Fatih Projesi VP10 Vestel Tabletleri

burak_atan
21-02-2013, 16:56   |  #26  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
107 mesaj

beyler şu rootu format atmayı biriniz yazsanız veya link atsanız bekliyorum kaç gündür

Tabletiçinyardım
21-02-2013, 17:57   |  #27  
Taze Üye
6 mesaj

ben hotmaili de çözemedim lan bi ben mi cahilim :D :( uygulamaya giriyom manuel kurulum filan diyo o da kurulmuyo yardım pls ?

RinherTR
21-02-2013, 22:47   |  #28  
Taze Üye
2 mesaj

Arkadaşlar ilk önce şunu söylemeliyim ki ben böyle yaptım fakat olmadı:
1.2 hotmailden karşıdaki hotmaile SKYDRİVE den yolladım(1MobileMarket adlı uygulamayı)
2.apk dosyalarını Eba internet tarayıcısından açmayı denedim fakat dosyalar inmiyor.
3.opera mini yi indir demiş arkadaşlar,Opera Mini yi indirmek için yine hotmail yada bir indirme yöneticisi gerek ancak bizde onu diyoruz indirme yöneticisi olmadığı için dosyaları açamıyoruz 
BU ARADA YARDIMSEVER BİR ARKADAŞ VİDEOLU ANLATIM ATARSA ÇOK SEVİNİRİM .....

RinherTR
21-02-2013, 22:48   |  #29  
Taze Üye
2 mesaj

ADAMIN BİRİ OKULDA YAPMIŞ PARAYLA HERKESE YAPIYODU :)

brkcngnny98
22-02-2013, 11:00   |  #30  
Taze Üye
4 mesaj

arkadaslar ben bu tablette emailden 1mobile marketı ındırdım ve bı ıkı gun oynadım ama sımdı gırmeye calısıom hersey engellenmıs ve  sıstemı bıle guncelleyemıom yardım  edın

SooNKsenoN
22-02-2013, 16:55   |  #31  
Taze Üye
6 mesaj

bugün tüm uygulamalarda bu hatayı veriyor (tüm okulda meb tabletleri bozdu ) :DD

(bu uygulamanin çalıştırılmasi mobil cihaz yönetim sistemi  tarafından engllenmiştir )

eba market bile çalışmıyr adobe  kimilerinde ise ayarlara bile girmiyor aynı hatayı veriyor lütfen yardım

brkcngnny98
22-02-2013, 17:28   |  #32  
Taze Üye
4 mesaj

bi işs yapacaklar içine ettiler ne guzel 1mobileden oyun ındırıp oynuoduk 2gun sonra kıtlledıler =) sınıfımda 1 kisi pc ler kitlenince kendi pcsinde aktıvasyonu unuttu hemen ve hala oyun oynuo bi yardım lutfen

seymenyo
22-02-2013, 19:55   |  #33  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1 mesaj

Beyler Öncelikler aynı sorunları bizim okul ve bende yaşamaktayım kiminin eba markete girmiyor, kiminin pdf acılmıyor vs vs.

Bu sorunlar illa cozulecektır. Cunku eğitim oncelikli .Ama bu nasıl olcak dersenız son bir guncelleme daha yapılacak ve oyunlar haric hersey acılacak. Bu nedenle bunun bi çözümü suan yok tahminime gore MDM kurulu bu uygulama hiçbir şekilde acılmıyor veya silinemiyor . Cunku klanvye ustune kurulmuş ve gorev yöneticisinden klavyeyi kapatamassınız arada MDM push fln acılır kapatırsınız. Ama klavye yuzunden o illa acılır. Bunu cozmenın tek yolu var bir elektronik çarsına gıdeceksınız ve sıfırlatacaksınız. Sıfırlama derken sadece meb engellemesi koyuyorlar. Ve guncelleme olmadan herşey acılıyor .Tabletten asla kıramassınız gbi bişey ama illa bulunabilir belki.Suana kadar bi arkadasım bu şekilde elektronikciye veya telefoncuya gostererek meb engellemesını kaldırttı usb yi actı bluetoth da calısıyor. Benden bu kadar.

seymenyo bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
mero2538
22-02-2013, 20:55   |  #34  
Taze Üye
1 mesaj
Alıntı: RinherTR  
ADAMIN BİRİ OKULDA YAPMIŞ PARAYLA HERKESE YAPIYODU :)

Kardeş ben tablet kilitlendiği için internette gezinirken siz karşıma çıktınız dedim adam birdaha para vermesin hemen üye oldum.

Şimdi işin aslı videolu anlatım yapmak için kamera lazım bu yüzden elimden geldiği kadar sana anlatıcam:

1.İlk önce bir hotmail hesabınıza girin (yoksa kaydolun).

2.Sonra Şu siteden 1mobile apk yi indirin http://www.1mobile.com/app/market/?cid=9 .

3.İndirdikten sonra hotmailden yeni mesaj açın ve kimi yerine başka bir hotmaili yazın.

4.Sonra konuyu ve metin yeri size kalmış.

5.Sonra ekle kısmından indirdiğiniz apk dosyasını seçin.

