Flash bellek

EmreTrkndr
22-05-2015, 22:59   |  #1  
EmreTrkndr avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

arkadaslar hayırlı Akşamlar dilerim benim sorunum Flaş belleğimi bilgisayara takıyorum okuyorum ama bilgisayarım simgesine girdiğim zaman flash belleğim görünmüyor içine de giremiyorum yardımcı olursanız sevinirim tekrar herkese hayırlı Akşamlar 

White-Fox
23-05-2015, 13:30   |  #2  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj

Temassızlık oluyor olabilir başka bir usb grişi varsa deneyin.Yok temassızlık diyorsanız adresle girmeyi deneyin ismi büyük ihtimal ya g yada f olur.

EmreTrkndr
23-05-2015, 13:47   |  #3  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Onunla alakası OLDUĞUNU sanmıyorum 5 tane bilgisayar da denedim ama hep Aynı sorun

White-Fox
23-05-2015, 21:46   |  #4  
White-Fox avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 155
1,104 mesaj

Temassızlık usb de değilse flashtadır.Flash kaç senelik tak çıkar tak çıkar gevşiyor uçları,Birde o büyük harfli kelimenin sırrını izah edersek memnun olucam.

Bahsettiğiniz sorun şu;

flashı takıyorsun o an pc görüyor fakat flashta problem vardır ucu gevşektir bilmem ne elini çektiğin an görmüyor.Bunu başka nasıl açıklıycan?100 senelik değil ki bunlar hele birde 1-2 senelik ise kesin temassızlık çünkü her modelini biliyorum dış tasarım ile içindeki donanım ayrı birbirinden,Şimdi bir teknoloji marketine giderseniz artık öyle olmadığını görürsünüz.Bazı firmalar dersini çıkartmışlar :)