FIFA 09 Açılmıyor

by_loxol
17-10-2008, 18:11   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 0
69 mesaj

Arkadaşlar ben bi internet cafeden Fifa 09 oyununun kurulmuş halini flash diskime atıp kndi bilgisayarıma getirdim. Fakat bilgisayarımda oyunu açacağım zaman (FIFA 09 is not installed correctly. Please reinstall.) diyor. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa yardım edebilirmi. Şimdiden teşekkür ederim

bir dost
17-10-2008, 19:49   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,174 mesaj

oyunu dvd'den kurduğun zamankayıt defterine işlenir. sen hazır getirdiğin için kayıt defterinde fifa 09 görünmüyor ve bilgisayar oyunun yüklü olmadığını söylüyor.

ReFeRaNSs
17-10-2008, 19:51   |  #3  
Yıllanmış Üye
1,225 mesaj

flashın içerisinde reg setup gibi bir exe dosyası varsa bi çalıştır bnmde bi fifa vardı onu yapınca çalışıyordu

sistem bilgisayar
17-10-2008, 19:59   |  #4  
Taze Üye
4 mesaj

merhaba arkadaşlar Pc de yavaşlama vardı kusura bakmayın soracak yer aradım ama
başka yer bulamadım buraya sorayım dedim akabinde antivrüsü avast kurulu idi fakat açık dedğil di açmak isteyince mavi ekran çıktı ve resetledi silmek istedim ama yinede resetledi format attım şimdi ses driverini yükleyemiyorum sorun veriyor antivürs yüklüyorum çalıştırmak isteyince resetliyor nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden tşk ederim.

by_loxol
17-10-2008, 20:17   |  #5  
OP Üye
69 mesaj

Arkadaş pcnin yavaşlamaması için en iyi antivirüs avast zaten veya avira antivir bence avast tan vazgeçme xp cdsinden windows u onarmayı dene veya sistem temizleme programlarıyla sistemini bi temizle belki işe yarar hiç olmadı windowsu yeniden kur yarım saatte yeniden kurarsın