Flash Disk Virusu

Fox Mulder
15-04-2010, 04:56   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
111 mesaj

arkadaşlar flash diski bi arkadasıma verdim( ben onun taa..!!!) virus bulasmıs olarak geri aldım Kızgınflashı pcye takınca uyarı verdi dogal olarak kaspersky internet securty  gaian.exe mi ne viruslu diyordu sildirdim falan sonra baktım flasha muzik dosya falan diye klasorler var ben boyle klasorler yapmamıstım tıkladım diyo gaian.exe kaldırıldıgı yada tasındıgı icin acılamıyor silmek ister misiniz sildim diger klasorude sildim bi benim dosyalar kaldı neyse arada 2 3 gun geçti yine taktım bu sefer yine uyarı verdi dfzen.exede virus var flan bu sefer ozel temizleme protokolu mudur nedir bise dedi pcye restart atmak gerekli ok dedim attı sonra actım flashı bide ne gorim aynı o muzik bilmemle dosyaları duruyor yine sildim sildikten sonra tarattım kisle yine bise yok sonraki gun yine taktım flashı yine dfzien.exe yine res attık yine aynı dosyalar pc yide taradım pcde bise yok gozukuyor bunu nası cozerim kafayı yicem Zonk

ahmet5542
15-04-2010, 10:10   |  #2  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

USB Disk Security adlı programı tavsiye ediyorum. Bu programla flashdiskten bulaşan virüsleri unut :)