eset ve kasperskynin bulamadığını buluyor kim mi?

PcMaKeR
03-07-2009, 21:12   |  #151  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj

Sendemi Brütüs :D

Bilgili olanlara sözüm yok Mustafa ;)
ben siliyim en iyisin o lafımı :D

pire_ Yaşandı bitti tamam boşver ;)

Son Düzenleme: PcMaKeR ~ 03 Temmuz 2009 21:15
Mustafa@PC
03-07-2009, 21:18   |  #152  
Mustafa@PC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
13,125 mesaj
Alıntı: PcMaKeR  
Sendemi Brütüs :D

Bilgili olanlara sözüm yok Mustafa ;)
ben siliyim en iyisin o lafımı :
Yok kardeşim alınmadım, sadece bazen önerilerde bulunuyorum ama ısrarcı yada fanatik olmuyorum. Bunu demek istedim :)

Zaten seninde demek istediğin sanırım fanatiklik yapanlar ;)

PcMaKeR
03-07-2009, 22:44   |  #153  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj

heh aynen öyle ;)
Arkasında bilmedikleri şeyler dönen programları fanatikçesine tutanlar var forum genelinde.

Mustafa@PC
03-07-2009, 23:17   |  #154  
Mustafa@PC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
13,125 mesaj

Aslında ben rastgelmedim öyle aşırı fanatiklik yapana ama sen belli ki gelmişsin. Bence de bir programı bir donanımın fanatiği olmak biraz yanlış galiba. Sonuçta ihtiyaçların karşılandığı, memnun eden yazılım/donanım iyidir. Yinede saygı duyuyorum ne diyeyim...

nevrans
04-07-2009, 00:10   |  #155  
nevrans avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
390 mesaj

pcmaker bende katılıyorum hangı yazılım ıyıyse onu kullanamak lazım program futbol takımı tutar gıbı program tutmamak lazım

prodigy
04-07-2009, 00:52   |  #156  
prodigy avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
576 mesaj

buraya gelen arkadaşları yanıltıyorlar herkes takım tutar gibi fanatiklik yapıyorlar bence herkes kendisi karar vermeli millet tutturmuş kaspersky eset diye ama bunlardan daha iyi işini yapan programlar var.

H€LL
04-07-2009, 02:47   |  #157  
Yıllanmış Üye
277 mesaj
Alıntı: prodigy  
buraya gelen arkadaşları yanıltıyorlar herkes takım tutar gibi fanatiklik yapıyorlar bence herkes kendisi karar vermeli millet tutturmuş kaspersky eset diye ama bunlardan daha iyi işini yapan programlar var.
doğru diyosun fanatiklik banada saçma geliyo bu arada bende kasper kullanıyorum ama ben fanatik falan deilim kasperide antivirüsleri deneyerek karar verdim başkasının önerdiği için deil hiç bir zaman kasperinde en iyi antivirüs olduğunu savunmadım ama şuda bi gerçek ki işini iyi yapan bi program ama norton avira g-data bu programlarda hoşuma giden işini gerçekten iyi yapan programlar

nevrans
04-07-2009, 21:11   |  #158  
nevrans avatarı
Yıllanmış Üye
390 mesaj

kaspersky sanırım bu en son surum kaspersky ınternet securıty 2010 surumuyle cıgır acacak matousec fırawall testte ıkııncı sırada buradan bakabılırsınız testlere gore suan en ıyı securıty yazılımı kaspersky bence http://www.matousec.com/projects/pro...ge/results.php

ByEflatun
04-07-2009, 21:52   |  #159  
ByEflatun avatarı
Yeni Üye
49 mesaj
Alıntı: Burak Torun  
Arkadaşım antivirüsler virüs bulmalarına göre değerlendirilemezler, bir bakarsın Avira'nın bulamadığını Kis veya Eset bulur. Ayrıca Eset Smart Security 3 yüklemişsin, Eset Smart Security 4'ten haberin yok galiba...
evet bencede ESS  4.0.437 yükle bide öyle dene bakalım sonucuda bize bildir .......

