fifa manager 2006 türkçe yama

serkancan
19-12-2005, 23:04   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

arkadaşlar oyunun türkçe yaması varmı ben bulamadım bulduklarım işe yaramıyo yada kuramıyorum...

Gökhan Varişler
20-12-2005, 16:05   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,298 mesaj

www.fifacmtr.com   Adresine bak derim birde ben.

Banned
20-12-2005, 21:31   |  #3  
Banlandı
198 mesaj
alıntı:
Gönderen : varisler3

Lütfen illegal sitelerinin linklerini vereyiniz.

darkstar
20-12-2005, 21:59   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,029 mesaj

burda bilgi vermemis link vermis bunuda yapmicaksak burda ne paylasacaz bilmiyorum

Gökhan Varişler
20-12-2005, 22:11   |  #5  
Yıllanmış Üye
1,298 mesaj
alıntı:
Gönderen : cyber_sami

<blockquote id="quote"><font style="font-size: 9px;" face="Tahoma, Verdana, Arial" id="quote">alıntı:<hr height="1" noshade id="quote">Gönderen : varisler3

Lütfen illegal sitelerinin linklerini vereyiniz.
[/alinti]

Fm 2006 oyununun Türkçe yamasını veren legal bi site varsa onu söyle ordan bakalım o zaman.

ultraaskin
03-01-2006, 10:43   |  #6  
Taze Üye
1 mesaj

arkadaşlar  fifa manager 06 nın yamasını bulan olursa bizimle paylaşsın
bakmadığım tek bir site kalmadı bi türlü bulamadım

can polat
03-01-2006, 11:44   |  #7  
Taze Üye
1 mesaj

lütfen fifa manger türlçe bulabilen olursqa buaraya upload etsin please...ben ım aramadağım yer kalmadı ama mart nisan ayı arası çıkacakmışınternette ole yazıo

Banned
16-01-2006, 20:12   |  #8  
Banlandı
8 mesaj

http://www.tryama.net adresine bakmanızı tavsiye ediyorum.

djalican
19-01-2006, 22:19   |  #9  
Taze Üye
8 mesaj
alıntı:
Gönderen : ultraaskin

ya benim arki bulmuş ama site yabancı dilde hiç bir şey anlamıyoruz eyer işimize yararsa alayım arkadaştan arkadaşlar cvp yazın...

djalican
19-01-2006, 22:21   |  #10  
Taze Üye
8 mesaj
alıntı:
Gönderen : djalican

<blockquote id="quote"><font style="font-size: 9px;" face="Tahoma, Verdana, Arial" id="quote">alıntı:<hr height="1" noshade id="quote">Gönderen : ultraaskin

ya benim arki bulmuş ama site yabancı dilde hiç bir şey anlamıyoruz eyer işimize yararsa alayım arkadaştan arkadaşlar cvp yazın...
[/alinti]
   ya abi sen buldun mu o siteden de bize veriyorsun o link ki veya siteyi sen buldun mu onu söyle biiii insanla dalga geçmeyin burası bilgilerin paylaşıldığı bir yer bunu untmayın

djalican
19-01-2006, 22:22   |  #11  
Taze Üye
8 mesaj

bana da çok lazım arkadaşlar biraz dişimizi sıkalımmm

Banned
20-02-2006, 12:16   |  #12  
Banlandı
198 mesaj
darkstar
burda bilgi vermemis link vermis bunuda yapmicaksak burda ne paylasacaz
Kimsenin senden bir şeyler paylaşmak için bu foruma girmeni tavsiye etmedi, öyle değil mi?

Fm 2006 oyununun Türkçe yamasını veren legal bi site varsa onu söyle ordan bakalım o zaman.
Sanmıyorum legal olarak bir yama çıksın. Eğer legal, sağlam bir yama çıkarsa http://www.sigames.com/fm/ adresinden indirebilirsiniz. Lakin bu linklerini verdiğiniz siteler Türkçeleştirmeyi tam olarak yapamıyormuş ya da tamamlanamamış. Bu yamaları yapmaya hakları olup, olmadığı konusunda bir görüşe sahip değilim ancak bildiğim bir şey var ki; o da bu sitelerin oyunları indirmenize izin vermesi. Bu nedenle illegal... Gidin o sitelerin forumlarına paylaşım istiyorsanız.

Hatred
15-06-2006, 19:57   |  #13  
Taze Üye
6 mesaj

Beyler sizden birşey rica edebilirmiyim oyunun cd keyini kaybettimde acaba biriniz söliyebilirmisiniz????pls

ufuks
17-06-2006, 17:01   |  #14  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 6
3,430 mesaj
Hatred
Beyler sizden birşey rica edebilirmiyim oyunun cd keyini kaybettimde acaba biriniz söliyebilirmisiniz????
Yassak!!!

darkstar
02-08-2007, 22:33   |  #15  
Yıllanmış Üye
1,029 mesaj
CyberiA
darkstar
burda bilgi vermemis link vermis bunuda yapmicaksak burda ne paylasacaz
Kimsenin senden bir şeyler paylaşmak için bu foruma girmeni tavsiye etmedi, öyle değil mi?

Sanmıyorum legal olarak bir yama çıksın. Eğer legal, sağlam bir yama çıkarsa http://www.sigames.com/fm/ adresinden indirebilirsiniz. Lakin bu linklerini verdiğiniz siteler Türkçeleştirmeyi tam olarak yapamıyormuş ya da tamamlanamamış. Bu yamaları yapmaya hakları olup, olmadığı konusunda bir görüşe sahip değilim ancak bildiğim bir şey var ki; o da bu sitelerin oyunları indirmenize izin vermesi. Bu nedenle illegal... Gidin o sitelerin forumlarına paylaşım istiyorsanız.
ben bunu yeni gordum. sen burda mod oldun diye buraya girip cikanlara ne paylasacaksin, yada sen gel sen git deme hakkin yok burasi kullanicilar ve okuyucular icin acilmis bi forum, kimse kimseye gel paylas demez. zaten forum kulturunden uzak kisileri nasil mod yapiyorlar onuda anlamiyorum. burada chip adina duzenlemeler yapiyosan uslubuna dikkat ederek konus.

Son Düzenleme: darkstar ~ 02 Ağustos 2007 22:38