Fenerbahçe Göztepe maçı

futbolik
21-02-2021, 18:22   |  #1  
futbolik avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Bu sezon İstanbul’da çıktığı 4 karşılaşmada galibiyeti bulunmayan sarı-kırmızılı ekip, Beşiktaş’a 2–1, Galatasaray’a 3–1 mağlup oldu. Kasımpaşa ve Medipol Başakşehir’le golsüz berabere kaldı. Son antrenmanını bugün İzmir’de gerçekleştirecek Göztepe’de eksik oyuncu bulunmuyor.

MAÇI CANLI İZLEYEBİLMEK İÇİN GOOGLE ARAMAYA GOOL7 YAZARAK İLK CIKAN SİTEYE TIKLAYIN

Son 11 müsabakada sadece derbi maçta Galatasaray’a mağlup olan Fenerbahçe, ilk devrede İzmir’deki müsabakada Göztepe’yi 3–2 yenmişti.

Fenerbahçe ile Göztepe, yapacakları maçla Süper Lig’de 54. kez birbirlerine rakip olacak.

İki takım arasında geride kalan 53 maçtan 25'ini Fenerbahçe, 8'ini Göztepe kazandı, 20 müsabaka da berabere sonuçlandı.

Gollerde de Fenerbahçe’nin, Göztepe’ye 82–38 üstünlüğü bulunuyor.

Sezonun ilk yarısında İzmir’de yapılan müsabakayı sarı-lacivertliler 3–2 kazanmıştı.

MUHTEMEL 11'LER

ÜlkerStadı’nda saat 19.00'da başlayacak olan ve Hüseyin Göçek’in yöneteceği mücadeleye sarı-lacivertli takımın şu 11 ile çıkması bekleniyor:

Fenerbahçe: Altay, Sangare, Tisserand, Szalai, Caner, Sosa, Ozan, Valencia, Samuel-Osayi, Mesut Özil, Thiam

Son Düzenleme: futbolik ~ 21 Şubat 2021 18:23 Neden:
Bolobol
15-04-2024, 18:11   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Kahretsin, oğlunuza sempati duyuyorum)) 18 yaşıma girdiğimde bana güzel bir kız ya da uçan kaykay verilmesini isterim, ama eski bir kuruş bile değil. Ah, zamanlar, ah ahlak. Peki nasıl? Gerçekten onunla uğraşmayı seviyor mu? Bana öyle geliyor ki böyle bir hediyeden sonra aniden genel olarak tüm arabalardan nefret edecek ve asla direksiyona geçmek istemeyecek. Ancak zaten satın aldığınız için elbette düzeltmeniz gerekiyor. Artık yetişkin olan erkek hayatnotlari.com adresinden bir şeyler yapsın, eğer öyleyse.