Film İndir (Windows Phone)

runoonur
19-04-2013, 11:22   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Mar 2013

Merhaba arkadaşlar, bir çok arkadaşımın isteği üzerine wp için film indirme programını yaptım. Uygulama 4tl, neden ücretli derseniz bu program için sunucu kiraladım, onun parasını çıkarmak için 4 tl olarak belirledim ücreti. Program filmleri sunucu üzerinden güncellenmekte, bu sayede mağazadan güncellemeye ihtiyaç duymadan yeni filmler ve extra içerikler yüklenebilmektedir. Elimden geldiği kadar uygulamaya içerik yükleyeceğim. İstediğiniz içerikleri talepte bulunursanız ilk fırsatta uygulamaya koyacağım. Bu arada talepte bulunmak çok basit uygulamanın extra bölümünden "talepte bulun" seçeneği ile direk mesajınızı yollayabilirsiniz.

Uygulama tanıtımı :
Film indirme zamanı. Kendi serverimizdan hiç bir siteye bağlanmadan direk film indirin bu sayede son sürat hız ile film indirebilirsiniz.filmler internet üzerinden yani serverdan çekilmekte bu sayede filmleri sürekli güncel tutacağız. Program dışında filmleri indirirken hiç bir şekilde
ücret ödemeyeceksiniz. Filmler 360p,480p ve 720p çözünürlüğünde değişmekte ve tr dublaj veya tr altyazılı filmlerden oluşmaktadır.
Filmi seçtiğiniz zaman toplam boyutunu, İMDB puanını ve film bilgilerini görebilirsiniz.
Kararsız kaldığınız zaman "sizin için seçtik" bölümünde film tavsiyesi bulunmakta. İndirdiğiniz filmleri indirilenler kısmından istediğiniz gibi izleyebilir veya silebilirsiniz. 
Filmleri 6 adet kategori altında topladık bunlar: Aksiyon, Animasyon, Komedi, Korku, Drama, Romantik.


*Arkaplan olarak 7 farklı arkaplan rengi bulunmaktadır. Istediğinizi seçip kullanabilirsiniz.


*Ayarlar kısmından isterseniz indirilenler veya extra kısımlarını şifreleyebilir böylece izinsiz erişimi engelleyebilirsiniz.


!!! EXTRA !!!
Arkadaşlar extra bölümündeki videoları indirebilir veya direk izleyebilirsiniz. Bu videolar diziler, konserler veya talepte bulunduğunuz 
her türlü videolardan oluşmakta. Aynı zamanda extra kısmı içinde direk izle bölümünde sürekli güncellenecek olan belgesel, klip ve spor kategorileri bulunmakta.


Belgesel**
En iyi ve en ilgi çekici belgesellerden oluşmakta sürekli güncellenecek olan belgeseller vahşi yaşam, biyografi, bilim ve teknolojiden oluşmakta.

Spor**
süper ligin olabildiğince maç özetlerini, önemli ve unutulmayan maçların izlenmesi, Formula 1'in yarışlarını izlenmesi, Amerikan güreşinin bölümlerini izleyebilirisiniz.


Klipler**
En iyi şarkıcıların en yeni şarkılarının klipleri yayınlanmakta. Uyarı: Klipler youtube üzerine yönlendirilmekte, bu yüzden açılmak istenen klip eğer açılmaz ise lütfen youtube yönlendir butonunu kullanınız.


*Canlı Tile özelliği ekledik, sizi yeni gelişmelerden haberdar etmek için.


UYARI : Direk izle kategorisi altında olan belgeseller, spor programları ve klipler direk izlenmekte. indirme seçeneği bulunmamaktadır.


*Talepte bulunabilirsiniz : istediğiniz video türü ne olursa olsun talepte bulunduğunuz zaman en kısa zamanda extra bölümü altında yayınlanacaktır.


*Program baştan aşağı türkçedir.
*Yaşadığınız her türlü problem için ayarlar kısmı içerisindeki "problem bildir" bölümünden bize ulaşabilirsiniz, böylece probleminizi en kısa sürede çözebiliriz.

link = Film İndir " Windows Phone Uygulamaları+Oyunlar Mağazası (Türkiye)

UNUTMADAN : Arkadaşlar eğer uygulamayı indirirseniz, lütfen uygulamayı değerlendirirseniz sevinirim.