Evden aylık 2000TL kazandım

kaplankara
02-02-2018, 03:05   |  #1  
kaplankara avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
0 mesaj

En hızlı bitcoin kasma siteleri sıralama
Beyler şu sıralar Bitcoin bayağı revaçta bilip bilmeyen herkesin ağızında bir Bitcoin ismi dolanıp duruyor fakat ne madencilik artık o kadar kolay ne de Bitcoin eskisi kadar ucuz peki ne yapmalıyız ?
3 senedir Miningle uğraşıyorum ve sahip oldugumun büyük çoğunluğunu buna borçluyum fakat artık bu o kadar kolay değil fakat işler ne zaman zorlaşırsa kolaylaştıracak bir alternatifte mevcuttur,sabah işe giderken açık bıraktığım bilgisayarımdan gelen kazançla aylık maaşımdan hatrı sayılır miktarda bir kazanç sağlıyorum bu yöntemle,yöntemle dedim değil mi işte bu yöntemi ete kemiğe büründüren siteler

1 www.fast-bitco.in
Hız / Performans: (5 yıldız) ödeme: (4 yıldız,vaktinde ve tam ödeme alıyorum.)

2 www.atriark.com
Hız / Performans: (3 yıldız) ödeme: (4 yıldız,ödeme 2 hafta gecikmeli oldu tabi ev kirası biraz gecikti ama tamamı ödendi)

3 www.gbminers.com
Hız / Performans: (2 yıldız) ödeme:( 4 yıldız,sadece bir hafta gecikti ama ölümüne yavaş)

4 www.genesis-mining.com
Hız / Performans : (3 yıldız) ödeme:( 1 yıldız, hergün destek talebime ragmen anca 1 bucuk ayda odemenin bir kısmı yapıldı)

5 www.minerjet.com
Hız / Performans : (2 yıldız) ödeme: (0 yıldız,alabilene helal olsun ödeme yapmıyorlar,yapmadılar ve biliyorum ki asla yapmayacaklar)

Evet Beyler umarım faydalı bulmuşsunuzdur bilgi sahibi oldugum bir konu sizi de aydınlatmıssam ne mutlu Bana.
Not: üyelikler tamamen ücretsiz olup tek amacım gayem güzel ülkemin ondan bile güzel insanlarının diğer milletler gibi teknolojinin nimetlerinden yararlanabilmesi umuyorum siz de ev kiranız faturalarınız geldiginde ve ya kız arkadasınızla disari cikip cuzdanınıza baktıgınızda beni hatırlayın :) bol kazanclar

zetkinlik
02-02-2018, 18:18   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Hayırlı olsun