Fatura Takip Programı

sametcafer
15-11-2013, 18:48   |  #1  
sametcafer avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj

Merhabalar Bir Fatura Takip Programı Yapmaktayım. Takıldığım Yerler Var Onları Size Sormak İçin Rahatsız Ediyorum Sizi

Şimdi Program Üç Ana Öğeden Oluşuyor.

.Fatura Ekle(Tip Ve Kuruma Göre(Dinamik) Fatura Seçiyorum Abone Numarası,AdSoyad,Kayıt Tarihi Giriyorum Ve Faturayı KIaydediyorum.)

.Fatura Listele(Buı Kısımda Fatura Ekleden Gelen Bilgiler Doğrultusunda Faturayı Listeliyorum.Yalnız Listeleme Yaparken Şöyle Bir Kriterimiz Var Benim De Takıldığım Nokta Burası.Her Ay Ödenecek İşte Elektrik,Su,Telefon Faturaları Vardır Ya Ha Onlar Ben Hangi Ay Ve Yılı Seçersem Seçeyim Gelecek.Yani Ocak 2014'te Ocak'ta 5 Ayrı Fatura Girdim.Bu Faturalar Şubat,Mart,Nisan.. Hepsinde Listelenecek. Bir De Diyelim Şubat Ayı İçin Yeni Bir Doğalgaz Faturası Ekledim Bu Da Ocak'ta Gözükmeyecek Şubat,Mart,Nisan..Da Gözükecek. Ve Öde Dediğim Zaman Açılacan Form'a Fatura Numarasını Ve Tutarı Birde Ne Zaman Ödediğimi Girecem. Öde Kısnmından Glen Bu 3 Alan Ve Fatura Listeldeki Alanlardaki Verileri Gidip Fatura Hareket Tablosuna Yazacak. ) Ne Yaparsam Yapayım Bu İşi Yapamadım.

.Bu Aşamadada Faturaları Fatura Hareket Tablosunda Görüntüleyecek. Bi Kıstas Var Ay Ve Yıla Göre Mesela Ocak 2014 Te Ödenmen leri Ve Ödenmeyeleri Gösterecek Şubat,Mart,Nisan.. Diye.

Çok Acil Yardımcı Olursanız Sevinirim.

Sistem Bilgilerim
  • Pc'm :) (Masaüstü)
  • Windows 7 Ultimate 64-bit
  • Intel Core™ i7-870 Processor (8M Cache, 2.93 GHz) 1156
  • Asus P7H55/USB3
  • AMD (ATI) HIS Ati 4850 256 Bit 1 Gb Pci Ex. X16
  • Tümleşik
  • Mozilla Firefox
  • Kaspersky Anti-Virus