6.Yüklendikten sonra gönderin.Bilgisayarla işiniz bitti.

7.Şimdi Tablete girin.

8.Uygulamalardan e-postayı açın.(tarayıcılardan olmaz illada e-postadan olcak ona göreGöz kırpma).

9.Ordan Maili gönderdiğiniz msn yi açın.

10.Sonra Gelen kutusundan msn ye gönderdiğiniz maili açın.

12.Açtıktan sonra iyice bir incelerseniz ekler bölümünü bulursunuz.

13.açtıktan sonra apkyi indirin.

14.Bittikten sonra yükle diyin.

15.Böylece 1MobileMarket açılır.

16.Yükle diyin.

17.Yükleme bittikten sonra aç diyin.

18.Bu kadar istediğinizi indirebilirsiniz.Oyun falan size kalmış.

Aslında uzuna benziyor ama kolay.Bu taktikle başka oyunların falan apklerini gönderebilirsiniz.

Saygılarımla.İnşallah Yardımım Dokunmuştur.

Son Düzenleme: mero2538 ~ 22 Şubat 2013 20:56
meb_tablet
23-02-2013, 00:59   |  #35  
Taze Üye
11 mesaj
Alıntı: mero2538  

Kardeş ben tablet kilitlendiği için internette gezinirken siz karşıma çıktınız dedim adam birdaha para vermesin hemen üye oldum.

Şimdi işin aslı videolu anlatım yapmak için kamera lazım bu yüzden elimden geldiği kadar sana anlatıcam:

1.İlk önce bir hotmail hesabınıza girin (yoksa kaydolun).

2.Sonra Şu siteden 1mobile apk yi indirin http://www.1mobile.com/app/market/?cid=9 .

3.İndirdikten sonra hotmailden yeni mesaj açın ve kimi yerine başka bir hotmaili yazın.

4.Sonra konuyu ve metin yeri size kalmış.

5.Sonra ekle kısmından indirdiğiniz apk dosyasını seçin.

6.Yüklendikten sonra gönderin.Bilgisayarla işiniz bitti.

7.Şimdi Tablete girin.

8.Uygulamalardan e-postayı açın.(tarayıcılardan olmaz illada e-postadan olcak ona göreGöz kırpma).

9.Ordan Maili gönderdiğiniz msn yi açın.

10.Sonra Gelen kutusundan msn ye gönderdiğiniz maili açın.

12.Açtıktan sonra iyice bir incelerseniz ekler bölümünü bulursunuz.

13.açtıktan sonra apkyi indirin.

14.Bittikten sonra yükle diyin.

15.Böylece 1MobileMarket açılır.

16.Yükle diyin.

17.Yükleme bittikten sonra aç diyin.

18.Bu kadar istediğinizi indirebilirsiniz.Oyun falan size kalmış.

Aslında uzuna benziyor ama kolay.Bu taktikle başka oyunların falan apklerini gönderebilirsiniz.

Saygılarımla.İnşallah Yardımım Dokunmuştur.

Kardeş eğer konuyu tamamen okusaydın bunları yazmazdın ikincisi sorunda bu değil sorun uygulamayı yükledikten sonra uygulamanın çalıştırılamaması. Ayrıca bu tabletlerin seistem güvenliğine bir şekilde erişebilmemiz lazım ki oda kolay görünmüyor. Sanırım yapabileceğimiz tek şey kalıyor o da ROOT atmak olacak. Forumda birisi yapıyorum demişti Lütfen nasıl yapıldığını söylesin ki biz de yapıp kurtulalım.

serkan7866
23-02-2013, 01:14   |  #36  
Yeni Üye
25 mesaj

Ben tableti oyunu indirdim yükle deyince bu uygulama fatih imzası içermemektedir diyor ve dosyyayı kurmuyor ne yapmalıyım

edip1903
23-02-2013, 10:55   |  #37  
edip1903 avatarı
Üye
Teşekkür Sayısı: 3
57 mesaj

Kiliste oturan varsa ben root atarım(bedava)

Son Düzenleme: edip1903 ~ 23 Şubat 2013 11:04
Tabletiçinyardım
23-02-2013, 11:22   |  #38  
Taze Üye
6 mesaj

kardesım kiliste oturan  varsa ben atarım demekle olmuyor işte hiç mi bilen yok bi anlatın bızde yapalım su root işini

meb_tablet
23-02-2013, 20:04   |  #39  
Taze Üye
11 mesaj
Alıntı: serkan7866  
Ben tableti oyunu indirdim yükle deyince bu uygulama fatih imzası içermemektedir diyor ve dosyyayı kurmuyor ne yapmalıyı

Kardeş eğer yapabiliyorsan yazda bizde yapalım kurtulalım şu meseleden lütfen ya. Ediyorum etmiyorum olmuyor gerçekten bi çaresi olmalı. Ha bu arada son günlerde benim tabletten evdeki intte bağlanamıyorum bu da ayrı sorun.

