Esed Nod32 5.2.9.12 Lisans Anahtarı Ve Kurulumu

iyidesanane
06-02-2013, 01:57   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Antivirüs yazılımı denince akla "NOD32¨ gelir. ESET NOD32 Antivirus, ödüllü ThreatSense® motoru sayesinde, virüs, truva atı, worm, adware, spyware, phishing, rootkit ve daha nice internet kaynaklı tehditleri piyasadaki başka hiçbir programın yapamayacağı gibi proaktif olarak tespit eder ve siler.

Yeni Özellikleri; [/FONT]

Gelişmiş Medya Kontrolü: Çıkarılabilir medyalar aracılığı ile sisteme bulaşmaya çalışan tehditleri engeller. Medya takıldığında sistem, kullanıcıyı otomatik olarak uyararak medya içeriğinin taranmasını sağlar. Kullanıcılar aygıt numarası, medya türü ve seri numarası gibi kriterlerle engellenecek medyaya karar verir.

ESET Bulut Tabanlı İtibar: Gelişmiş itibar servisi aracılığı ile çok daha iyi tespit gücü ve tarama hızı. 

İyileştirilmiş Başlangıç Performansı Kullanıcı güvenliği tehlikeye atılmadan bilgisayar açılır açılmaz çalışmaya başlar.

[/url]

Oyuncu Modu: Kullanıcı tam ekran çalışıyorsa ESET Smart Security / ESET NOD32 Antivirus otomatik olarak sessiz moda geçer ve kullanıcı oyun oynarken uyarı pencereleri görüntülenmez. 

İyileştirilmiş Grafik Ara Yüzü: Grafik ara yüz kullanıcı deneyimini arttırmak amacı ile tekrar tasarlandı ve kullanım kolaylıkları sağlandı.

Ek Özellikler;

[/FONT]

Aile Koruması: İstenmeyen türden olabilecek materyal içeren web siteleri engellenir. Ayrıca aileler 20 ön tanımlı web site kategorisi arasında istediklerini seçebilirler. 

İyileştirilmiş Antispam: Antispam modülü çok daha efektif bir kullanım için elden geçirildi. 

Akıllı Güvenlik Duvarı: İzinsiz kullanıcıların bilgisayara erişimini ve ağın izlenmesini engeller.

[url=http://www.youtube.com/watch?v=CJyGndIkPvM]http://www.youtube.com/watch?v=CJyGndIkPvM

Videoyu izleyin adımları tek tek izleyin ...[/FONT]

FiledRopper'dan İndir ;[/FONT]

Share Send'den İndir ;[/FONT]

Dosya tc'den İndir ;[/FONT]

http://www.eset.com/tr/

Son Düzenleme: iyidesanane ~ 06 Şubat 2013 02:00
murat5038
06-02-2013, 02:23   |  #2  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 681
6,682 mesaj

Orjinal link kullanın.Ayrıca alıntı yaptığınız bilgiler bu zamanda çoğusu geçerli değil.

iyidesanane
06-02-2013, 02:52   |  #3  
OP Taze Üye
4 mesaj

ne alıntısından bahsediyorsunuz siz hazırlanan herşey kendi emeğimle yapıldı buna video ' da dahil linklerin hepside güncel daha bugün Upload ettim .

Bilip bilmeden yorum yapmayın lütfen ...

excel_mustafa
06-02-2013, 12:46   |  #4  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,442 mesaj

tıkla çalıştır dediğin dosya birebir crack oluyor.nod 32 nin crackleri virüslü (bizzat denedim ve gördüm).crack yapınca nod 32 virüs bulamaz hale geliyor.virüslü dosyaları virüssüz olarak gösteriyor.

iyidesanane
06-02-2013, 15:47   |  #5  
OP Taze Üye
4 mesaj

Sen yanlış yapmışsın ozaman çünkü bunu en az 4 pc de denedim ve hiç bir sorun olmadı virüs nedeniyle çökecek pc'leri kurtardım o crack yapan dosya ise sadece nod32 'nin etkinleştirme anahtarı istemesini önlüyor sen yanlış biliyon kardeşim 

çhip10line
06-02-2013, 15:56   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 114
864 mesaj

neyin tartışmasını yapıyorsunuz. bu forumda  bu şekilde yapılan paylaşımlar yasak değil mi ? "bildir"  butonu ile konuyu rapor edin.. kapansın...

