Flatcast ile Radyo Chat nasil acilir resimli

flatcastdestek
11-12-2008, 20:46   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

Selam tüm Chip.com.tr kullanicilari,

Zaman zaman burada flatcast ile veya radyo + chat nasil acilir diye baslik / soru okuyorum bu nedenle buraya bu dökümani ekliyorum. anlatim bana aiittir ve alinti degildir

Flatcast.com sayesinde Radyo acmak istiyorsaniz bu anlatimi dikkatli okyun!

..::Flatcast.com site aciklamasi Sitedeki tüm menülerin aciklamasi:..

1-Kayit islemine basliyalim " you are new... " tiklayip resimdeki anlatimlara göre devam edin

Bilgileriniz

Kullanici isimi ayni zamanda radyo iisimi !! Acmak istediniz radyonun isimi Mavi FM olucaksa burda Mavi FM yazmalisiniz

Simdi Kayit islemi biti ve kullanici isimini aldiniz bu Radyo acmak icin ilk adimdi simdi ilk evel Mail adresinize gelen Aktivasyon kodunu dogrulayin
Aktivasyon Kodu (mailinizde linke tiklayin )!!

Simdi kayit oldukdan sonra flatcast.com sitesine giris yapalim, giris yapmak icin sol tarafda login penceresi var orada az evel acdiniz hesap ile giris yapin, ve Meine sendezentrale" "Broadcast areaya" girin

Giris yapdikdan sonra Radyo kayit islemine basliyalim, "create a new stream " secip basliy abilirsiniz resimleri izleyin!

Simdi sizlere Mail Radyo iframe kodu gelicek, bu maildeki kodu kopyalayin ve Websitenize HTML olarak ekleyin

Radyoyu kayit etikden sonra "broadcast areada" " Meine Sendezentrale" da bu görüntü olmali

Simdi Bu yönetim panelinde sendung starten / start stream dedignizde yayina baslaya biliriniz karsiniza ilk basda iki pencere gelecekdir bitanesi yayin penceresi diyeri ise Tools Penceresi, tools penceresinde Flatcast 4.15 Chat Radio dark cift tiklama ile asil yayin cami chat ve DJ-Mixer acilacakdir DJ-MIXERDE yani mavi pencerede "add " tiklayarak sarki ekliye bilirsiniz

Herkeze hayirli yayinlar dilerim

Flatcast in resmi sitesinden onaylanmis türkce kullanma kilavuzunu bu linkte bulabilirsiniz
http://www.flatcast-paylasim.com/forum/index.php/topic,498.0.html

Bu baslik altinda gelen sorulara yardimci olacam

Banned
31-12-2008, 13:49   |  #2  
Banlandı
5 mesaj
flatcastdestek
Selam tüm Chip.com.tr kullanicilari,

Zaman zaman burada flatcast ile veya radyo + chat nasil acilir diye baslik / soru okuyorum bu nedenle buraya bu dökümani ekliyorum. anlatim bana aiittir ve alinti degildir

Flatcast.com sayesinde Radyo acmak istiyorsaniz bu anlatimi dikkatli okyun!

..::Flatcast.com site aciklamasi Sitedeki tüm menülerin aciklamasi:..

1-Kayit islemine basliyalim " you are new... " tiklayip resimdeki anlatimlara göre devam edin

Bilgileriniz

Kullanici isimi ayni zamanda radyo iisimi !! Acmak istediniz radyonun isimi Mavi FM olucaksa burda Mavi FM yazmalisiniz

Simdi Kayit islemi biti ve kullanici isimini aldiniz bu Radyo acmak icin ilk adimdi simdi ilk evel Mail adresinize gelen Aktivasyon kodunu dogrulayin
Aktivasyon Kodu (mailinizde linke tiklayin )!!

Simdi kayit oldukdan sonra flatcast.com sitesine giris yapalim, giris yapmak icin sol tarafda login penceresi var orada az evel acdiniz hesap ile giris yapin, ve Meine sendezentrale" "Broadcast areaya" girin

chat Giris yapdikdan sonra Radyo kayit islemine basliyalim, "create a new stream " secip basliy abilirsiniz resimleri izleyin!

Simdi sizlere Mail Radyo iframe kodu gelicek, bu maildeki kodu kopyalayin ve Websitenize HTML olarak ekleyin

Radyoyu kayit etikden sonra "broadcast areada" " Meine Sendezentrale" da bu görüntü olmali

Simdi Bu yönetim panelinde sendung starten / start stream dedignizde yayina baslaya biliriniz karsiniza ilk basda iki pencere gelecekdir bitanesi yayin penceresi diyeri ise Tools Penceresi, tools penceresinde Flatcast 4.15 Chat Radio dark cift tiklama ile asil yayin cami chat ve DJ-Mixer acilacakdir DJ-MIXERDE yani mavi pencerede "add " tiklayarak sarki ekliye bilirsiniz

Herkeze hayirli yayinlar dilerim

Flatcast in resmi sitesinden onaylanmis türkce kullanma kilavuzunu bu linkte bulabilirsiniz
http://www.flatcast-paylasim.com/forum/index.php/topic,498.0.html

Bu baslik altinda gelen sorulara yardimci

eline saglık

By_BooMeranG
19-02-2009, 01:04   |  #3  
Taze Üye
9 mesaj

aynını yapıyorum hatta defalarca yaptım ancak bi türlü radyo yayına başlamıyor ben Dj girişi yapıyorum ancak gerisi açılmıyor...

genelde

hatası veriyor(başka hatalarda veriyor)

Son Düzenleme: By_BooMeranG ~ 19 Şubat 2009 08:46
Banned
20-02-2009, 12:23   |  #4  
Banlandı
56 mesaj

ahanda burada alternatif

ino-musti
18-04-2009, 23:15   |  #5  
Taze Üye
1 mesaj

gerçekten çok güzel olmuş ama bana html kodu gelmedi bittikten sonra

tekno-manyak
21-04-2009, 22:12   |  #6  
Taze Üye
8 mesaj

arkdaslar o resimde port bozuk gelmemesinn sebebi pm at anlatayim sana .....

mersin style
03-05-2009, 02:24   |  #7  
Taze Üye
15 mesaj

Bendaha iyi bir yöntem bilyorum ve daha basit dileyen msnmı eklesın yardımcıolurum www.mersinstyle.tr.gg mersinstyle@webmaster.com

ali-2009
31-08-2009, 01:38   |  #8  
Taze Üye
5 mesaj

link ölmüş bi kontrol edebilir miyiz?

birol gulabi
13-03-2010, 06:23   |  #9  
Taze Üye
1 mesaj

mrb aciklaman cok iyidi tskler birde  benim bir sorun var bu konuda yardimci olursan sevinirim ben flat casta bir radya yaptim ve radyonun backroundunu degistirmek istiyorum ve bu ancak 4 secenegim var acaba daha cacitli secenekleri nerden bulabilrim nasil yuklerim yarimdici olursan sevinirim simdiden tskler