Facebook Hesabı Nasıl Silinir

Süha Mete
17-11-2015, 19:56   |  #1  
Süha Mete avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Haz 2015

 

Facebook hesap silmekavramı ile facebook hesap dondurma kavramı sürekli olarak karıştırılmaktadır. Facebook hesabınızı sildiğinizi sanarken, şifrenizle tekrar dalgın bir halinizde giriş yapmaya çalıştığınızda hesabınızın aktif hale getirildiğini gözlemleyeceksiniz. Hal böyle olunca facebook hesabınızı silmenize yönelik sorular da her geçen gün artmaktadır. Facebook hesabınızı tam anlamıyla silebilmeniz ve geri dönüşü olmayan bir şekilde hesabınızdan kurtulabilmeniz için yönergeleri takip etmenizi tavsiye ederiz.

Facebook hesabınızı silme işlemi için ilk sırada yapmanız gereken, yaşayabileceğiniz pişmanlık hissini ortadan kaldırmak açısından “genel hesap ayarları” sekmesinde “facebook verilerinin kopyasını indir” seçeneğine tıklayarak profilinizi, görsellerinizi, durum güncellemelerinizi koruma altına alabilirsiniz. Facebook hesap silme işleminin en kusurlu yanı şüphesiz daha öncesinde üşengeçlikten dolayı facebook hesabınızla kayıt yaptığınız uygulamalar, internet sayfalarıdır. Bu girişler uygulama olarak facebook hesabınıza kaydedilir ve veriler bu uygulamaya bağlanarak onaylanır. Hal böyle facebook hesabınızı silmeniz, bu uygulamalara bağlanma işleminde de olumsuz etkiler meydana getirir.

Tüm bu detayları göz önünde bulundurup, facebook hesap silme işleminde kararlıysanız facebook’un sizler için sunduğu sayfadan işleminizi saniyeler içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Bahsi geçen sayfaya giriş yapmak için tıklayınız.

Kaynak:http://tatlitariflerim.info/facebooktan-hesap-nasil-silinir/

Süha Mete bu faydalı başlığı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
MuratSahin09
07-12-2015, 18:03   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
14 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ara 2015

teşekkür ederim  ,  faydalı oldu