Eski bir oyunu arıyorum

Tercuman53
27-06-2021, 21:01   |  #1  
Tercuman53 avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Arkadaşlar selamun aleyküm bir oyun için forum forum geziyorum yardımınıza ihtiyacım var müsadenizle oyunu anlatıyorum. Oyun M&B gibi bir köyde başlıyorsun sanırım bir kaç kişiyi öldürüyorsun sonra bir gemin oluyor. Yetenek geliştirebiliyordun galiba çünkü bi tane özel vuruşun vardı savaş ekranında. Kasabalardan silah falan alabiliyorsun mühendislerden gemi  tasarımlarına bakarak gemi alıyorsun. Savaşlar önce karşılıklı top atışlarıyla başlıyor sonra gemiler yaklaşıp kılıç savaşları başlıyor burada 3 sahne oluyor 3 sahneyide kazanırsan gemiyi ele geçiriyorsun. 1. sahne kendi geminde 2. sahne rakip güvertede 3. sahne korsanın odasında.(böyle hatırlıyorum umarım sizi şaşırtmam) Savaşı kazanınca ister erzakları alıp kendi geminle devam ediyorsun istersen rakip gemiyi alıyorsun ama hasarları kalıyor. Denizde iken harita biçiminde ilerliyor oyun köylere girince 3. şahıs kamera. Aklımda kalan gemilerden bir tanesi şöyle geminin her iki tarafında su değirmenlerinde bulunan çarklardan var onlarla ilerliyor en son bu gemiyi almıstım daha iyileri varmi bilmiyorum. Sid meier pirates değil aşırı benziyor ama o gemi yok. Yardım ederseniz sevinirim.

Banned
02-10-2023, 18:35   |  #2  
Besirarici avatarı
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 1
53 mesaj

yorum bırakıyorum biri oyunun adını söylerse banada bildirim gelsin, merak ettim çok iyi duruyor