Eski Dergiler

hmandirali
08-07-2007, 18:13   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Sayın CHİP Yetkilileri

Yıllardır deginizi zevkle okuyorum vede sizin sayenizde bu işten para kazandım.Sizden istegim yıllardır almış olduğumuz dergiler bir kenarda atıl durumda durmaktadır.Yakmaya kıyamıyorum ,bir okula ve kurumada veremiyorum ,koyacak yerimde olmadığı için koliler içinde sağda solda geziyorlar.Sizin bu eski dergileri bir şekilde bir organizasyon yaparak toplayıp gerekiyorsa toplu şekilde satıp elde edilecek gelir ile ihtiyacı olan okullara PC ve bilişim teknolojisi yardımı yapmamızdır.Benim gibi olan birçok okuru bu sıkıntıdan kurtarırsanız sevinirim.

Size yayın haytınızda başarılar dilerim.

Birde sizden isteğim web sitenizde tanıtmış olduğunuz yararlı programları DVD de ileriki sayılarda yayınlamanızdır.Sürekli internete bağlanamayan indirme şansı olmayanlara bir güzellik yaparsanız sevinirim.Mesala MS son ürünü olan Web tasarım programı vs...

Kolay gelsin...

Hasan MANDIRALI
Ballıca Köyü DÜZCE

Hasan MANDIRALI
hasanmandirali@yahoo.com

memmetrix
10-08-2007, 00:40   |  #2  
Yeni Üye
45 mesaj

gerçekten çok doğru öylemiş arkadaşımız bendede 2002 den bu yana olan sayılar var

Caner Güral
11-08-2007, 12:21   |  #3  
Yıllanmış Üye
663 mesaj

Ben 2-3 yıllık elimdeki sayıları okulumun bilgisayar labaratuarının kütüphanesine bağışlamıştım.Allahtan o şekilde kurtuldum o kadar ağırlıktan.

(...)

Eski sayıların PDF halleri bir ara DVD'de verilmişti ancak yeni yıklda böyle birşey yapılmadı sanırsam.Bir de paylaşım ağlarında görüyorum CHIP'in PDF hallerini ancak onlar hep Almanya'daki CHIP'e ait.Yalnız aklıma birşey takıldı.PDF'ler o kadar orijinal ki insan sanki yazanlar paylaşmış gibi hissediyor.Bana pek yasal gelmedi ama...

@Hasna Mandıralı
Fikriniz güzel.En azından iş biraz daha resmiyete binebilir.Ya da en azından CHIP Editörleri'nin tanıdığı, eş-dost öğretmenleri varsa bu şekilde yapabilirler.Ancak bu toplama ve sonrasında yayma işi biraz maliyet gerektirebilir.Bunun yanında bunlarla meşgul olabilecek bir iş gücü...

Umarım faydalı bir hareket yapılabilir.

Hoşçakalın.İyi günler, iyi çalışmalar...