Fetih Online Yeni Rahip Sınıfı !

GeceHaramisi
20-11-2011, 03:30   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ara 2010

 

FETİH ONLİNE İNCELEME

Merhabalar efenim,
Yeni bir online oyun incelememiz ile karşınızdayız.Şimdi inceleyeceğimiz oyunun adı FETİH ONLİNE tamamen türkçe olan oyunumuzda Ninja | Okçu | Taoist | Truvan| Savaşçı gibi karakterler mevcut.Ayrıca yeni gelecek bir özel sınıf ise RAHİP ! Çok farklı özelliklere sahip olan bu sınıf çok yakında Fetih Online ‘da !

Oyun da Binekler Mevcut !
Online oyunların vazgeçilmez bir diğer özelliği ise binekler tabi ki Fetih Online ekibi de bunu göz önünde bulundurarak güzel bir binek sistemi oluşturmuş bulunmakta.Oyun da AT alıp kullanabiliyorsunuz.

Oyun da Evlenme Sistemi Mevcut !
Evet efenim yanlış duymadınız gerçek hayatta evlenemeyen arkadaşlara duyurulur.Oyun da evlenme sistemi mevcut.  Eğer 20 seviye üzeri bir karakteriniz var ise evlendirebilirsiniz.Evli Çiftler eşlerinin emlaklarını paylaşma ve klanlarına katılma ayrıcalıklarını kazanabilirler.,

Loncanı kur heyecana ortak ol !
Bir çok oyunlar da olduğu gibi FETİH ONLİNE oyunun da Lonca sistemi mevcut.90 seviye üzeri karakteriniz var ise Lonca kurabilirsiniz.Ayrıca Loncanıza para yatırımı yapmak istiyorsanız cephanenizi kullanabilirsiniz.Tabi ki Lonca Savaşlarını da söylemekten çekinmiyorum.

Etkinlik Gibisi Yok !
Fetih Online en büyük özelliklerinden biri ise oyuncular ile çok fazla iletişim de olmaları sanırım.Oyun içerisinde sürekli etkinlikler yapıp oyuncular ile sağlıklı iletişim kurabiliyorlar.

Eylemlerinizi kullanmayı unutmayın
Oyun içerisin de bulunan bir diğer artı özellik diyelim eylem yapabiliyorsunuz.Her hangi bir duruma üzüldüğünüz de oyun için de üzülebilirsiniz.Ya da canınız dans etmek istiyor ise dans bile edebiliyorsunuz.

Takımını oluştur ve Saldır !
Kendi takımını oluşturabilir ve canavar kesmek için katılımlı bir çaba yapabilirsin. Eğer takım arkadaşlarından biri canavar öldürürse, yakındaki tüm takım arkadaşları tecrübe kazanırlar. Ayrıca bazı misyon şartlarını yerine getirmek için de takım oluşturabilirsiniz.

Biraz da Rahip karakterini tanıyalım isterseniz..
Rahip ve Rahibeler maddi ve manevi dünyadan çok iyi anlayanlardır! Muhteşem savaş yetenekleri, kutsal auraları ve can kurtarıcı yardımları onlara takımlarda en yararlı üye rolünü vermiştir!
Acılı eğitimleri görmüş Rahip ve Rahibler, rakiplerine karşı yıkıcı hasar yaparlar. Meditasyon ve tefekkürleri ile ise, müttefikleri için birçok faydalı etkiler sağlayacaklar.
Temiz niyetli ve özverili olabilmek için, Rahipler, binlerce yıl kendilerini tanrı yolundaki meditasyon için feda etmişleridir. Hakka yönelmek ve insanlığın en yüksek mertebesine ulaşmak yoluna odaklanmak için, dış dünya ile bağlantılarını keserek geçinmeye çalışmışlardır.

Bu bir, büyük ruhsal güce ve savaş yeteneklerine sahip, kutsal sınıftır. Silahı Tespih’tir.
Onlar, akıl ve bedenini acımasız göğüs göğüse muharebe için yıllarca bileyen can feda savaşçılardır. Savaş maharetlerinin yanısıra, ruh aleminin krallarıdırlar ve takım arkadaşlarının olumsuz statülerini iyileştirirler. Savaşlarda, cephe hatlarında göğüs gerip ilerlediği aynı anda, sana çeşitli ekstra öznitelikler kazandırarak yardımda bulunabilirler.

Rahip ve Rahibeler stajyer olarak başlıyor ve seviye 40 olmadan gerçek bir Rahip veya Rahibe olamıyorlar. Rahip ve Rahibe ile ilgili bütün terfiler, İkiz Şehir Meslek Merkezindeki Başrahip tarafından yapılmaktadır. Sınıfın farklı seviyelerinde farklı gereksinimleri olacaktır.

Oyuna ulaşmak için , http://fetih.91.com adresine girebilirsiniz.

Kaynak yazı Alıntıdır.

Oyunu tavsiye ederim. Grafikleri pek övünecek kadar olmasa da ben oyunu 1 haftadır oynuyorum. Bağımlılık yaptı diyebilirim ki, bir oyunu oynarken şahsen grafiklerine değil verdiği eğlenceyede bakmak gerek. Örn: Minecraft :)

Dipsöz: " Mmorpg Oyunlar Öğretti Bana Sanal Kurnazlığı " :D

Okcu27
05-01-2012, 11:00   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Ara 2011

ellere sağlık