FIFA 19 Tuş Ayarı Hatası

Ceyhunstein
17-10-2018, 22:58   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 2
11 mesaj

Öncelikle bu olay şarjım bittiği için oyun birdenbire kapandıktan sonra gerçekleşti. Ayarlar kafayı yemiş durumda. Yaklaşık iki saattir düzeltmeye çalışıyorum ancak sonuç alamadım. Şimdi normal oyun modlarında sıkıntı yok, sadece ultimate team'de sıkıntı var bunu belirteyim. 

Ayarlar tamamen bozuldu. Bir çoğunuza garip gelebilir ancak klavye ile oynuyorum üstelik pes'in tuş düzenine göre oynuyorum. Neyse, bende pas tuşu x. ayarlara giriyorum, tamamen normal görünüyor. Pas/press x cart curt. Bütün ayarlarım normal ancak oyun içinde çalışmıyor. Kesinlikle pas atılmıyor, müdahale edilmiyor. Yön tuşları da kafayı yedi, taktik ayarları değişiyor yön tuşlarına bastığımda ki taktik ayarları için atadığım tuşlar var zaten. Ayarlar ekranında o atadığım tuşlar da var, yön tuşlarım da var, şut, pas tuşları da var ancak oyun içinde kesinlikle göründüğü gibi işlemiyor. Birden fazla defa ayarları sıfırlayıp baştan yaptım ancak ne kadar düzeltirsem düzelteyim ayar ekranında istediğim gibi görünse de oyun içinde çalışmıyor. Bir bilen veya fikri olan varsa ve cevaplayabilirse çok sevinirim.

Ceyhunstein
18-10-2018, 16:26   |  #2  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 2
11 mesaj

Güncel