EZEL - İzleyicilerinin Buluşma Noktası...

CapanQGLU
23-05-2010, 20:13   |  #1  
CapanQGLU avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,511 mesaj

EZEL

İzleyicilerinin Buluşma Noktası

Dizi hakkındaki yorumlarınız, düşünceleriniz, beğendiğiniz veya beğenmediğiniz oyuncular hakkındaki yorumlarınız, şu oyuncuda olsaydı iyi olurdu dediğiniz, fikirleriniz vs...

Bu konu üzerinde paylaşıp, yorumlayalım.

TnDnmz
23-05-2010, 20:15   |  #2  
TnDnmz avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 20
2,235 mesaj

Benim bildiğim ezel atv yayınlanıyor izlemiyorum ama ...

CapanQGLU
23-05-2010, 20:23   |  #3  
CapanQGLU avatarı
OP Yıllanmış Üye
2,511 mesaj

İzlemeye değer, ayrıca başladığında Show TV deydi. Şimdi Atv'ye geçti o başka...

Kapalı Hesap (158417)
23-05-2010, 20:24   |  #4  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 8
1,060 mesaj

Bence çok basit bir dizi .... B-)

Kapalı Hesap (149655)
23-05-2010, 20:25   |  #5  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 0
260 mesaj

Evet kankiş kesinlikle katılıyorum sana çok basit!

layra41
23-05-2010, 21:15   |  #6  
Yıllanmış Üye
725 mesaj

bence çok saçma bir dizi milet izleyip izleyip tiribe giriyo bir birlerine oyun kuruyor hiç bir diziyi izlemem bunuda
neydi dizinin adı dozermiydi ,tezekmiydi :) onu bile hatırlamam
komiklik linki= https://www.chip.com.tr/forum/eze ... 096_wp1.html#850895

Son Düzenleme: layra41 ~ 23 Mayıs 2010 22:39
CapanQGLU
24-05-2010, 03:12   |  #7  
CapanQGLU avatarı
OP Yıllanmış Üye
2,511 mesaj

Bence tribe sokucak bir dizi değil, tribe sokucak bir dizi arıyorsanız Kurtlar Vadisi Pusu'yu seyredin.

Avatarımdan ötürü beni iğneliyorsan, emin ol tribe girecek birşey yok sadece Tuncel Kurtiz'in fanıyım o kadar.

Yolcu izlemediğin bir dizinin konusunda ne işin var. Başlığı bir daha oku.

layra41
24-05-2010, 22:43   |  #8  
Yıllanmış Üye
725 mesaj

avatarın güzel ne avatarın nede başlığınına dikat etim ezel yazısını görünce atladım düşüncelerimi yazdım.

CapanQGLU
26-05-2010, 20:31   |  #9  
CapanQGLU avatarı
OP Yıllanmış Üye
2,511 mesaj

Herkesin kendi görüşü sende haklısın :)

Hikaye'yi bilmeyenler için hikaye koyuyorum. (Alıntıdır).

İHANETLE GİTTİ, İNTİKAM İLE DÖNECEK…
Herkes birini sever ama her ihanet, sevgiyle  başlar…
Önce Ömer vardı. Ömer’in ailesiyle birlikte küçük, basit bir  hayatı vardı. Mutluydu. Sonra bir kız sevdi. Askerden gelecek, onunla  evlenecekti. Herşey yerli yerinde, herşey olması gerektiği gibiydi. Ama  Ömer birden cinayetten hapiste buldu kendini. Bildiği hayat, güvendiği  insanlar bir anda yok oldu. Yerine, tek bir soru, on yıl boyunca kızgın  bir damga gibi beynini dağladı durdu: Niye? Ona korkunç bir oyun  oynanmıştı. Sevdiği kız Eyşan, en iyi arkadaşı Cengiz ve abisi bildiği  Ali, bir şekilde bu oyunun içindeydi. Ömer cevapları bulamıyordu,  çaresizdi. Ta ki hapishanede hayatını değiştirecek bir adamla tanışana  dek.Hapishanede Ömer öldü; başka bir yüzle ve başka bir kimlikle Ezel  doğdu.Artık Ezel oyunu oynamaya ondan herşeyini alan insanlardan  intikamını almaya hazırdı…
Mustafa@PC
25-06-2010, 19:08   |  #10  
Mustafa@PC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
13,125 mesaj

Biz türkler evlerinde yıllardır senaryosu rutin, yavaş, kurgusu sıfır, oyunculuğu sıfır vs diziler izleyip, yabancı yapımları farklı bir evrende yapılıyormuş gibi izledik durduk.

