F klavyeden vazgeçemeyenler için

CHIP Online
10-06-2012, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

F klavyeden vazgeçemeyen kullanıcılar, Logitech'in bu klavyesini gözden geçirmeliler!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/f-k ... ler-icin_34104.html

Dünyanın önde gelen bilgisayar çevre birimleri üreticisi Logitech'ten F klavye tutkunlarına iyi haber; Logitech K120 F Klavye olarak piyasaya sunuluyor.


10 milyon vuruşa dayanıklı Logitech K120, ince tuş tasarımı, standart tuş yerleşimi, şık ve ergonomik tasarımıyla yazma deneyiminize konfor katıyor. Katlanabilir ayakları sayesinde ihtiyaca göre 8 derece daha eğimli yazı yazma imkanı sunan K120, aşınmaya dayanıklı parlak ve kalın karakterleriyle kolay ve hızlı kullanım olanağı sağlıyor. Özel kanalları sayesinde klavye üzerine dökülen sıvıları kolayca dışarı atan Logitech K120, masa üstü kazalarına karşı geliştirilen özel tasarımı ile dikkat çekiyor.


Üç yıl garanti özelliği ve ekonomik fiyatı ile dikkat çeken Logitech K120'nin kurulumu da oldukça kolay. Masaüstü, dizüstü veya netbook bilgisayarınızdaki USB bağlantı noktasına takın ve kullanmaya başlayın.


Logitech K120'nin Temmuz ayında Türkiye'de satışa sunulması ve Türkiye için tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatının 24.90 TL (KDV Dahil) olması bekleniyor.

Tüm Konu: F klavyeden vazgeçemeyenler için

Kaynak: www.chip.com.tr