fifa 2009 sorunu

jeday
24-01-2009, 00:24   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

arkadaşlar ben fifayı normal bi şekilde oynuyodum lakin bi süre sonra hata vermeye başladı

opps!ıtappers that your version of fifa 09 has not been properly autherticaded.you can get a versiyon of fifa 09 that can be authetticaded from estore.com.ıf you believe you have received this message in error please contack customer service

bu hatayı veriyor nedenini biraz araştırdım galiba metinde geçen adrese girip doğrulanmam isteniyor fakat ingilizce site bunu nasıl yapabilirim yada bu sorunu başka yoldan giderebilirmiyim cvbınız için şimdiden tşk

pathofneo
24-01-2009, 14:40   |  #2  
Yıllanmış Üye
130 mesaj

orjinal olmadığı için uyarı vermiş.orjinal bir FIFA 09 edin diyor
.korsan alırsanız olacağı budur.KORSANA HAYIR!

Kapalı Hesap (58203)
24-01-2009, 22:15   |  #3  
Kapalı Hesap
489 mesaj

Evet Orjinal Olmadığından Problem Crack'den Değiştir Crackini!

xmenevren
24-01-2009, 22:20   |  #4  
xmenevren avatarı
Yıllanmış Üye
916 mesaj

pathofneo hep orjinal cd mi alıyorsun allah aşkına yapma.orjinal cd ler pahalı olmasa nie korsan alalım.

jeday
25-01-2009, 00:27   |  #5  
OP Taze Üye
2 mesaj

evet ya arkadaşım bizde biliyoruz korsana hayır ve korsanın yasal olmadığını ama fiyatlar insanları yasa dışı korsan kullanmaya yöneltiyo ben 30-40 tane korsan oyun almak dururken neden aynı parayı bir cd ye vereyim benimde alnımda enayi yazmıyo heralde bir orjinal oyun alabilmem için 5 gün çalışmam gerekiyo sende çıkmış diyosunki korsan almayın iyi bende sana diyorumki sen orjinal almaya devam et bitarafların büyür yardım edeceksen yardım et etmiyeceksen vaaz vermezi bırak

yeni bi crack yükledim ve sorunum halloldu arkadaşlar teşekkürler bak pathofneo demokraside çareler tükenmiyor korsanda olsa =)