Facebook'ta Canlı Yayın Dönemi!

mehmetmenengec
15-09-2015, 10:44   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Facebook yepyeni bir özelliğini bizlere sunuyor. Artık Facebook üzerinden de canlı yayınlar yapmamıza olanak verecek olan yeni özellik dün ilk kez kullanıldı. Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg "First live video at Facebook HQ" başlığıyla Facebook'taki ilk canlı yayın videosunu yayınladı. Canlı yayın videosu "Mark Zuckerberg canlı yayındaydı" bildirisiyle gösteriliyor:

Yeni özellik sayesinde Facebook üzerinden canlı yayın yapabilecek ve videolarını da profilde paylaşabileceksiniz. Facebook daha önce #hashtag özelliğini bünyesine katmıştı fakat, bu özelliğini pek tutulmamıştı. Bakalım canlı yayın yeniliği kullanıcılar tarafından beğenilecek mi, yoksa #hashtag özelliği gibi hüsrana mı uğrayacak, hep beraber göreceğiz...

theironman
15-09-2015, 13:09   |  #2  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

desene artık Periscope gibi Facebook'tan da canlı yayın yapabileceğiz!

samet61
15-09-2015, 13:10   |  #3  
samet61 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 25
243 mesaj

yalnız bunu normal kullanıcılar kullanamıyor, en azından şu an... sanırım ünlü isimlerin bu hakkı var canlı yayın yapmak için, hani milyonlarca takipçisi olan sayfalara verilen özel bir yetki... normal bir kullanıcı yapabilecek mi, emin değilim, o yönde bir haber görmedim.

raziel34
15-09-2015, 13:11   |  #4  
raziel34 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 25
204 mesaj

saçmalıklar silsilesi... periscope'u oldum olası sevmedim, ısınamadım, absürd bir olay... teknolojiye karşı olduğum düşünülmesin, ama snapchat periscope ne bilim bu kadar paylaşmak fazla... haber mantığıyla bilinçli kullanılsa güzel ama millet işin soytarılığında