{En Şık - En Hızlı - En Popüler - En Güçlü}-ANKET-

matraxx22
13-12-2010, 23:58   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
24 mesaj

En Şık: Görsel yönden kendini ıspatlamış diğer dağıtımları bu konuda ardında bırakmış kısaca görselliği ile Linux kullanıcılarını cezbeden Linuxların kategorisidir

En Hızlı: Performans denilince akla ilk gelen işlemci ram ekran kartı gibi donanımları fazla yormayan donma ihitmalini en aza indirgeyen süper hızlı Linuxların kategorisidir

En Populer: Dünya çapında Linux dağıtımı bakımından ilk sıraları fet etmiş en çok tercih edilir olan Linux dünyasına yenilik katmış Linuxların kategorisidir

En Güçlü: Güvenlik unsurunu üst düzey haline getirim ön plana çıkaran yazılım konusunda diğerlerinden fazla yazılıma sahip olan (ve daha fazla yazılımcıya)
en az sorun çıkaran zor çöker gözüyle bakılan Linuxların kategorisidir

Şahsen ben fazla linux dağıtımı kullanmadım için sizlerin yardımına ihtiyacım var bu istatistiği yapabilmek için benim kullandığım iki Linux var Ubuntu ve pardüs Ubuntu yu şu kategoriye sokabilirim en popüler dağıtımdır google.com un ana sitesine dikkat edin google.com .tr değil ana google de Linux deyince karşınıza çıkan ilk dağıtım UbUnTu sur dimi 
Yani kısaca sizden bu kategorizasyon için yardım istiyorum siz tecrübeli Linux kullanıcılarından

seckyn
16-12-2010, 13:40   |  #2  
Taze Üye
17 mesaj

Pardus 2011 çıkana kadar Linux mint kur ubuntunun daha performanslı hale getirilmiş halidir. Ama Pardus 2011 çıkınca kesinlikle dene derim.Beta aşaması bile çok iyi Ağzı kulaklarına varıyor

rebels
21-02-2012, 16:19   |  #3  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 1
25 mesaj

Torrent Aleminde Yeni Bir Sayfa Açıyoruz.  Hd,1080p.720p,480p Film,oyun Ve Boxsetleri indirebilirsiniz ( Download ). Turk Torrent Sitemiz Trackerlar Tarafından İyi Yerler'e Gelecektir.sitemızde toplam 19 dil mevcuttur yerlı ve yabancı torrent'ler bulunmaktadır.Davetiye İçin Sayfamızdan Lütfen İletişime Geçiniz.

not:Üyelikler açıktır

http://www.torrenteagle.com

EgeOz
18-03-2012, 21:33   |  #4  
Taze Üye
7 mesaj
Alıntı: matraxx22  
En Şık: Görsel yönden kendini ıspatlamış diğer dağıtımları bu konuda ardında bırakmış kısaca görselliği ile Linux kullanıcılarını cezbeden Linuxların kategorisidir

En Hızlı: Performans denilince akla ilk gelen işlemci ram ekran kartı gibi donanımları fazla yormayan donma ihitmalini en aza indirgeyen süper hızlı Linuxların kategorisidir

En Populer: Dünya çapında Linux dağıtımı bakımından ilk sıraları fet etmiş en çok tercih edilir olan Linux dünyasına yenilik katmış Linuxların kategorisidir

En Güçlü: Güvenlik unsurunu üst düzey haline getirim ön plana çıkaran yazılım konusunda diğerlerinden fazla yazılıma sahip olan (ve daha fazla yazılımcıya)
en az sorun çıkaran zor çöker gözüyle bakılan Linuxların kategorisidir

Şahsen ben fazla linux dağıtımı kullanmadım için sizlerin yardımına ihtiyacım var bu istatistiği yapabilmek için benim kullandığım iki Linux var Ubuntu ve pardüs Ubuntu yu şu kategoriye sokabilirim en popüler dağıtımdır google.com un ana sitesine dikkat edin google.com .tr değil ana google de Linux deyince karşınıza çıkan ilk dağıtım UbUnTu sur dimi 
Yani kısaca sizden bu kategorizasyon için yardım istiyorum siz tecrübeli Linux kullanıcılarından

En şık:Mandriva
En hızlı:Arch
En Popüler:Ubuntu
En Güçlü:mandriva,Mageia