Facebook sorunu

tatalanya
08-06-2009, 12:28   |  #1  
tatalanya avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
146 mesaj

Öncelikle chip ailesnden özür diliyorum ,konuyu acacak yer bulamadıgım için buraya açtım

benim şöyle bi sorunum var arkadaşlar,kız arkadaşımın msnden engelleyip,kişi listesinden kaldırdıgı kişilerden facebook daveti geliyor ,bunu engellemenin bir yolu var mı ?

şimdiden yorum ve önerileriniz için teşekkürler :)

Son Düzenleme: tatalanya ~ 08 Haziran 2009 12:28
Kapalı Hesap (128220)
08-06-2009, 12:37   |  #2  
Kapalı Hesap
395 mesaj

Merhaba,
Facebook'ta kişi engellemek için Aşağıdaki yolu izleyebilirsin ;
Facebook hesabınıza girin -> Anasayfadayken En altta sağda "Gizlilik" seçeneğini tıklayın -> "Gizlilik Ayarlarına gitmek için buraya tıkla" seçeğini tıklayın -> Kişi Engelleme sayfası açılacak "Kişi" bölümüne engelleyeceğiniz ismi girin ve Engelleyi tıklayın -> O isimdeki Kişiler listelenicek ve Engellemek istediğiniz kişinin sağ tarafında bulunan "Bu Kişiyi Engelle"yi seçin ve o kişiyi engellemiş oldunuz.

tatalanya
08-06-2009, 17:35   |  #3  
tatalanya avatarı
OP Yıllanmış Üye
146 mesaj
Ahmet Altunel
Merhaba,
Facebook'ta kişi engellemek için Aşağıdaki yolu izleyebilirsin ;
Facebook hesabınıza girin -> Anasayfadayken En altta sağda "Gizlilik" seçeneğini tıklayın -> "Gizlilik Ayarlarına gitmek için buraya tıkla" seçeğini tıklayın -> Kişi Engelleme sayfası açılacak "Kişi" bölümüne engelleyeceğiniz ismi girin ve Engelleyi tıklayın -> O isimdeki Kişiler listelenicek ve Engellemek istediğiniz kişinin sağ tarafında bulunan "Bu Kişiyi Engelle"yi seçin ve o kişiyi engellemiş oldunuz.
teşekkürler ama sorumu yanlış anlamıssın arkadaşım:)

kız arkadaşımın face hesabı yok ,msn adresinden sildigi bir kişiden sürekli face daveti gelio

davet gelmesin istiorum ben,bi yolu var mı ?

Ciim
10-06-2009, 23:35   |  #4  
Yıllanmış Üye
454 mesaj

yok arkadaşım bunu engelliyemezsin çünkü karşıdaki kişi sizi silmemiş siz onu silmişsiniz yani kız arkadaşının mail adresi hala o kişilerin msn listesinde kayıtlı ve faceboka girip msn şifresiyle giriş yapınca msn kontak listsindeki herkese FACEBOOK kendisi mail gönderiyoru.

şahıs kendisi gönderse engellenenler arasında olduğundan gönderemeyebilir yada spam e düşer... ama facebook gönderdiğinden engelleyemezsin... facebooku engellemen lazım kızın mail kutusundan... ama bu sefer hiçbir mail gelmez ona göre daha sonra facebook üyesi olunca felan bildirimde gelmeyebilir...

Mulder
01-07-2009, 15:15   |  #5  
Taze Üye
10 mesaj

Selamlar herkese,
Uzun zamandır kullanmak istediğim facebookta bir profil oluşturdum lakin kullanıcı ismimi nickim yapamamaktayım. Username olayından bahsetmiyorum, bu konuda isim ve soyismimi nick olarak nasıl değiştirme yapabileceğim hakkında fikri olan varsa paylaşırsanız sevinirim..