Facebook'un son "yuvası" Google Glass!

CHIP Online
10-05-2013, 10:30   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Hayatımızın her alanına sızan Facebook, en sonunda buraya da girecek gibi görünüyor!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/fac ... le-glass_40256.html

Resimlerle: 2013 model Facebook!

Üçüncü kişiler tarafından geliştirilen bir Google Glass uygulaması olan "Glass to Facebook", Google Glass ile çekilen fotoğrafların doğrudan Facebook'a yüklenmesini sağlıyor.


Mashable sitesinin bildirdiğine göre uygulama, ne Google ne de Facebook tarafından desteklenmemesine rağmen sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Kullanıcının Facebook hesabına bağlanan uygulama, çekilen resimleri doğrudan Facebook ana sayfasına gönderiyor. Sayfada önce olduğundan daha ufak görünen fotoğraflara tıklayınca tamamını görebiliyorsunuz. Ancak sitenin bildirdiğine göre uygulamanın geliştiricisi olan TesseractMobile sitesini ziyaret ettiğinizde bir güvenlik uyarısıyla karşılaşıyorsunuz. Bu nedenle kullanıcılar, uygulamayı yüklemeden önce potansiyel tehlikelerin farkında olmaları konusunda uyarılıyorlar.


Mark Zuckerberg'in Google Glass'ın sunduğu olanaklar konusunda çok heyecanlı olduğu biliniyor. Google en sonunda Glass'ı piyasaya sürdüğünde, kısa süre içinde resmi bir Facebook uygulaması göreceğimizden emin olabilirsiniz.

Tüm Konu: Facebook'un son "yuvası" Google Glass!

Resimlerle: 2013 model Facebook!

Kaynak: www.chip.com.tr