Facebook Reklam hesabım kapanıyor

tramiral
08-07-2019, 11:16   |  #1  
tramiral avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj

Merhaba,
Günlerdir bu sorun ile uğraşıyorum.
Bir instagram sayfası açtım ve buna tanıtım yapmak istedim. Tanıtım için facebook hesabınız ile eşlemeniz gerekiyor, eşledim.
Ancak ne zaman ödeme yapmaya çalışsam “Şüpheli bir hareket algılandı” hatası verip hesabımı kapatıyor. Ben de her seferinde desteğe yazıyorum, onlar da bir problem yok deyip hesabı geri açıyorlar. Gerçekten çok sıkıldım.
4-5 farklı kart ile denedim. Banka kartı, kredi kartı, ininal vb.

Vpn kullanmıyorum, hesabımı tüm açık çihazlarımdan kaldırdım, kayıtlı bilgileri de sildim, tek cihazda oturum açıp deniyorum.

Neden bu hatayı alıyorum, nasıl düzeltebilirim ?

Teşekkürler.

Sistem Bilgilerim
zombi
08-07-2019, 20:17   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 106
1,026 mesaj

face hesabında 2 kademeli erişim seçeneği koyun. bu sayede eşlerken sizden telefon numarası ya da kullandığınız bi tarayıcıdan kod girmeniz ya da izin vermeniz istenir. bunu yapınca da şüpheli aktivide sorunu vermez.

zombi bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
tramiral
09-07-2019, 08:10   |  #3  
OP Taze Üye
4 mesaj

Yanıtınız için teşekkür ederim, az önce denedim ancak maalesef, yine aynı hatayı verdi. 

Şahsi hesabımdan deniyordum. Şimdi de otomatik açılan facebook sayfasından deniyorum. Onda da kartlar engellenmiş geçici bir süre hatası verdi. desteğe yazdım, umarım bu şekil olur.

Son Düzenleme: tramiral ~ 09 Temmuz 2019 08:27
tramiral
09-07-2019, 20:46   |  #4  
OP Taze Üye
4 mesaj

Şimdi de kartlarımı engellemiş facebook, tekrar desteğe yazdım. Parasıyla reklam da alamıyoruz gerçekten canımı çok sıktı. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

tramiral
09-07-2019, 20:46   |  #5  
OP Taze Üye
4 mesaj

Şimdi de kartlarımı engellemiş facebook, tekrar desteğe yazdım. Parasıyla reklam da alamıyoruz gerçekten canımı çok sıktı. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

masaloku
24-07-2019, 00:20   |  #6  
masaloku avatarı
Taze Üye
12 mesaj

facebook son zamanlarda kafayı yedi bende aynı durumu yaşadım.