File Splitz v1.0

viking20
30-12-2008, 12:54   |  #1  
viking20 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

File Splitz v1.0

1.48 MB.;Windows 95/98/ME/2000/XP veya NT 4.0(Service Pack 3);Freeware(Ücretsiz)
Güzel ve gayet becerikli bir dosya parçalama/birleştirme programı ile birlikteyiz.
File Splitz isimli bu program ile dosyalarınızı artık çok kolay bir şekilde GB/MB veya isterseniz KB biçiminde parçalayabilecek yada birleştirebileceksiniz.
Sizler için test ettiğim, performans ve hızını çok beğendiğim bu programı yeterince başarılı buldum. Örneğin; 700 Mb.lık bir film dosyanızı bu programla 50 Mb.lık 14 parça haline bölebilirsiniz. Veya mail ile göndermek istediğiniz büyük dosyalarınızı sizin uygun gördüğünüz parça sayısı şeklinde küçük parçalara bölme şansınızda var.
Peki; biz dosyalarımızı parçalayıp upload ettikten sonra dosyalarımızı indirenler bu dosyaları birleştirmeyi beceremez ise ne olacak diyorsanız, onun da kolayı var.
Bölünmüş dosyalarınızın birleştirilmesi için 1.48 Mb. boyutundaki bu programı da karşı tarafa mail ile gönderebilir veya paylaşım yapacağınız servere upload edebilirsiniz.Sözü daha fazla uzatmadan sizi aşağıdaki resimleri incelemeye ve programı indirip denemeye davet ediyorum. İndirdikten sonra bu minik fakat görevinde başarılı programı beğeneceğinizi umuyorum. İyi günlerde kullanın.(Alıntı)