizce türkçe çift ses sunumları çok güzel ve kota dostu 2 gb bir dosya indirdim böyle 1080P olmaz dedim elimdekilerin boyutlarına göre boyutu çok düşüktü  terettüt ederek çektim fakat izlediğimde kalitesi beni aşırı derece tatmin etti sonra arşivi yenilemeye başladım hem kota ve seed sorunu olmuyor hemde harddiskimde akıl almayacak derecede yer açtım halen üye olmayan arkadaşlar hele arşiv yapıyorsanız benim gibi bir an önce üye olun derim Gülüş

kingarthur bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 2 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
leytaltech
25-05-2014, 00:09   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 2
1 mesaj

Sahsen soylemek istedim yillardir torrent forumlarinda ve sitelerinde gezmekdeyim bir cok torrent sitesi gordum gelen fazla piyasada kalamiyan ama hddiyari.net piyasaya cok hizli bir giris yapti diyebilirim sunumlari duzenli kaliteli en onemlisi cok hizli iniyor onemli olanda bu benim icin memnunum ve her gun girdigimde yeni suprizler ile karsilasiyorum en az 20 yeni filim cikiyor karsima yuklenmis olarak bunu beni cok memnun ediyor ,

Hddiyari.net e basarilar diliyorum

leytaltech bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 2 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
FAYDALI_İNSAN
25-05-2014, 03:05   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1 mesaj

aradıgınız tum guncel ve eski filmleri bulabileceginiz, bulamadigiz film ide hemen istek yoluyla elde edebileceginiz , sadece dostluk ve kardesligin on planda olan  ve açılma süresine bakılırsa az zamanda güzel bir yükseliş kazanmıs ve sizlerinde destegiyle daha yukselecek olan bir yeni nesil torrent sitesi.

ben fırsatı kaçırmadan uye oldum sizi de onerim gic vakit kaybetmeden uye olun :D

HDDiyari. net kurucularına buradan tesekkur ediyorum.

saygilar.

Son Düzenleme: FAYDALI_İNSAN ~ 25 Mayıs 2014 03:07
FAYDALI_İNSAN bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
hddiyari
25-05-2014, 03:12   |  #5  
OP Taze Üye
8 mesaj

Teşekkür ederiz üyelerimizin burada olduğunu görmek ve konumuza dahil olmaları ayrıca mutlu etti bizleri sizlerin destekleri ile çok daha büyük bir hale geleceğiz inşallah...

hddiyari bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
aydan33
25-05-2014, 11:11   |  #6  
Taze Üye
1 mesaj

Uzun zamandır torrent sitelerini takip ederim bu site yeni açılmasına rağmen eski sitelerin çoğundan daha kaliteli sunumlara imza atmıştır ve atacaktır.Güncel tüm film,program,müzikleri yüksek kalitede ve hızlı şekilde sunmaktadırlar. Yardım ve destek konusunda inanılmaz hızlı ve iyiler, çok sağlam işinin ehli bir yönetim kadrosuna sahipler. Kaliteden ödün vermeden 15-20 GB'lık 1080p-720p filmleri daha küçük boyutlarda  ve aynı kalitede paylaşıyorlar. Bence yaptıkları yapacaklarının teminatıdır. Ve üye alımlarıda şu anda açık fırsatı kaçırmamak lazım.Alkış

HDDiyarı yönetimine kaliteli ve özverili çalışmalarından dolayı teşekkür eder Başarılarının daim olmasını dilerim...

aydan33 bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
hddiyari
25-05-2014, 12:37   |  #7  
OP Taze Üye
8 mesaj

Teşekkür ederiz değerli yorumunuz için emin olun çok çok daha iyi işlere imza atacağız sizlerle beraber

Scrat07
25-05-2014, 18:37   |  #8  
Taze Üye
1 mesaj

Şöyle bir baktımda ilerde çok değerlenir buralar, altın değerinde :D
Esprisi bir yana gerçekten beğendiğim torrent sitelerinin zirvesine oynuyor. Yüksek kalite düşük boyut filmler diziler herkes gibi benim de hoşuma giden özelliği. Ayrıca radyonun da ne zaman girsem aktif olması ve hit müzikleri çalması hoşuma giden diğer özelliği.