Psychonaut968
04-07-2009, 22:16   |  #160  
Yıllanmış Üye
1,757 mesaj
Alıntı: prodigy  

Hak veriyorum.Ben kaspersky ve ESET i öneririm ama fanatiği olduğum için değil.İkisini de kullandım memnun kaldım.Zaten tartışmaya noktayı koyacak düşünce bu ama sayfalarca sürmüş bu.;D

nevrans
04-07-2009, 23:13   |  #161  
nevrans avatarı
Yıllanmış Üye
390 mesaj

eset 4 fırawall konusunda cok kotu durumda son surumdede aksaklıklar bolca var

nevrans
05-07-2009, 01:59   |  #162  
nevrans avatarı
Yıllanmış Üye
390 mesaj

ben testlere bakarım securıty programları ve fırawall koruması testlerınde su an ıcın cok ıyı durumda oldugu ıcın kaspersky dedım bu lınkten bakabılırsınız arkadaslar http://www.matousec.com/projects/pro...ge/results.php

alamba
15-08-2009, 00:04   |  #163  
Yeni Üye
30 mesaj

peki arkadaşlar ne yapmamızlazın bizim pci güvenliği için birinin bulamadığı dğeri buluyor diye tüm anntivirleri kurup kurup kaldıralım mı yada size göre en çok virüs ve trojeni bünyesinde barındıran antivir nedir

Ahmet Ertuğrul
15-08-2009, 19:14   |  #164  
Ahmet Ertuğrul avatarı
Yıllanmış Üye
3,651 mesaj
Alıntı: alamba  
peki arkadaşlar ne yapmamızlazın bizim pci güvenliği için birinin bulamadığı dğeri buluyor diye tüm anntivirleri kurup kurup kaldıralım mı yada size göre en çok virüs ve trojeni bünyesinde barındıran antivir nedir

İlk olarak bilgisayarınıza birden fazla anti virüs ya da internet güvenlik yazılımı kurmanız sakıncalı. Başka birini denemek isterseniz eskisini kaldırıp yenisini öyle kurun. Eğer kuracağınız programla ilgili kimsenin lafına, tavsiyesine güvenmek istemiyorsanız sırayla programları deneyin. Bu tür programların kiminin 1 aylık, kiminin 3, kiminin 6 aylık deneme sürünmleri oluyor. Birinin deneme sürümünün süresi bitince, baktınız hoşunuza gitmedi. Onu kaldırıp yeni birini yükleyip denersiniz ya da beğenirseniz onu satın alıp kullanmaya devam edersiniz.

koc06
16-08-2009, 11:51   |  #165  
koc06 avatarı
OP Yıllanmış Üye
682 mesaj
Alıntı: Ahmet Ertuğrul  
İlk olarak bilgisayarınıza birden fazla anti virüs ya da internet güvenlik yazılımı kurmanız sakıncalı. Başka birini denemek isterseniz eskisini kaldırıp yenisini öyle kurun. Eğer kuracağınız programla ilgili kimsenin lafına, tavsiyesine güvenmek istemiyorsanız sırayla programları deneyin. Bu tür programların kiminin 1 aylık, kiminin 3, kiminin 6 aylık deneme sürünmleri oluyor. Birinin deneme sürümünün süresi bitince, baktınız hoşunuza gitmedi. Onu kaldırıp yeni birini yükleyip denersiniz ya da beğenirseniz onu satın alıp kullanmaya devam edersiniz.
<

evet haklısın birden fazla virüs programı kurmak işe yaramaz çakışma olur.verim alınmaz o programdan

evoevi
21-08-2009, 08:00   |  #166  
Taze Üye
3 mesaj

hiç bir virus programı iyi değil hepsi birbirinden berbat lanet olsun bu viruslerede bıktım senden windows sırf sana inat apple a geçiorum birdahada hayatım boyunca windows ve pc görmek istemiyorum paranla rezil oluosun orjinal yazılım mazılım hiçbiri hiçbir işe yaramıyor hepsi para tuzaı bugünekadar harcadıım paralar haram olsun bu yazılımları üretenlere :))
oh be içimi döktüm rahatladım

