fıkralaaaarr

MBTGROUP
02-01-2009, 21:47   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,727 mesaj

Yolcu gemisi okyanusta ıssız bir adanın yanından geçerken yolcular uzun sakallı üstü başı yırtık sıska bir adamı farketmişler.. Adamcağız sahilde oradan oraya koşuyor, çılgın gibi ellerini sallıyor, zıplıyor, bağırıp çağırıyormuş.. Yolculardan biri
"- Kim bu kaptan?" diye sormuş..
"- Bilmem.." demiş Kaptan
"- Her sene buradan geçeriz, her seferinde de bu manyak böyle kafayı üşütür.."

EV telefonu hayli yüksek gelince, ev halkı toplanmış;

Baba; 'Yahu bu korkunç bir fatura... Ben bu telefonu asla kullanmı-yorum, çalıştığım şirketteki telefonu kullanı-yorum.'

Anne; 'Aynen ben de...'

Oğlan; 'Vallahi ben de öyle... Şirketimin cep telefonu ile bütün görüşme- lerimi yapıyorum.'

Hizmetçi; 'Eee... Problem ne o zaman? Sanırım hepimiz iş telefonlarını kullanı-yoruz...'

Adamcağız hayli alkollü ve de bitkin üstelik gecenin saat üçünde evine gelir. Karısı ise son derece zinde, duruma kesinlikle hakim, kocasını sorgulamaya başlar.
- Söyle bakalım Süpermeeen. Neler yaptın bu akşam?
- Valla karıcığim, patronla beraber müşterileri yemeğe çıkarttık.
- Eeee, sonra ne yaptınız süpermen?
- Oradan striptize gittiiik... Ben sadece seyrettim.
- Yani sen birşeyler yapmadın degil mi, süpermen ??!!!
- Ben hiç bişicikler yapmadım, ama sen niye bana ikide bir süpermen diyorsun?
- Valla, ben bir seni bir de süpermeni gördüm donunu pantolonunun üstüne giyen !!!

Kadınların gidip kendilerine erkek (koca) secebilecekleri bir erkek dükkanı (mağazası) açılmıstır. Mağaza 5 katlıdır ve her kat çıkıldıkca, erkeklerin nitelikleri de yükselmektedir.
Magazada sadece tek bir kural gecerlidir: herhangi bir katın kapısından iceri giren kadın, o kattan alış-veriş etmek zorundadır ve eger bir üst kata cıkmak isterse, tekrar asağı katlara inemez.
Bir gün bir grup kız arkadas, kendilerine erkek secmek icin magazaya gider. Ve....
1. KAT: Kapıda şunlar yazılıdır: "Bu kattaki erkeklerin calısacak bir isleri var ve cocukları da severler". Kızlar yazılanları okur ve soyle derler:
-"Eh, hic yoktan iyidir ama bir de ust kata bakalım".
2. KAT: kapıda yazılanlar: "Buradaki erkeklerin iyi bir isleri var, cocukları severler ve son derece yakısıklıdırlar." Kızlar:
-"Hmmm, hic fena degil ama acaba bir ust katta ne var ?"
3. KAT : "Buradaki erkeklerin cok iyi birer isleri var, cocukları severler,son derece yakısıklıdırlar ve ev islerine de yardım ederler". Kızlar:
-"Aman Tanrım, cok etkileyici ama yukarıda baska katlar da var."
4. KAT : "Buradaki erkeklerin isleri cok iyi, cocukları cok severler, gayet yakısıklı olup, ev islerine yardım ederler ve ayrıca son derece romantiktirler". Kızlar cıglık atmaya baslarlar: "Inanılmaz, bir ust katta bizi neyin bekledigini bir dusunun!" Ve bir kat daha cıkarlar...
5. KAT: sunlar yazmaktadır: "Bu kat bostur ve sadece,
kadınları memnun etmenin mumkun olmadıgını kanıtlamak icin konmustur.
Cıkıs soldadır; umarız inerken merdivenlerden yuvarlanırsınız

ilginch
02-01-2009, 21:53   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,635 mesaj

sondaki iimişBeğendim

viking20
02-01-2009, 22:16   |  #3  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141