Umarım işleriniz rast gider Hd diyari.. Kolaylıklar diliyorum...

Scrat07 bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
hikmet001
27-05-2014, 18:49   |  #9  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

siteye bir arkadaşımın önerisiyle kayıt oldum.Bir çok torrent sitesine üyeyim ama diğer torrent sitelerinde ihtiyacım olanı indirir giderdim. İlk defa bu kadar uzun süre takıldığım sitedir.Arkadaşlık ,sevgi , saygı ve hoşgörü ortamı sunduğu için HDDiyarı yönetimine ve üyelerine burdan teşekkür ediyorum. ve sizleri de en yakın zamanda üye olmaya  davet ediyorum.

saygılar

osman_bey_1299
27-05-2014, 19:05   |  #10  
Taze Üye
1 mesaj

benim gibi film arşivi yapıyorsanız hemde vekit geçirmek ve sohbet etmek için ortam arıyorsanız  HDDiyarıtam size göre bir site hiç vakit kaybetmeden üye  olmanızı şiddetle tavsiye ediyorum

orhanakmz
27-05-2014, 19:17   |  #11  
Taze Üye
2 mesaj

siteye daha yeni üye olmama rağmen hemen dostça bir şekilde karşılandım.Sorularımı anında cevap buldum.İstek yapalı 15 dk olmadan hemen isteğimi yerine getirdim gerçekten taktire şayan bir site herkese öneririm

iyi akşamlar

orhanakmz
27-05-2014, 19:24   |  #12  
Taze Üye
2 mesaj

edit

Son Düzenleme: orhanakmz ~ 27 Mayıs 2014 19:25
mahmut_ak
27-05-2014, 19:26   |  #13  
Taze Üye
1 mesaj

buradaki önerileri okuyup sitenize kayıt oldum ve iyikide olmusum diyorum şimdiGöz kırpma

Yeni açılmasına rağmen Dizi,film ve müzik vb ne ararsanız bulabileceğiniz türdün site herkese öneririm

hddiyarın yönetimine teşekkürleri sunarım

saygılar

Son Düzenleme: mahmut_ak ~ 27 Mayıs 2014 19:27
rubi_can
27-05-2014, 19:36   |  #14  
Taze Üye
1 mesaj

site mükemmel hemde yeni açılmasına rağmen arşivlik paylasımlar yapılıyor üyelikler kapanmadan mutlaka üye olun derim

hddiyari
28-05-2014, 20:49   |  #15  
OP Taze Üye
8 mesaj

www.hddiyari.net  i tercih eden herkese tşkler...

Son Düzenleme: hddiyari ~ 28 Mayıs 2014 20:51
hddiyari
26-06-2014, 20:01   |  #16  
OP Taze Üye
8 mesaj

Konu Güncel

feanorking
05-07-2014, 23:55   |  #17  
feanorking avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 91
1,688 mesaj

Neredeyse hemen her tracker üyeliğim var lakin bu sunumlar yerli yify gibi sunumlar.
Yok yani en kral trackerler arayın tarayın bulamazsınız bu sunumlar çok değerli özellikle arşiv ama makul boyutta bluray rip arşivciler için eşsiz kaynak ve yeni bir oluşum ve devamlı büyümekte.

cooljjj
05-03-2015, 20:07   |  #18  
Taze Üye
1 mesaj

sadece tek bi site önerilmiş bi tanade ben öneriyim bu sitede sadece kaliteli filmler bulunmakta http://www.torrentdizifilm.com

TheOrderDJ
09-12-2016, 22:49   |  #19  
Taze Üye
4 mesaj

LETSEED.NET Şuan da neTTe iLK Sunumlar burada bekliyoruz