berkaycarlos99
07-07-2011, 21:53   |  #167  
Yeni Üye
24 mesaj

simdi avirayı kötülemiyorum ama avira pc ye virüs yüklüyor kendi yükledi virüsleri gösteriyo ve nod32 ile eset smart securty çok farklı  ama bi bakımdan nod32 ile avira aynı ama 2 si arasından nod32 ve gelelim smat securty le nod32 nin farkı efendim nod32 herkesin bildi gibi klasik virüs koruması sunuyo yani hangi modemden girersen gir sadece virüs tarıyo ama securty  kişisel güvenlik duvarı ve  anti-spam filitresi ile hiç bir virüs programına benzemez ve bilinen ve bilinmiyen tüm hacker saldırılarına karsı koruma  ve gelelim kişisel güvenlik duvarı burda internet uygulaması olan herseyin ıp numarasını tarıyo ve internet deysen onuda tarıyo önceden virüsü buluyo ve adresi engelliyor  bazılarını siliyor bazılarını karantinaya alıp gözetliyo ve kişisel güvenlik duvarı yabancı bir modemden girdi zaman ıp numarası bulup filitre çekip çekmiceni soruyor ve firewaal yabancı bilgisayarların bir program üzerinden pc ye girmesi engelliyor önceden taradı için ıp numarasına saldıyı engeleyor ve güncelleme 2 saate bir gerçekleşiyor başlangırç taramsı yeni çıkan virüsleri bulup onlara karsı bağısıklılık üretiyor ve pc yi herzaman tarıyodur ve eset smart securty ole bir teknolojiyle donanmıstırkı hiç bir virüs dosyalarını bozup devre dısı bırakamaz  bana göre en ideali eset smart securty ama sana göre değisir ben burda bilmediğin özelliklerini annatım ve o hacker olayı gerçek arkafaslr 3 kisi beni aynanda hackleme çalıs eset uyardı tehtit adres yol hepsini göster di sonuç dedi adresler engellendi virüs silindi yani o avir a falan sana hack koruması vermez bastan solıyım ama bunalr sadece eset smar securty 4 de 3 falan yukleme tmm mı

turbocat
07-07-2011, 22:43   |  #168  
Yıllanmış Üye
269 mesaj

yahu 21 ağustos  2009  dan sonra adam günümüze kadar mefta olmuş bile olabilir........cevap çok erken gelmiş  .....

Kapalı Hesap (200174)
07-07-2011, 23:34   |  #169  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj

valla system volume de avira virüs var diyor silemiyor bence tamamen yanılıyor o konumda

darkmaster
07-07-2011, 23:57   |  #170  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
244 mesaj
Alıntı: berkaycarlos99  
simdi avirayı kötülemiyorum ama avira pc ye virüs yüklüyor kendi yükledi virüsleri gösteriyo ve nod32 ile eset smart securty çok farklı  ama bi bakımdan nod32 ile avira aynı ama 2 si arasından nod32 ve gelelim smat securty le nod32 nin farkı efendim nod32 herkesin bildi gibi klasik virüs koruması sunuyo yani hangi modemden girersen gir sadece virüs tarıyo ama securty  kişisel güvenlik duvarı ve  anti-spam filitresi ile hiç bir virüs programına benzemez ve bilinen ve bilinmiyen tüm hacker saldırılarına karsı koruma  ve gelelim kişisel güvenlik duvarı burda internet uygulaması olan herseyin ıp numarasını tarıyo ve internet deysen onuda tarıyo önceden virüsü buluyo ve adresi engelliyor  bazılarını siliyor bazılarını karantinaya alıp gözetliyo ve kişisel güvenlik duvarı yabancı bir modemden girdi zaman ıp numarası bulup filitre çekip çekmiceni soruyor ve firewaal yabancı bilgisayarların bir program üzerinden pc ye girmesi engelliyor önceden taradı için ıp numarasına saldıyı engeleyor ve güncelleme 2 saate bir gerçekleşiyor başlangırç taramsı yeni çıkan virüsleri bulup onlara karsı bağısıklılık üretiyor ve pc yi herzaman tarıyodur ve eset smart securty ole bir teknolojiyle donanmıstırkı hiç bir virüs dosyalarını bozup devre dısı bırakamaz  bana göre en ideali eset smart securty ama sana göre değisir ben burda bilmediğin özelliklerini annatım ve o hacker olayı gerçek arkafaslr 3 kisi beni aynanda hackleme çalıs eset uyardı tehtit adres yol hepsini göster di sonuç dedi adresler engellendi virüs silindi yani o avir a falan sana hack koruması vermez bastan solıyım ama bunalr sadece eset smar securty 4 de 3 falan yukleme tmm mı
koptum gülmekten bu gerçekmi :D

