Facebook'ta Durum Haraketlerini Gizleme..!

hayatın_içinden
04-01-2012, 15:36   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
373 mesaj

Arkadaşlar facebook profilimden size şöyle söyleyeyim, eklediğim arkadaşlarımı begendiğim sayfaları ayrıca yorum yaptıgım kişilerin durumunu begendiğim sırada bir başka arkadaşım hatta kimsenin görmesini istemiyorum nasıl yapabilirim bunu acaba ?

ALooNeBoy87
04-01-2012, 15:58   |  #2  
ALooNeBoy87 avatarı
Üye
Teşekkür Sayısı: 4
83 mesaj

Arkadaşların senin profillerine tek tek girecek. Her arkadaşın abone butonunun üzerine gelecek ve oradan yapılmasını istemediklerinden işareti kaldıracak. Arkadaşlarından bunu tek tek rica edersen ve de biraz olsun anlıyorlarsa başarabilirsin. =)

Ayrıca şu ayara da bakmanda fayda var:

(kullanıcı adı kısmına kendi facebook kullanıcı adını yaz.) Burada ayarlara tıkla ve abonelikleri sınırlandır.

hayatın_içinden
04-01-2012, 16:30   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
373 mesaj
Alıntı: ALooNeBoy87  
Arkadaşların senin profillerine tek tek girecek. Her arkadaşın abone butonunun üzerine gelecek ve oradan yapılmasını istemediklerinden işareti kaldıracak. Arkadaşlarından bunu tek tek rica edersen ve de biraz olsun anlıyorlarsa başarabilirsin. =)

Ayrıca şu ayara da bakmanda fayda var:
http://www.facebook.com/Kullanici_Adin?sk=subscribers (kullanıcı adı kısmına kendi facebook kullanıcı adını yaz.) Burada ayarlara tıkla ve abonelikleri sınırlandır.

Profilimde gözükebilir sorun değil ama ana sayfada gözükmesin yeter bana kardeşim..

matrax551
08-01-2012, 21:11   |  #4  
Yıllanmış Üye
801 mesaj

bende de aynı sorun var..sayfa admininin yazdığı şeye yorum yapıyorum, listemdeki arkadaşlarım görüyo..gizli hale nasıl getirebiliriz?