Firefox'un gücüne güç katacak 25 eklenti

CHIP Online
13-11-2008, 16:41   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

CHIP Online, Firefox'u tam donanımlı hale getiren birbirinden önemli 25 eklentiyi mercek altına aldı

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Fire ... 5-eklenti_9226.html

Resimlerle: Firefox'un olmazsa olmaz eklentileri

Microsoft'un Internet Explorer'ından sonra en çok tercih edilen web tarayıcısı olan Mozilla Firefox, her geçen gün geliştirilen yeni eklentileriyle daha da renkleniyor.

Bilindiği gibi Mozilla Firefox, eklentileri sayesinde kullanıcıların tarayıcısını dilediği gibi donatabilmesine olanak veriyor. Örneğin hava durumunu öğrenmek isteyen bir kullanıcı, herhangi bir web sayfasına uğramak yerine yüklediği ilgili eklentiyle Firefox'u açtığında her dakika hava durumunu Firefox ile takip edebiliyor.

CHIP Online, her Firefox kullanıcısının yüklemesi gereken 25 eklentiyi bir araya getirdi. Galerimize girerek, ilgili eklentileri sisteminize hemen kurabilirsiniz.

Tüm konu: Firefox'un gücüne güç katacak 25 eklenti

Resimlerle: Firefox'un olmazsa olmaz eklentileri

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Sizin önerebileceğiniz Firefox eklentileri...

07BENER07
15-11-2008, 11:41   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,699 mesaj

dowmload helper ı öneririm videoları vs basitçe indirebiliyor BeğendimBeğendim

pronto
23-11-2008, 11:48   |  #3  
Taze Üye
3 mesaj

Selam ,
Ben daha önce tarayıcı olarak Netscape kullanıyordum..
Bu programın en beğendiğim yönlerinden biri farklı kullanıcılar için farklı profiller oluşturup bunlara şifre verilebilmesiydi...
Firefox'ta da profil oluşturma var ama şifre verilemiyor..

zabita
24-11-2008, 08:35   |  #4  
Taze Üye
10 mesaj

Arkadaşlar ben resmi dairede firefox kullanıyorum ama dosya indirilmesi yasak evden indirdim daireye getirdim ama nasıl kurulduğunu bulamadım eklentileri manuel olarak nasıl kurabiliriz.Teşekkürler.