Ezel gerçekten çıta yükseltmedi en tepeye koydu. 10 üzerinden 100 Ezel'e, teşekkürler...

uGuR.uK
25-06-2010, 21:10   |  #11  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
8,316 mesaj

Türkiye'de yapılmış en iyi dizi, sırf sezon finalini tek başına saysanız bile kafadan 10-15 yerli diziye bedeldir komple...

world_pc
28-06-2010, 21:23   |  #12  
world_pc avatarı
Yıllanmış Üye
3,359 mesaj

bU KADAR Ödül alan dizi hayatımda görmedim.

Onuralp Yılmaz
28-06-2010, 22:18   |  #13  
Yıllanmış Üye
922 mesaj

İğrenç bir dizi ezel

world_pc
29-06-2010, 11:33   |  #14  
world_pc avatarı
Yıllanmış Üye
3,359 mesaj
Alıntı: Onuralp Yılmaz  
İğrenç bir dizi
Ne iğrençliğini gördün !!!

noleafclover
29-06-2010, 11:51   |  #15  
Yıllanmış Üye
311 mesaj
Ekşi Sözlük]amerikalıların deyimiyle, inci sözlük herhangi bir şeye sinir olan, yapmak istediklerini yapamamış, sokağa çıkıp da iktidara ...tir git diyememiş, işsiz kalmış, polisten dayak yemiş, ailesine küsmüş, sevgilisinden ayrılmış...vb herkesin melting pot'u. herhangi bir amacı olmayan internet üzerinde sağa sola saldıran, oyları manipüle ederek eğlenen tiplerin yuvası. amaçsızlığı amaç edindiklerinin bile farkında değiller gençler.
[/alıntı
İnci sözlük için yazmışlar ama bu diziye de uyuyor.Bende ekleme yapayım;

EZEL : Eziklerin, büzülmüşlerin, looserların 2 saatliğine kendini yakışıklı,güçlü,kadınlar tarafından istenen Ezel karakteriyle özdeşleştirdikleri ve böyle mutlu oldukları ve aslında kendini sevmeyenlerin dizisi...

Siz bu dizi fanları elinizi vicdanınıza koyun ve kendinize sorun:

Bir imkan olsa bir cin çıksa misal, kendinden vazgeçip ezel olma fırsatı verse anında kabul etmez misiniz?
Peki siz kendi kendinizden bile böyle kolayca vazgeçebiliyorken değeriniz nedir ki sizin???

Son Düzenleme: noleafclover ~ 29 Haziran 2010 11:53
Mustafa@PC
29-06-2010, 21:33   |  #16  
Mustafa@PC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
13,125 mesaj
Alıntı: noleafclover  
İnci sözlük için yazmışlar ama bu diziye de uyuyor.Bende ekleme yapayım;

EZEL : Eziklerin, büzülmüşlerin, looserların 2 saatliğine kendini yakışıklı,güçlü,kadınlar tarafından istenen Ezel karakteriyle özdeşleştirdikleri ve böyle mutlu oldukları ve aslında kendini sevmeyenlerin dizisi...

Siz bu dizi fanları elinizi vicdanınıza koyun ve kendinize sorun:

Bir imkan olsa bir cin çıksa misal, kendinden vazgeçip ezel olma fırsatı verse anında kabul etmez misiniz?
Peki siz kendi kendinizden bile böyle kolayca vazgeçebiliyorken değeriniz nedir ki sizin???
Eğer 14-15 yaşlarında olsaydım dediğin gibi belki isterdim bir anlık olmayı. Ama o dizinin dediklerin dışında, ki dediklerin işin sadece dış görünüşü veya algılama ile ilgilidir, anlattıkları ve asıl teması insanların yozlaşmış ilişkileri, bu ilişkiler etrafında yada tam ortasında ceyran eden iç hesaplaşmalar, ihanetler, karşılıksız sevgiler ve dünya kurulduğundan bugune kadar süren iyiler-kötüler savaşını ele almasıdır. Burada dizinin içinden gelen vicdan, sadakat, intikam duygularından bahsetmiyorum bile...Ezel bu teması ile gerçek hayatı paralel bir şekilde götürüyor, gerçeklik akıyor. Tabi buda sahip olduğu teknik ekibin, oyunculukların ve bugüne kadar bir türk yapımında görmediğimiz muhteşem kurgusunun, ustaca işlenmiş ve planlanmış senaryosunun katkısı büyük. "Ezel forever" nahraları atmıyorum. Ama biliyorum bugüne dek izlediğim en kaliteli yapım Ezel. Ve yine biliyorum senin sorduğun sorunun cevabında Ezel olmak isteyenlerde vardır. Algılama, dünya görüşü ve birazda yaş yada olgunluk ile ilgili diyelim ;)

Onuralp Yılmaz
29-06-2010, 21:57   |  #17  
Yıllanmış Üye
922 mesaj
Alıntı: world_pc  
Ne iğrençliğini gördün !!!
Anlamsız. Hep benzer şeyler oluyor.