fifa 2009 klavye sorunu

ziyaaaaaaaaaaaaaaa
28-11-2008, 20:47   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
23 mesaj

Selam arkadaşlar fifa2009 oynarken aynı anda 3 tuşa basıyorum ama işlemiyor galiba neden acaba ?(sol yön+ üst yön + e ) gibi  Capraz olarak hızlı bir şekilde koşamıyorum klavyedemi bir sorun var oyundanmı kaynaklanıyor yoksa bilemiyorum laptoplarda da böyle sorunlar oluyormuş. lütfen yardımAğlıyorKlavyem kablosuz.

okfbgnc
28-11-2008, 20:52   |  #2  
Yıllanmış Üye
259 mesaj

arkadaşım ben oyunda bunu yapabiliyorum yani çapraz şekilde hızlı koşabiliyorum.senin klavyede sorun olabilir.ne oluyor ki sen öyle yapınca adam koşmuyor mu sorun nedir tam olarak

ziyaaaaaaaaaaaaaaa
28-11-2008, 21:12   |  #3  
OP Yeni Üye
23 mesaj

Öyle yapınca futbolcu duruyor aniden arkaasını dönerek topu rakipten saklamaya calışıyor kollarınıda kullanarak.Hani gercektede futbolcular zaman gecirmek amacıyla yaparlar ya korner direkleri tac cizgileri kenarlarında sırtlarını dönerler rakibe topu saklarlar aynen öyle oluyor.Belki sorun klavyede olabilir haklısın iki tane tuş bozuk birde kızılötesi alıcısının bağlı oldu usb yuvasını degiştireyim bakayım ne olucak.Böyle sorunlar için Devdata dosyasından tuşlar degiştiriliyormuş ama yapamadım neyse sağol.

ziyaaaaaaaaaaaaaaa
29-11-2008, 02:33   |  #4  
OP Yeni Üye
23 mesaj

Başka bir klavye ile denedim sorun olmadı klavye bozukmuşAğlıyor

ziyaaaaaaaaaaaaaaa
01-12-2008, 11:11   |  #5  
OP Yeni Üye
23 mesaj

Klavye bozuk dedim ama baya bir gecde olsa şunun farkına vardım arkadaşlar oyunu kaldırıp yeniden kurdum ve orjinal tuş ayarları ile capraz hızlı bir sekilde kosabiliyorum oyuncuda durma olmuyor:S Ama alıştığımız tuşlara cevirince sorun başlıyor Fifa 09 da uyum sorunumu var acaba?Kablolu klavyede bir sorun olmuyor.Onunla denedim , kablosuz kullandığım klavye Remote keyboard for Windows XP Media Center V1.0

ziyaaaaaaaaaaaaaaa
01-12-2008, 16:54   |  #6  
OP Yeni Üye
23 mesaj

Kimse bilmiyor mu şimdi bunu nedenböyle oluyor Fifa 2009 da koşmaya sol shift tusundan başka tuşu atayamıyorum