berkaycarlos99
08-07-2011, 10:37   |  #171  
Yeni Üye
24 mesaj

avirayı kötülemiyorum ama avira pc ye virüs yüklüyor kendi yüklediği virüsleri gösteriyo  ve ayrıca nod32 ile eset smar secuty çok farklı ama avira ile nod32 arasında nod32 ve gelelim nod32 ile eset smat securty nin farkı nod32 herkesin bildiği gibi klasik anti-virüs koruması sağlar hangi modemden girersen gir klasik koruma sağlar ama eset smar securty kişisel güvenlik duvarı ve anti-spam filitresi ile hiç bir virüs programına benzemez ve bilinen ve bilinmeyen tüm hacker saldırılarına karsı koruma sağlar ne kişisel güvenlik duvarı internet tarayıcınız olsun ve ya olmasın tüm internet aktivitelerin ıp numarasını bulur tarar onceden gelen saldrıları bulur ve hemen adresi engeller firewaal yabancı pc lerin bi program üzerinden senin pc ne girmesini engeller yani benim dicem bu sana bağlı yani ben burda smart securty nin özelliklerini annatım seçim sana kalmıs yeni sunuda solıyım o avira sana hack koruması falan sunmaz

berkaycarlos99
09-07-2011, 07:40   |  #172  
Yeni Üye
24 mesaj

burak torun şimdi bazı yerlerde yanlıslık var eset o senin basettin yere ulasamıyor tmm ama gelişmiş ayarlardan dosya tarma sistemide küçük bi kaç sigorta indirip kaldırısan oluyor ve sunuda solıyım bütün virüs programlaın zayıf yönü autorun.inf virüsünü temizleyemiyor ve bi bakımdan eset virüsleri tespit etmede diyer virüs programlarına göre daha hızlı ve çalışan sistem dosyalarına nod32 müdale edebiliyor bende kaç defa etti siz nod32 kallanmayı bilyomusunuzda nod32 ye laf atıyosunuz hee soleyın bakem gelişmiş ayarlar menusu diye bisey var!!!

PC.Kopat
10-07-2011, 17:44   |  #173  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
750 mesaj

ESET'ten soğuttun berkaycarlos...

Kapalı Hesap (200174)
14-09-2011, 00:50   |  #174  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 9
3,759 mesaj
Alıntı: koc06  
haberim var hepsinden ayrıca senden iyi haberim var biliyorum ne farkı var 3 le 4 ün herşey ortada işte ne oldu kaspersky le  eset i kötüledim diye mi böyle konuşuyorsun

bana bunlarla gelmeyin lütfen dürüst olun herşey ortada belli

valla ne kadar kötülersen kötüle karpersky'den vazgeçmem nedenmi şimdi güvenli modda silebildim virüsü güvenli modda karpersky'i çalıştırdım tarattım sildi beni bile dize getirdi virüs benki elle silerdim onları yerlerini bulup bu virüs kral'ından galiba devamlı diskler arası dolaşıyor internette bazı aksaklıklara yol açıyor resim müzik gibi klasörlerimi uçuuryordu karpersky buluyordu ama silemiyordu güvenli modda verdi cezasını onun için kim ne derse desin yine lisansını alacam...........Gülüş
avira'da kullandım avastta esed'de arkadaşımızın dediği gibi birinin bulamadığını diğeri buluyor işi bilen adam bi başka oluyor..........

karizmaqarizma
15-09-2011, 10:22   |  #175  
Yıllanmış Üye
112 mesaj

ARkadaşım bende trojanlı bir dosyayı tarattım virüs totolda ve eset algılamadı :D