Farmville, Facebook'tan ayrılıyor.

CHIP Online
25-03-2010, 18:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Milyonları peşinden sürükleyen Facebook oyunu Farmville büyüdü, evini bırakıp "ayrı eve çıktı!"

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/farm ... yriliyor_19087.html

Resimlerle: A'dan Z'ye Farmville rehberi

Meşhur Facebook uyugulaması Farmville, Facebook'un kendisine yetmediğini söyleyerek kendi özel internet sitesini açtı.

Farmville.com oyunun yeni resmi sitesi. Sitede forumlara girebilir, oyun konusunda destek alabilir ya da oyunun dükkanına erişebilirsiniz. Oyunun kendi dükkanında anahtarlıktan bardaklara ve tişörtlere varana kadar bir sürü eşya satın alabilirsiniz.

Ayrıca siteden oyunu oynayabiliyorsunuz ama Farmville, Facebook'la olan bağlarını hemen koparmıyor, oyuna Facebook üzerinden de girebiliyorsunuz.

Tüm konu: Farmville, Facebook'tan ayrılıyor.

Resimlerle: A'dan Z'ye Farmville rehberi

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Farmville oynuyor musunuz?

Feel Good
25-03-2010, 18:50   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,688 mesaj
Alıntı: CHIP Online  
Tartışıyoruz: Farmville oynuyor musunuz?
Hayır.

runoades
26-03-2010, 02:19   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
160 mesaj

Günaydın sayın editörüm. Bu site yeni değil. Uzun bir süreden beri var zaten. Siz yeni keşfetmiş olmasınız :)

Son Düzenleme: runoades ~ 26 Mart 2010 02:21
feanorking
26-03-2010, 08:13   |  #4  
feanorking avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 91
1,688 mesaj

bencede ben ilk kasımda gördüm. bazen facenin sunucuları çok kasınca bu siteden giriyorsun.
bide benim milyon xplik tarlamı geri verse zynga. azıcık hile yaptık gitti tarla. yenisini açtım oda 60lvl ama eskisinde bütün itemler vardı. çok keyifli ve sosyal bir oyun. okadar ki bir ev için 50 arkadaşınız size yardım etmek zorunda mesela.