Erepublik

alpbdr
06-04-2011, 23:26   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Evet arkadaşlar.. Online bir web browser oyunundan bahsedeceğim size. 23bin türk vatandaşının oynadıgı dünyada 250 binin üzerinde kişinin oynadıgı gerçek ülkeler, haritalar üzerinden oynanan, siyasi-ekonomik ve savaş yönleri olan eğlenceli bir oyundur.. Oyundaki en önemli şeylerden biri de nüfustur. Dünyada daha fazla söz sahibi olmak için E-Turkiye olarak yeni gelecek arkadaşlara ihtiyacımız var.. Oyunda günlük yapmanız gereken şeyler çalısmak ve antrenman yapmaktır. Bu 5 dknızı bile almaz. Biraz gelişip diger özelliklerini de ögrenmeye başladıgnızda başında saatler geçirebilirsiniz. 1 kişi bile çok önemli oldugu için hepinizi davet ediyorum bu oyuna.. 

http://www.erepublik.com/tr/referrer/alpbdr 

verdiğim benim referans linkimdir. oyuna eger bu linkten kayıt olursanız alpbdr nickine bir msjla bildiriniz. her türlü yardımı ederim elimden geldiğince.. Sizin bana ufak bi faydanız olucak bu linkten kayıt olarak. bende size elimden geldigince yardımcı olmaya calısıcam. 

msn adresim: [email=alp_bdr@w.cn]alp_bdr@w.cn[/email] 

msn adresimi de ekleyerek her türlü sorunuzu sorup ihtiyacınızı bildirebilirsiniz.. 

Umarım msjımı görüp oyuna başlayan arkadaşlar olur, hem bana hem size hem de ülkemize faydalı olur.. saglıcakla kalın..

Coskun.Abi
06-04-2011, 23:32   |  #2  
Coskun.Abi avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
425 mesaj

Reklama karnımız tok hadi başka kapıya. Burası reklam yeri değil bilgi paylaşım alanı.