exper karizma driver sorunu

mgkin
12-06-2007, 00:43   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

arkadaşlar exper karizma 510-612 laptop um var.anakart üreticisi arima diye bir marka.chipset intelin 910-915.fakat ben bunun driverlarını bir türlü bulamadım.gerek intelin sayfasından gerekse driverguide.com dan indirdiğim driverların hiçbiri bir işe yaramadı.bilgisayarı satın aldığım yer bana xp home edition cd'sinden başka bir cd de vermedi.yalnız söyliyeyim verdikleri cd ghost atılmış hazır bir cd falan değil.sadece xp home edition cd si.benim bu bilgisayarın driverlarını bulmam gerekiyor.denediğim yollar haricinde başka neler yapılabilir yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son Düzenleme: Serkan Karadaş ~ 22 Temmuz 2007 15:53
bosluk
12-06-2007, 02:02   |  #2  
bosluk avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
1,894 mesaj

En kolay yöntem, üreticiye dizüstünün tam modelini ve sorununuzu yazıp yanıt istemeniz. O kadar para veriyorsunuz firmalara. Teknik desteğinizi istemekten çekinmeyin. TÜM sorununuzu HER ayrıntısıyla beraber yazın ve yanıt isteyin, mutlaka vereceklerdir.

ÖR : Iwill bir anakartım var. Türkçe bir sitesi de yok firmanın, Türkiye masası da yok bildiğim kadarıyla. Sitelerinden eski anakartların sürücülerini kaldırmışlardı ve hiçbir yerde bulunamıyordu. Ayrıntılı bir yazı yazdım Amerika ayağına ve eski sürücülerin temin edilmesini istedim. 3 gün sonra, sitelerinde eski modellerinin tüm sürücülerinin yer aldığını görmek sevindiriciydi.

Yani kıssadan hisse, hakkınızı ihtiyacınız olduğu anda hemen isteyin ve alın. En güzel ve sizin gibi sorunları olan tüm kullanıcılara en yararlı yöntem bu olacaktır ;)

mgkin
12-06-2007, 20:05   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

İlginiz için teşkkürler. Bu söylediğiniz şeyi deneyeceğim umarım olumlu bir sonuç alırım.Aslında haklısınız garantisi servis desteği falan diye bir dünya para veriyoruz soz ama daha sonra sanki tek başımıza bırakılmış gibi hissediyoruz kendimizi.Tekrar teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

bosluk
14-06-2007, 12:24   |  #4  
bosluk avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 39
1,894 mesaj

Rica ederim :D Umarım hakettiğiniz gibi desteği hemen alabilirsiniz, saygılarımla....