Erişebilirlik Seçenekleri yok yardım

Unsterblich
20-12-2009, 15:14   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
17 mesaj

Selam, Dün bilgisayarıma yeni harddisk taktırtmak içni servise götürdüm elimde çalışır bir xp cdsi yok çünkü. srvis yen hardiski takıp bilgisayarı yeniden kurdu. ama bugun banka işlemlerim için bankanın  siteye giriş yaptım. şifre ve diğer her türlü işlemi ekran klavyesi ile yapıyordum ama donatılarda erişebilirlik seçenekleri yoktu. denetim masasındankli program ekle kaldırdaki windows bileşenleri yükleme bölümünü açtım cdsiz yüklerse diye deniyecektim ama bu seçenekler altındada yok ne ypamam gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz ekran klavyesine ihtiyacım var. internetten aratsam ekran klavyesi bulurum ama onlarıda indirmek istemiyorum içerisine bir keylogger ve benzer bir dosya sıkıştırmıştır benim tüm tıklamalarımı karşı tarafa aktarır belli olmaz.
bu sorunu nasıl çözerim yardımcı olurmusunuz. herhangi bir xp cdsinden yüklenebiliyorsa birilerinden cd bulayım. acil olarak ihtiyacım var.

erkanis
20-12-2009, 15:25   |  #2  
Üye
55 mesaj

Cok basit bi sorun  Kasayı AL aldıgın herife götür Önemli deyil

Unsterblich
20-12-2009, 15:30   |  #3  
OP Taze Üye
17 mesaj
Alıntı: erkanis  
Cok basit bi sorun  Kasayı AL aldıgın herife götür Önemli
Okadar Basit Bir sorun degil bence Ankarada araban yoksa otobüsle ta servise gitmek ve kasayı taşımak zaten bir işkence. okadar yolu yine çekmek istemediğim için sizden yardım istiyorum. yoksa kasayı götürüp düzelttirmsini bende bilirim. Tşk. yinede önerin için.

Unsterblich
20-12-2009, 17:04   |  #4  
OP Taze Üye
17 mesaj

sanırım kimsenin bu konuda bir iblgisi yok. peki ben başka bir bilgisayardan bir flash diske ekran klavyesini yüklesem çalışırmı, sorun çözülmüş olurmu bir nebzede olsa yoksa erişebilirlik seçeneklerini düzeltilmesimi gerekli.

mustafa2116
22-12-2009, 01:37   |  #5  
mustafa2116 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 64
3,012 mesaj
Alıntı: Unsterblich  
sanırım kimsenin bu konuda bir iblgisi yok. peki ben başka bir bilgisayardan bir flash diske ekran klavyesini yüklesem çalışırmı, sorun çözülmüş olurmu bir nebzede olsa yoksa erişebilirlik seçeneklerini düzeltilmesimi gerekli.
şu sekmeyi dene belki bir çözüm oluşturur.
başlat>>çalıştır>>osk enter.

xp işletim sisteminde ekran klavyesi mevcut sadece yapıandırlmamış olabilir.
bulunamadı derse çekinmeden format atın çünkü xp içinde oynama yapılmış demektir. Keylogerden tutun her türlü truva atı mevcut olabilir.