Son Düzenleme: çhip10line ~ 06 Şubat 2013 15:57
iyidesanane
06-02-2013, 16:00   |  #7  
OP Taze Üye
4 mesaj
Alıntı: çhip10line  
neyin tartışmasını yapıyorsunuz. bu forumda  bu şekilde yapılan paylaşımlar yasak değil mi ? "bildir"  butonu ile konuyu rapor edin.. kapansın...

Ne alaka da kapanacak reklam mı yaptım bildiğim birşeyi paylaştım sadece ?

çhip10line
06-02-2013, 16:04   |  #8  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 114
864 mesaj

reklam yaptın yazmadım zaten.. bu forumda reklam içerikli mesajlara yasak yok bunun en iyi örneği "buroteknik" kullanıcısının yazdığı mesajlardır.. senin paylaşımın crack içerikli, lisanslı bir yazılımı korsan dağıtımla alakalı bir mesaj bu yüzden forum kurallarına aykırı.. ne alakası olduğunu anladın mı şimdi ?

murat5038
06-02-2013, 16:38   |  #9  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
6,682 mesaj
Alıntı: iyidesanane  
ne alıntısından bahsediyorsunuz siz hazırlanan herşey kendi emeğimle yapıldı buna video ' da dahil linklerin hepside güncel daha bugün Upload ettim .

Bilip bilmeden yorum yapmayın lütfen ...

Bir video upload ettin diye alıntı olmuyor yazdığın yazı alıntı aynı yazıyı google da yazanlar ve reklam olduğunu kolayca bilir ve Yazıya yorum yaptım videoyu izlemedim bile birde linkler konusunda yasal olmayan şey paylaştığın için Yoru yapılmışdır.Esetin gücünü herkes bilir yerlerde süründüğünü.(Fanları hariç)Bilip bilmeden yorum yapmayın sizde.

emrpk
05-04-2013, 01:11   |  #10  
Taze Üye
1 mesaj

eyvallah

Diffren12
05-04-2013, 19:10   |  #11  
Diffren12 avatarı
Yıllanmış Üye
266 mesaj

Burası nezih bir site illegal içerik paylaşmamalısın.Ayrıca crakli antivirüsten hayır gelmez.Deneyimlerim var.

black_flood
05-04-2013, 21:40   |  #12  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

boş verin sabahtan beri dışarıdaydım görseydim çoktan silinmişti konu neyse bir kaç saat içinde silinecek kullanıcıda forumdan ihraç olacak.

bu arada evet esed fena değil ama eksikleri çok var. neden bir tanede güvenlik firması çıkıp yazılım geliştirme  için internetten bilgi almıyor bizlerden anlamakta zor. zamanında panda security firması milyar dolar basarak tru prevent yazılımını satın aldı çok iyi işler başarmıştı fakat 2012 ve 2013 sürümlerinde tru prevent özelliğinin yerini collective intelligent aldığı için hiç bir halta yaramıyor artık.

kaspersky dışında şuanda güvenlik konusunda maalesef çok hassas davranıpta yolladığım kodları inceleyip bir kaç saat içinde dönen firma yok ve sırf bu yüzden fıtık oluyorum hepsi kendini bir halt sanıyor bu firmaların. 02.04.2013 gününde çıkan yeni bir tehdit tesbit ettim ve sadece yarım saat içinde sadece kaspersky müdahale edip sonıuç verdi diğerleri taa akşama ancak çıkartabildi çözümünü. distirbütörlüğünü yürüttüğüm panda security bile en geç cevap verenlerden oldu ayrıca halen  o gün tesbit edilen 4 yeni kodu eklemediği içinde halen öfkeliyim bu mu yani büyüğüm demek. lanet olsun büyüklüğüne kaspersky' ın kasma olayı olmasa hiç durmayacağım hemen iptal edip tüm her şeyi ilişiği kesip kaspersky ile çalışacağım.

murat5038
06-04-2013, 01:25   |  #13  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
6,682 mesaj

black flood kasperskyı geçde olsa anlamana sevindim :) boşuna demiyoruz kaspersky en iyisi diye Bütün antivirüsler kasperskydan kopya çekiyor ama halen gözü kör olanlar var.Neyse ilerde belki anlarlar.