Fakir dostu video sitesi: 99dollarmusicvideos

CHIP Online
22-02-2009, 19:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Yeni video portalı yayınlayacağı videolar için tek bir şart arıyor: Çekim için fazla para harcamayın

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Faki ... icvideos_11066.html

Şöhret olmak isteyen insanların birçoğu, bu uğurda etrafa fazlaca para saçabiliyor. Oysa günümüzde başkaları tarafından fark edilmek eskisi kadar zor değil; zira hayatımıza iyiden iyiye yerleşen internet sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun kendinizi tüm dünyaya gösterebilme şansınız var.

Geçtiğimiz günlerde hizmete giren www.99dollarmusicvideos.com video sitesi de işte tam bu noktada ortaya çıktı. Adını dünyaya duyurmak isteyen film üreticileri ve müzik gruplarına hitaben Next New Networks tarafından kullanıcıların hizmetine sunulan 99dollarmusicvideos'un ismi sizi yanıltmasın; zira 99 dolar, video izlemenin bedeli değil, o video'ları hazırlamanın toplam maliyeti anlamına geliyor.

Yaratıcı ve yenilikçi kişilerin yeteneklerini tüm dünyaya kanıtlayabilecekleri bir video portalı hazırladıklarını dile getiren 99dollarmusicvideos'un kurucusu Next New Networks(NNN), diğer videoların arasında başarılı bulunan videoların sitenin ana sayfasında yayınlanacağını da açıkladı.

Ancak NNN'in kullanıcılardan bir şartı var: O da çekecekleri videoları en fazla 99 Dolarlık bir maliyetle hazırlamaları.

Tüm konu: Fakir dostu video sitesi: 99dollarmusicvideos

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Siz bu web sitesi ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Fattur
22-02-2009, 23:41   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Tem 2008
0

bişey düşünmüyorum..