excel şifresini nasıl kırabilirim

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
bulo
13-08-2004, 09:24   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
14 mesaj

office2003 de excel şifresini unuttum ve dosyayı açamıyorum dosyayı 6 ay önce oluşturmuştum birkaç program denedim olmadı , gerçekten bu işi yapabilen ve ücretsiz olan bir program varmı ? bilen arkadaşlar bana linkini veya ismini verebilirmi?. teşekkür ederim.

Der Rote BaroN
14-08-2004, 18:16   |  #2  
Der Rote BaroN avatarı
Yıllanmış Üye
1,531 mesaj

doğrusu ben bunun yanıtının verilmesi taraftarı değilim. kardeşim şifre vereceksen yaz bir yere. seninle ilgili bir rakam veya sayı. bu kadar basit! şifre unutanlara kıl oluyorum ya! bu üstelik artniyetlilerin de isine gelecek. olmaz oyle sey!

webaytek
16-08-2004, 08:38   |  #3  
Yıllanmış Üye
659 mesaj
alıntı:
Gönderen : kickshaw

doğrusu ben bunun yanıtının verilmesi taraftarı değilim. kardeşim şifre vereceksen yaz bir yere. seninle ilgili bir rakam veya sayı. bu kadar basit! şifre unutanlara kıl oluyorum ya! bu üstelik artniyetlilerin de isine gelecek. olmaz oyle sey!

+1
Kesinlikle katılıyorum... bazı arkadaşlar şifre unutmayı çok normal görüyor (insanız ya) CHIP dergisi bu konu için herkese "çok özel şifreler" belirleseinler gibi süper bir ifade kullanmıştı...
yok döküman benim için çok önemli falan diyosan sana tavsiye
CHIP DERGİLERİNE BAK

asali
23-09-2004, 15:30   |  #4  
Taze Üye
11 mesaj

Merhabalar

yukarıdaki arkadaşların söylediklerine katılıyorum.
Unutkanlık ve başa bela veya not alma alışkanlığımız yok.
Ancak bilgisayar dünyasında her derde bir çare var
İnşallah arkadaşımız bundan sonra şifrelerini bir yerlere not alır.
bu konuyla ilgili kendi sitemde bir bölüm (Unuttuğunuz şifrelerin bulunması) var oraya bakabilirsiniz.

forum bölümünde ise excel ile ilgili çeşitli makroları bulabilirsiniz

kolay gelsin

Son Düzenleme: asali ~ 23 Eylül 2004 15:34
nn_emir
23-09-2004, 19:43   |  #5  
Yıllanmış Üye
125 mesaj
alıntı:
alıntı:
--------------------------------------------------------------------------------
Gönderen : kickshaw

--------------------------------------------------------------------------------

+1
Kesinlikle katılıyorum... bazı arkadaşlar şifre unutmayı çok normal görüyor (insanız ya) CHIP dergisi bu konu için herkese "çok özel şifreler" belirleseinler gibi süper bir ifade kullanmıştı...
yok döküman benim için çok önemli falan diyosan sana tavsiye
CHIP DERGİLERİNE BAK

+1 de benden.
password koyulursa unutulmamalı. 2500 civarındaki kullanıcılardan her hafta en az 4-5 tane outlook pst sinin ya da word-excel dosyalarının şifresinin unutulduğu ve kırılması talebi gelir bize. kırmayız. sorumluluk şifreyi koyanındır.