Facebook arkadaş ekleme engeli

secman
24-08-2010, 18:58   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
247 mesaj

bu nasıl sosyal ağ?? arkadaş ekleme engelliyor sürekli arkadaşta eklemiyorumBeğenmedim işte çıkan penceredeki yazı birde ingilizce

This Request Can't Be Sent
Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can't be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you're seeing this message in error, you can report the problem.

Son Düzenleme: secman ~ 24 Ağustos 2010 19:05
aydın tulay
24-08-2010, 19:55   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 1
99 mesaj

dostum seni birileri şikayet  etmiş veya da gonderdiğin arkadaşlıklardan çoğu red edilmiş sorunun bu  aynı sorun bende de var çünkü:))))

secman
24-08-2010, 20:12   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
247 mesaj

olayı anlamadın galiba sosyal ağ diyorum kişilerin birbirleriyle sosyaleşmesini engelleniyor saçmalık

uGuR.uK
24-08-2010, 20:36   |  #4  
Yıllanmış Üye
8,316 mesaj
Alıntı: secman  
olayı anlamadın galiba sosyal ağ diyorum kişilerin birbirleriyle sosyaleşmesini engelleniyor saçmalı
seninki sosyalleşmeden ziyade rahatsız etmekki engellenmiş, gönderdiğin taleplerin çoğunluğu kabul edilmiyorsa bu sorun çıkar ki öyle bi durumda sen zaten sosyalleşmiyorsun daha cok tanımadıklarını taciz ediyorsun :)

Cem Uğur
24-08-2010, 20:55   |  #5  
Yıllanmış Üye
139 mesaj

Dostum, 30 hakkın var. Kısacası 30 kişiden şikayet edilirsen Facebook Profilinden de oluyorsun. Bilginize..

aydın tulay
24-08-2010, 21:04   |  #6  
Üye
99 mesaj

ewet aynen öle

VolkaNaki
25-08-2010, 00:26   |  #7  
Yıllanmış Üye
103 mesaj

Facebookun kurallarına göre eklediğin kişiler sadece gerçek hayattan tanıdığın kişiler olabilir.Bu uyarı burdan geliyor.Sizce facebooktaki herkesin arkadaşları gerçek hayatlarından mı? Mesela kiminin 1000-2000 arkadaşı var, bunun hepsini tanıyor mu? Yok.Facebook diyor ki facebooku özel işleriniz, sevgili arama vs için kullanamazsınız ki burda kendiyle çelişkiye düşüyor o zaman looking for a frienship, a relationship vs'yi kaldırsın.

Sana tavsiyem fazla ekleme yapma yoksa birgün kişileri rahatsız ediyon, özel mesaj felan gönderiyon bahanesi ile profilin kapatılabilir, aksini idda etsende işe yaramaz ne de olsa tekel.

secman
26-08-2010, 11:00   |  #8  
OP Yıllanmış Üye
247 mesaj
Alıntı: uGuR.uK  
seninki sosyalleşmeden ziyade rahatsız etmekki engellenmiş, gönderdiğin taleplerin çoğunluğu kabul edilmiyorsa bu sorun çıkar ki öyle bi durumda sen zaten sosyalleşmiyorsun daha cok tanımadıklarını taciz ediyorsun :)
  nasıl bukadar bilgilisin facebook kurucularındanmısın yoksa senmi kodlamasını yapıyorsun ne alaka?? ayrıca nasıl bir zihniyetsinki arkadaşlık isteğini taciz olarak görüyorsun ( "ayrıca tanıyorum arkadaşı")

uGuR.uK
26-08-2010, 19:27   |  #9  
Yıllanmış Üye
8,316 mesaj
Alıntı: secman  
  nasıl bukadar bilgilisin facebook kurucularındanmısın yoksa senmi kodlamasını yapıyorsun ne alaka?? ayrıca nasıl bir zihniyetsinki arkadaşlık isteğini taciz olarak görüyorsun ( "ayrıca tanıyorum arkadaşı")
senin gibi at gözlüğü takmıyorum o kadar. girersen facebook yardım sayfalarına orda araştırırsan sorununu başkalarına sormadan önce bulursun gereğinden fazla cevabı zaten. tandığın kişilere göndermeden önce başkalarına yapmışsın işte veya zamanında seni ekleyenlerden birkaçı şikayet etmişki şimdi bloklanmışsın. farklı insanlardan aynı şikayetler gelince başkalarını rahatsız ettiğin yani taciz ettiğin anlamına gelir. bunun zihniyetle bir alakası yok, ille küfür etmen laf çarpıtman veya fiziksel birşey yapman değil taciz, her türlü istenmeyen rahatsızlık ki zamanında bazıları senden olmuş rahatsız şuan bu durumdasın. neyin savunmasını yapıyorsun daha...

mefetseger
26-08-2010, 19:30   |  #10  
Yıllanmış Üye
143 mesaj

Mesajda aynen bu yazıyor ,

Eğer kişisel olarak bu kullanıcı biliyor musunuz? Facebook kötüye önlemek için, bu isteği gönderilemez. Daha fazla bilgi için Yardım Merkezi'ni ziyaret edin. Eğer yanlışlıkla bu mesajı görüyorsanız düşünüyorsanız, sorunu rapor edebilirsiniz.