Eski Bir pc Ama Ucuz...

azrail21
15-04-2011, 09:04   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
136 mesaj

Merhaba arkadaşlar Pcem çok eski ve düşük özellikli bir pc dir  itiraf ediyorum ama online mmorpg oyunları çok rahat oynarsınız hiç kasma donma olmaz

kasanın eksikleri: çok ses çıkarır 2 dwd-rt si war 1 i çalısıyo diyeri bozuk ön kısımında usb girişi vardı çalısmadıgı için söktüm

kasanın artıları: ses çıkarışı sadece açılıştadır 15 dk içinde durur sessizleşir kasa çok soguktur hiç ısınmaz online oyun yada gta cs gibi eski oyunları süper oynarsınız internette başarılıdır

şimdi özellikler
intel pentiyum 4 3.0 ghz
gigabayt 8VT880P combo
1 gb (2*512) ddr ram
nvidia fx 5500
230w psu + kasa

Ben Diyarbakırda oturuyorum Ben Fiyat Wermiyorum Siz Fiyat Verin Fiyatlar Arasından uygun olanla İrtibata geçerim fiyat verenlerin Fiyatın Yanında Tel no larınıda wermesi rica olunur...

suheyl-34
15-04-2011, 16:41   |  #2  
suheyl-34 avatarı
Yıllanmış Üye
412 mesaj
Alıntı: azrail21  
Merhaba arkadaşlar Pcem çok eski ve düşük özellikli bir pc dir  itiraf ediyorum ama online mmorpg oyunları çok rahat oynarsınız hiç kasma donma olmaz

kasanın eksikleri: çok ses çıkarır 2 dwd-rt si war 1 i çalısıyo diyeri bozuk ön kısımında usb girişi vardı çalısmadıgı için söktüm

kasanın artıları: ses çıkarışı sadece açılıştadır 15 dk içinde durur sessizleşir kasa çok soguktur hiç ısınmaz online oyun yada gta cs gibi eski oyunları süper oynarsınız internette başarılıdır

şimdi özellikler
intel pentiyum 4 3.0 ghz
gigabayt 8VT880P combo
1 gb (2*512) ddr ram
nvidia fx 5500
230w psu + kasa
selam degerlı dıyarbakırdakı kardesım senın makına artık ekmenı yedıgı her yonu ıle
bellı olmus kardesım sana yardımcı olmak ıcın parca nıyetıne tamamen yardım amaclı
bozuklarını alırım gercı ıst dısı bır sey almıyorum yardım amaclı alırım
ıster ppt kapıda odeme yaparsın ıster kargo ıle gonder yardımcı olurum
fıatını belırle yardımcı oluyum adreslerım telefonum sıtede selamlar
///////////////kapo ///////////////

Ben Diyarbakırda oturuyorum Ben Fiyat Wermiyorum Siz Fiyat Verin Fiyatlar Arasından uygun olanla İrtibata geçerim fiyat verenlerin Fiyatın Yanında Tel no larınıda wermesi rica olunur...

azrail21
20-04-2011, 11:33   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
136 mesaj

arkadaşlar pc mi tek parça halinde satmak istiyorum parça parça deil tek parça halinde pcmi almak istiyenler
* verecekleri para miktarı (TL)
*Telefon no tercihen msn adresi gibi ulaşa bileceğim bir adres
*Birde hangi şehire oldukları
bu 3 unsuru belirtirseniz sizinle hemen iletişime geçebilirim
Şimdiden Teşekkürler

suheyl-34
20-04-2011, 16:21   |  #4  
suheyl-34 avatarı
Yıllanmış Üye
412 mesaj
Alıntı: azrail21  
arkadaşlar pc mi tek parça halinde satmak istiyorum parça parça deil tek parça halinde pcmi almak istiyenler
* verecekleri para miktarı (TL)
*Telefon no tercihen msn adresi gibi ulaşa bileceğim bir adres
*Birde hangi şehire oldukları
bu 3 unsuru belirtirseniz sizinle hemen iletişime geçebilirim
Şimdiden Teşekkürler
selam dostum olmadı cok uzaktasın ıst ıcı alıs verıs yapıyoruz elden artık uc kagıtcı ve dolandırıcı adamlardan
bıktıgımız ıcın uzerıne alınma kardesım dun sıteden bır adam,la alıs verıs yapıyoruz dıyorumkı ver ppt ye kapıda odeme ellı tane fılım cevırıyo yok ben ugrasam dıye sen mal satmıyomusun dıye soruyorum adamda
ses seda yok cevap vermıyo duruyo ben de yok gıbı kelımeler kımsede ne alıcamız ne verıcmmız kaldı
ankaraya sorgusuz sogalsız ankaraya electronıc,cı bır arkadasıma mal gonderdım parasını 1/2 hafdada
gonderdı sag olsun onun ıcın elden teslım almayı tercıh edıyoruz hayırlı satıslar kardesım
-----------------------------------------------------------
79/dan berı hızmet 7/24-----05462066240------kaptan electronıc------
arızalı -p-4 kasaları
arızalı anakartları
arızalı harddısclerı
anakart rem ıslemcı komple takımları alırım (BAKIM VE TAMIRLERINI YAPARIM )

azrail21
20-04-2011, 16:59   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
136 mesaj

İLGİN İÇİN TEŞEKKÜRLER SAĞLIK OLSUN :))