serkan7866
24-02-2013, 00:02   |  #40  
Yeni Üye
25 mesaj
Alıntı: meb_tablet  

Kardeş eğer yapabiliyorsan yazda bizde yapalım kurtulalım şu meseleden lütfen ya. Ediyorum etmiyorum olmuyor gerçekten bi çaresi olmalı. Ha bu arada son günlerde benim tabletten evdeki intte bağlanamıyorum bu da ayrı sorun.

valla bende bilmioyurum çözümü

BlueCaOsS
24-02-2013, 01:32   |  #41  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 2
5 mesaj

Hata ayıklama modunu açabilen olursa ona ihtiyacımız var. fabrika ayarlarına dönmekte olur, şimdiden sağolun. bu USB hata ayıklama modunu açamadığımız sürece tek yol var oda SD karttan Rom yüklemek ben onu denedim ama onuda engellemişler o yüzden recovery mod'u da araştırın bunlardan birini başaran olursa bana ulaşsın ben konuyu paylaşırım. uygulamaları açılabilir hale getirmekte Yeter Rom Manager'i açsam 2 dakikada olacak iş. son güncellemedn önce bulsaydım bu Rom Manager'i şimdi rootlu tabletim vardı.

backgrounddd
24-02-2013, 10:23   |  #42  
Taze Üye
1 mesaj

Arkadaşlar Merhaba,

Benim tablet Meb Vestel Vp10.. Google Play den tablet ayarları ile ilgili bi uygulama indirdim ve tabletime attım, tabi bu sırada tablet internete bağlıydı, sonrasında "tabletinizin yazılımı kırılmıştır, en yakın servisimize getiriniz" şeklinde bir yazı çıktı ekranda... şu an başka bir şeye cevap vermiyor.. Ben de en son yüklediğim uygulamayı pc mden tablete bağlanarak sildim ve şimdi de şifre kısmını geçemiyorum... şifreyi giriyorum ama kabul etmiyor... daha doğrusu şifreyi yanlış girmişim gibi davranıyor...Bu durumda ne yapmam gerekir...

ACİL YARDIM!!!

SooNKsenoN
24-02-2013, 13:18   |  #43  
Taze Üye
6 mesaj

sen ne yapmışsın yaw :D içine etmişsin

SooNKsenoN
24-02-2013, 13:22   |  #44  
Taze Üye
6 mesaj

Galiba bu pztesi açarlar  tüm tabletleri sonrada her cuma kitlerler yaz tatilindede kesin kitlerler :D 

( mobil cihaz yönetim sistemi ) yani herşey onların elinde ama bu sefer kitapları ve eba marketide yanlışlıkla kitlediler :D

erdemxxx61
24-02-2013, 14:48   |  #45  
Taze Üye
5 mesaj

Beyler ben  bu engelleme durumunu bilgisayar hocamıza sordum dediki çözümü google da var kendiniz araştırın bulun benim söylemem doğru olmaz, bende epeydir araştırdım bulamadım heralde tassak geçiyo dedim neyse sonra bizim bi arkadaş uygulamalara ve oyunlara girdiğini söyledi tableti ilk aldığında daha bu engellemeler falan yokken güvenlik sertifikalarını silmiş dediki bu silme işlemi şimdi işe yaramaz ilk aldığında silecektin. Arkadaşımın dediği ne kadar doğru bilemem ama gözüküyor ki daha oyunları açamıcaz bu arada pazartesi yeni güncelleme gelecekmiş...

BlueCaOsS
25-02-2013, 00:35   |  #46  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 2
5 mesaj

off off yardımı haketmiyosunuz

keremlag
25-02-2013, 16:52   |  #47  
Taze Üye
1 mesaj

arkadaşlar bu tabletlerden yasaklı sitelere girebilen varmı varsa söyleyeblrmi

NamarufParseng
25-02-2013, 17:14   |  #48  
Taze Üye
2 mesaj

ya o değilde arkadaslar dun evden dns ayarlarını değiştirip heryere giriyordum bugun okula gittiğimde okulun ağına bağlanmadı. bağlandığı halde sağ alttaki wifi ikonu mavi olması gerekirken gri sekildeydi hiç bir siteye giremedim. eve geldim aynı durum simdi evdede var.ne yapmam gerek yardım ediiin.

rockymetal
25-02-2013, 18:24   |  #49  
Taze Üye
1 mesaj
Alıntı: NamarufParseng  
ya o değilde arkadaslar dun evden dns ayarlarını değiştirip heryere giriyordum bugun okula gittiğimde okulun ağına bağlanmadı. bağlandığı halde sağ alttaki wifi ikonu mavi olması gerekirken gri sekildeydi hiç bir siteye giremedim. eve geldim aynı durum simdi evdede var.ne yapmam gerek yardım ediiin.

panpa bendede aynı sorun var çözen olursa haber versin ...

MertEren98
25-02-2013, 19:42   |  #50  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3 mesaj

sorun ip adresiyle ilgili bazı tabletlerde yeni bir sorun daha oluştu tablet wifi bağlı durumda iken ip adresini algılayamıyor ben bugün sorunu bilgisayar hocamıza ilettim o da bir şey yapamadı vestelden okula yetkililer gelecek dedi onlarla da konuşacakmış bu sorunu şuanda beklemedeyim

MertEren98 bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]