flv dosyalarını media playerde açma

HPQ-User
17-06-2009, 08:02   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

resul sormuş:
youtubuden flv  uzantılı dosya indirdim media player 11 var ama açmadı.flv uzantılı dosyaları media playerde nasıl açabilirim.yada başka bi program varmı .tşk..

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
1gb ram

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; .NET CLR 2.0.50727; .NET CLR 3.0.04506.648; .NET CLR 3.5.21022; .NET CLR 1.1.4322; InfoPath.2)

OnlyMann
17-06-2009, 09:11   |  #2  
OnlyMann avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
2,779 mesaj

flv uzantılı dosyalar henüz mp tarafından açılamıyor. flv dosyaları adobe flash player tarafından veya FLV Player tarafından açılabilir. MP de açabilmek için dosya tipini (uzantısını) değiştirmek (avi,mpg gibi) gerekir. Bunun yerine FlvPlayer veya GOM player programı kurup çalıştırabilirsiniz.

_Neo_
17-06-2009, 10:17   |  #3  
_Neo_ avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
806 mesaj
OnlyMann
flv uzantılı dosyalar henüz mp tarafından açılamıyor. flv dosyaları adobe flash player tarafından veya FLV Player tarafından açılabilir. MP de açabilmek için dosya tipini (uzantısını) değiştirmek (avi,mpg gibi) gerekir. Bunun yerine FlvPlayer veya GOM player programı kurup çalıştırabilirsiniz.
OnlyMan'in dediği dışında Kmplayer yada k-lite codec pack indirip yükleyip bir çok media uzantısını oynatabilirsiniz.

İyi günler.

OnlyMann
17-06-2009, 12:31   |  #4  
OnlyMann avatarı
Yıllanmış Üye
2,779 mesaj
AdRaMiTi

"OnlyMann" Orada bir düzeltme yapmak isterim'ki K-lite-Codec kur bakalım sistemine açıyormu :) Açmıyormu Media playerda.

bunu denemek işime gelmez doğrusu. kişisel olarak o paketlere çok güvenmiyorum bu yüzden kendi kullanmadığımı başkalarına da önermiyorum. normalde çalıştırmadığı anlamında söylemek istedim. kaldı ki paketlerin de sürekli sorunlar çıkarttığını biliyorum. yine de sağolun düzeltme için.

Banned
17-06-2009, 13:18   |  #5  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj
OnlyMann
Adobe flash player tarayıcıda videoları açmak için kullandığımız bir eklenti videoları onunla nasıl açabiliyoruz bilgisayarda,sanırım burada başka bir şey anlatmak istedin sen çünkü bu tür uzantılı videoları sadece KMplayer ya da gom player gibi flv uzantılı videoları oynatabilen video oynatıcılarla izleyebiliriz.

Flv uzantılı videoları WMP'de izlemek için bu codek paketini kurun ya da bu oynatıcıyı indirin.

Son Düzenleme: Kylie ~ 17 Haziran 2009 13:19
freekays
17-06-2009, 13:22   |  #6  
freekays avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
597 mesaj

flv dosyaları wmp ile oynatılabiliyor
codecleri yüklemeniz lazım
ayrıca media player classic ilede izleyebilirsiniz

bi sürü gereksiz yeni player yüklemenize gerek yok wmp de herşey mevcut zaten

neden piyasaya bi sürü player türedi milletin dilinden düşmüyor modifiyeli xp lere kadar girmiş
ne olduğu mechul playerler

OnlyMann
17-06-2009, 13:23   |  #7  
OnlyMann avatarı
Yıllanmış Üye
2,779 mesaj
Kylie
Adobe flash player tarayıcıda videoları açmak için kullandığımız bir eklenti videoları onunla nasıl açabiliyoruz bilgisayarda,sanırım burada başka bir şey anlatmak istedin sen çünkü bu tür uzantılı videoları sadece KMplayer ya da gom player gibi flv uzantılı videoları oynatabilen video oynatıcılarla izleyebiliriz.

Flv uzantılı videoları WMP'de izlemek için bu codek paketini kurun ya da bu oynatıcıyı indirin.

