EN İYİSİ

Dahaacemi177
25-05-2012, 20:39   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

EN İYİSİ İNDVİA GE FORCE 5 Mİ AMD 5678 Mİ ATI READON HD 15786 MU?

İNDVİA ALIRSANIZ ÇOĞU EA NIN HER OYUNUYLA OYNAYABİLİRSİNİZ

AMD  İSE EA NIN EN POPÜLER EN YÜKSEK 3 YILDIZ VE ÜSTÜ OYUNLARLA OYNARSINIZ

ATI READON HD İSE BENZERSİZ EKRAN OYNATMA EKRAN ÇÖKÜMÜNÜN PRTAİK KAÇIŞ YOLU EKRAN KARARMAZLIK İLE EKRANINIZI KORUR VE OYUNLARIN DİRECTİON GAMESİNDE 2 YILDIZ VE ÜSTÜ OYNANIR

Yetenek
25-05-2012, 20:56   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
508 mesaj

0 bilgin ile konu açmışın ne dediğinde anlaşılmıyor zaten. Sen en iyisi aç oyununu oynamaya devam et böyle işleride ustalara bırak. İNDVİA ne birader. O dediğin sakın Nvidia olmasın...

Dahaacemi177
25-05-2012, 20:59   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj
Alıntı: Yetenek  
0 bilgin ile konu açmışın ne dediğinde anlaşılmıyor zaten. Sen en iyisi aç oyununu oynamaya devam et böyle işleride ustalara bırak. İNDVİA ne birader. O dediğin sakın Nvidia olmasın...
NAPALIM HATIRLAMIYORUM BENİM DEĞİLKİ BENİM ATI VE AMD

Yetenek
25-05-2012, 22:46   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
508 mesaj
Alıntı: Dahaacemi177  
EN İYİSİ İNDVİA GE FORCE 5 Mİ AMD 5678 Mİ ATI READON HD 15786 MU?

İNDVİA ALIRSANIZ ÇOĞU EA NIN HER OYUNUYLA OYNAYABİLİRSİNİZ

AMD  İSE EA NIN EN POPÜLER EN YÜKSEK 3 YILDIZ VE ÜSTÜ OYUNLARLA OYNARSINIZ

ATI READON HD İSE BENZERSİZ EKRAN OYNATMA EKRAN ÇÖKÜMÜNÜN PRTAİK KAÇIŞ YOLU EKRAN KARARMAZLIK İLE EKRANINIZI KORUR VE OYUNLARIN DİRECTİON GAMESİNDE 2 YILDIZ VE ÜSTÜ

Bak yazdıklarını sana anlatayım. İndvia diye bir marka yok o dediğin nvidia bile olsa onun Geforce 5 diye bir ekran kartı yok. AMD 5678 diyede bir kart yok oda olsa olsa 5670 tir. 15768 hele hiç kart yok kart isimleri 4 rakamdan oluşur o nedenle o kartın ne olduğunu bile anlamadım. İndvia alırsanız EA games tarafından yapılmış çoğu oyunu 3 yıldız ve üstü oyunlarla oynarsınız demeye çalışmışsın. Oyun üreticisi sadece EA Games değildir. EA games aralarında toz zerresi kalır. Ayrıcana 3 yıldız ne onu hiç anlamadım kaç üzerinden bu sistem ve kim veriyor bu yıldızları.? ATI READON HD İSE BENZERSİZ EKRAN OYNATMA EKRAN ÇÖKÜMÜNÜN PRTAİK KAÇIŞ YOLU EKRAN KARARMAZLIK İLE EKRANINIZI KORUR VE OYUNLARIN DİRECTİON GAMESİNDE 2 YILDIZ VE ÜSTÜ OYNANIR  demişsin. ekran çökümü ne ilk defa duyuyorum? prtaik kaçış hele zaten yazım hatasından ne olduğu hiç anlaşılmıyor. Kararmazlık ile ekranınızı korur demişsin. Kararmazlık diye bir teknoloji yok. Oyunların Direction gamesinde 2 yıldız ve üstü oynanır demişsin. Direction games ne heralde DirectX demek istedin ama ne alaka.

Yani sesin anlayacağın yarım yamalak bilgi düzgün olmayan Türkçe'n ile gelmişsin millete bişey anlatıyorsun. Dediğim gibi sen en iyisi aç oyununu oyun oyna bu işler sana göre değil...