explorer.exe bir sorunla karşılaştı ve kapatılma..

radyoaktif
04-06-2010, 13:01   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
237 mesaj

Arkadaşlar iyi günler. Sorunumun kodeklerden olduğunu düşünüyorum ama aynı kodaği defalarca kurdum bir sorun vermedi şimdimi sorun veresi tuttu? Kurduğum kodek "K-Lite_Codec_Pack_600_Mega" Sorunumuda resimle ile anlaymaya çalışacağım.

IDM (İnternet Downoad Manager) ile facebook'dan yada başka yerlerden video indiriyorum. Bu videolar otomatikman "Belgelerim/Download/Video" klasörüne gidiyor bende bu videoları kategorilerine göre ayırarak arşivime almak için bu "Video" klasörüne giriyorum ki işte tam burda aşşağıdaki hatalar baş gösteriyor;

Yukarıdaki uyarıya "İletiyi kapat" dediğimde bu uyarı çıkıyor

Ardından "Bu hata raporunun içerdiği verileri görmek için "burayı tıklayın"ı tıklıyorum

Ve işte tam burda tüm bu sorunların aşşağıdaki resimde gördüğünüz 2 dosyanın başının altında çıktığını görüyorum. Bu dosyalar;
WER0d22.dir00 altında bulunan explorer.exe.mdmp
WER0d22.dir00 altında bulunan appcompat.txt

Codeği silip birdaha yükledim ama bu kodekle ilgili daha önce böyle bir hata vermemişti sorun kodekten olamaz yani. PC'ye zaten daha yeni format attım ve PC full eksiksiz gerekli tüm güncelleştirmeler vs yapıldı ve şu ana kadarda hala çok sağlıklı çalışıyor (bu sorun hariç). Bu sorunu çözmek için yardımcı olursanız minnettar olurum. Selametle