Aslınd asöylemek istediğim herhangi bir eklenti yapılmadan MP flv dosyalarını açamıyor. FLV uzantılı dosyalar da youtube gibi web tarayıcılar tarafından tarayıcı eklentileri aracılığıyla açılabilir. zaten devamında da makinada lokal olarak açmak istendiğinde program yüklemek gerektiğini söyledim ama. ayrıca flv uzantısının adobe tarafından desteklendiğini söylemekti. Sanırım ayrıca meal de yazmam gerekiyormuş (şaka tabiki..).

Qromodynmc
17-06-2009, 13:25   |  #8  
Qromodynmc avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 127
4,184 mesaj

kendimde kullanıyorum klite codec'i bi sorun yok,flv için ise kuruluma dikkat et bir yerinde soruyo media player classic mi yoksa wmpye entegre mi olsun diye ordan wmpyi seçerseniz açarsınız videoyu..

Banned
17-06-2009, 13:28   |  #9  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
5,024 mesaj
freekays
flv dosyaları wmp ile oynatılabiliyor
codecleri yüklemeniz lazım
ayrıca media player classic ilede izleyebilirsiniz

bi sürü gereksiz yeni player yüklemenize gerek yok wmp de herşey mevcut zaten

neden piyasaya bi sürü player türedi milletin dilinden düşmüyor modifiyeli xp lere kadar girmiş
ne olduğu mechul

Alakası bile yok Gom Player ya da KM Playerin modifiyeli xp'le ayrıca Gom playeri şiddetle tavsiye ederim başka bir oynatıcıya gerek bile yok.

Bilgisayarda dvd'leri izlemek içinde Windvd'i gibisi yoktur onuda öneririm size.

Süleyman.
17-06-2009, 13:43   |  #10  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
16,587 mesaj
Kylie
Bilgisayarda dvd'leri izlemek içinde Windvd'i gibisi yoktur onuda öneririm size.
Kesinlike katılıyorum; Intervideo Win DVD ile bariz fark ediyor görünte ve ses kalitesi, istediğiniz kadar diğer oynatıcılara kodek yüklemiş olun.

baris57
26-08-2009, 12:40   |  #11  
Yıllanmış Üye
247 mesaj

bence en kolay yol flv dosyasını tarayıcı penceresine sürüklemek

erdem barış
26-08-2009, 14:15   |  #12  
erdem barış avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,312 mesaj

bende vista codec package öneriyorum media playerde flv de izliyorum mkv ,divx,mp4 hertürlü formatı destekliyor.http://www.gezginler.net/modules ... ec-package&lid=3892

Son Düzenleme: erdem barış ~ 26 Ağustos 2009 14:17
Banned
05-09-2009, 04:17   |  #13  
Banlandı
12 mesaj

youtube den video indirmek için aşağıdaki linki kullan
www.taksitli-satis-programi.com/Programlar/free/Youtube-Video-Downloader.exe
youtube den video indirilen videoyu izlemek için aşağıdaki linki kullan
www.taksitli-satis-programi.com/Programlar/free/FLV-Player.exe

youtube denvideo İNDİRme programı

Türkçe desteğide bulunmaktadır. 

herhangibir üyelik yoktur. kullanıcı adı şifre İSTEMEZ.  
TAMAMEN ÜCRETSİZ VE FULL VERSİYON

youtube video downloader free   
Youtube Download, ünlü video paylaşım sitesi YouTube'dan bilgisayarınızakolayca video indirebilmenize olanak sağlayan pratik ve tamamen ücretsiz birprogram.
tek yapmanız gereken url adresini yazıp  video indir butonuna basmaktır

http://www.taksitli-satis-progra ... ideo-Downloader.exe

flv player free downloader full versiyon youtube izlemeprogrami flvplayer-indir

Youtube den indirdiğiniz videoyu izlemekiçin  İNDİR    tıklayınız

flv player free download  sayesinde, Youtube gibi bir çok sitedeyayımlanan
.flv  uzantılı ile videoları hızlı ve sorunsuz olarakçalıştırabilmektedir.
full versiyondur
sınırsız kullanım imkanı vardır.
flv izleme programı %50, %100, %200 ve tam ekran biçimindegörüntüleyebilirsiniz
herhangibir üyelik yoktur. kullanıcı adı şifre İSTEMEZ.  
TAMAMEN ÜCRETSİZ VE FULL VERSİYON

http://www.taksitli-satis-progra ... free/FLV-Player.exe

Son Düzenleme: free-program ~ 05 Eylül 2009 04:18