FILEminimizer Pictures [04.03.2010]

CHIP Online
04-03-2010, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

FILEminimizer Pictures dijital fotoğrafları ve görselleri yüzde 98'e  varan oranlarda sıkıştırarak size yer kazandırır. Örneğin bir JPEG  fotoğraf 5MB tutuyorsa, sadece 0.08 MB'a kadar sıkıştırılabilir. Bu  yazılım yeni resim optimizasyon teknolojisi ile görünür bir kalite kaybı  olmasızın ve dosya formatını bozmaksızın dosyaları küçültür.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

FILEminimizer Pictures dijital fotoğrafları ve görselleri yüzde 98'e  varan oranlarda sıkıştırarak size yer kazandırır. Örneğin bir JPEG  fotoğraf 5MB tutuyorsa, sadece 0.08 MB'a kadar sıkıştırılabilir. Bu  yazılım yeni resim optimizasyon teknolojisi ile görünür bir kalite kaybı  olmasızın ve dosya formatını bozmaksızın dosyaları küçültür.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online ForumFILEminimizer Pictures dijital fotoğrafları ve görselleri yüzde 98'e  varan oranlarda sıkıştırarak size yer kazandırır. Örneğin bir JPEG  fotoğraf 5MB tutuyorsa, sadece 0.08 MB'a kadar sıkıştırılabilir. Bu  yazılım yeni resim optimizasyon teknolojisi ile görünür bir kalite kaybı  olmasızın ve dosya formatını bozmaksızın dosyaları küçültür.

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: FILEminimizer Pictures

KMMFDM
04-03-2010, 10:47   |  #2  
KMMFDM avatarı
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
13 mesaj

Arşivime aldım, teşekkürler.

mantalite
04-03-2010, 15:28   |  #3  
Taze Üye
12 mesaj

Teşekkürler ancak yükledim ve lisansı aktif ettim fakat sıkıştırma yapamadım. 1.5 mb hd resmi sıkıştırmak için ekleyip işleme başlıyorum fakat sıkıştırma gerçekleşmedi.

GeçeninYargıcı
05-03-2010, 01:38   |  #4  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

PIXresizer
VSO Image Resizer
Bu programları  tavsiye ederim bu gün verilen programı kurdum denedim hakkında yorum yapmak istemiyorum değmez.
yukarıda ismini verdiğim programları googlede aratırsanız bulursunuz deneyin farkı görün başka birşey söylemek istemiyorum.
Bu gün verilen program başlı başına fiyasko daha öncede verilmişti aynı programı gene verdiler
demekki çok istek aldı SinsiBeğenmedim

Son Düzenleme: GeçeninYargıcı ~ 05 Mart 2010 01:46