Event ID 4226

Max_Real Qnx
21-04-2007, 09:56   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
293 mesaj

Merhaba beyler vd çıtırlar Göz kırpma

Bakın şimdi Windows Xp ortamında Tcpi ayarları yapılarak internet bant genişliğinizi ve buna bağlı olarak internet hızınızı artırabiliceğiniz Windows Xp ve öncesinde defalarca söölendi.

Şimdi vereceğim sitede ise fistanın bu olayı gerçekleştirebilmesinin ancak var olan tcpip.sys dosyasının modifiye edilerek gerçekleştirilebileceği savunuluyor.

Sizden bir açıklama bekliyorum : Sizce bu yöntem güvenli mi ?

Ahanda site linki :

Son Düzenleme: Max_Real Qnx ~ 21 Nisan 2007 10:18
PcMaKeR
21-04-2007, 10:22   |  #2  
PcMaKeR avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
8,935 mesaj

çıtırlar :Ç. Sen güvenirmiydin böyle birşeye. şahsen ben gidipte böyle siteden indirmem ya açık varsa yada başka birşey(virus vb) altta millet thank you çekmiş ama güvenmem ben)

Max_Real Qnx
21-04-2007, 12:40   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
293 mesaj
PcMaKeR
çıtırlar :Ç. Sen güvenirmiydin böyle birşeye. şahsen ben gidipte böyle siteden indirmem ya açık varsa yada başka birşey(virus vb) altta millet thank you çekmiş ama güvenmem ben)
Evet haklı olabilirsin ama indirdiğim dosya ile orjinal dosya arasında değiştirilmesi nedeni ile bir kaç byte'lık fark var ama dosya boyutunda bir artış yok.

Virüs olabilmesi için dosyada değiştirme değil ekleme olaması lazım gelir, yoksa yanlış mı biliyorum ?

Şimdi sistemime yükledim ve arada bir fark görmezsem yedekten sistemi geri yükleyeceğim Deli

Bu gibi modifiyeli dosyaları internet bankacılığı yapan arkadaşlara ben önermiyorum.

Sitede zati bu modifiyeli dosyanın internet hızından çok P2P ortamlarında Fista tarafından konulan kotayı kaldırmaya yönelik olduğu sööleniyo.

Eeee bende P2P hastasıyım.

Soruyu değiştirip şööle sormalıyım :

Teknik açıdan bu dosya modifikasyonu ne kadar gerçekci sonuç verir sizce ?

Son Düzenleme: Max_Real Qnx ~ 21 Nisan 2007 12:52