familykeylogger

gilkerh
09-05-2006, 23:49   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
10 mesaj

Herkese Merhaba..!

biraz önce Tune Up 2006 yı yukledim,
prosess manager bölümünden baktıgımda FamilyKeylogger diye bir program gösterdi daha önce görev yönetisinden baktıgımda hiç görunmuyordu... sonra ACT anti keylogger 2006 ve Keylogger Killer ı yukledigimde işe yarar bi sonuç çıkmadı...

not: bu familykeylogger ın özelliklerine girdigimde cisvc.exe adlı dosyayı gösteriyor.

sistemimde Bitdefender Antivirus v9 + Microsoft AntiSpyware kullanıyorum.

bugun sadece genelden farklı olarak TRKY-Dns Ayar Programını yuklemiştim, bir de Craagle adlı programı çalıştırmıştım ufak bir arama için... fakat craagle eskiden beri var bilgisayarda...

"keylogger" diye C:/D: yi arattırdıgımda gerekli olabilecek programları yukledigim bir dizin içinde(yani ben arkadastan tamamını yuklemiştim ama hiç daha bakmadım) Family Keylogger 3.2 diye bi program buldum ama ben şimdiye kadar bunu hiç kullanmadım...

Ben hiç birşey bulamadım; bu konuda bir yorumu olan var mı acaba???

tolga2207
10-05-2006, 00:00   |  #2  
Yıllanmış Üye
793 mesaj

Keylogger klavyede bastığın her tuşu .txt dosyası olarak kaydeder. Programın açıklamasında, ayarlardan, başlangıçta gizleme, görev yöneticisinde gözükmeme gibi ayarlar varmış. Bunları da klavyedeki belli tuş kombinasyonuyla kaldırabiliyormuşsun. İstersen burayı bir incele.

black_flood
10-05-2006, 08:37   |  #3  
black_flood avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 152
5,190 mesaj

panda 2006 yı yükle bence butip durumlarda piyasadaki antivirüsler bir işe yaramıyor bu guruba kasperskyde dahildir.eğer illada meydan okumak isteyen varsa rapidshare ile  iddamı kanıtlayacak dosyaları huzurunuza sunabilirim.

R02I4I5X
10-05-2006, 08:45   |  #4  
Yıllanmış Üye
350 mesaj

Bilgisayarını güvenli kipte açtıktan sonra aşağıdaki dosyaları bul ve sil;

cisvc.exe
FamilyKeyLogger-setup.exe
cisvc.dll

El ile değilde program ile silmek istersen;
http://www.enigmasoftware.com/af ... ?ref=86&productid=4